Záložky

Runa

Alternatívne názvy: Runa

Hra Rune bude schopný vám intríg sám šetrič! Odhaľte závoj tajomstva, a upozorní vás, že v celku, šetrič obrazovky sa nezmení, ale zakaždým, keď spustíte hru škaredé znaky, ktoré sa objavia na jeho pozadí, sa bude líšiť. Takže sa stretnete s Gremlins, trpaslíkov, ľudí, a dokonca aj veľa legrační postáv. Bezodkladne oznámiť hodnote nedokonalé menu hry. Napríklad tradičné Kľúčom je tu ESC nie je prísť, a je určený na vyvolanie hlavného menu hry. Preto, aby bolo možné ovládať hru dostal k vám ľahko, odporúčame vám okamžite zmeniť konfiguráciu tlačidiel pre seba.

Rune hra začne, nie viac, nie menej, s návštevou svojho hrdinu slávnosti v radoch vojakov z neznámeho hrdinu, ktorý pokorne uklonil pred venovať jeho radu. Po dlhej a mierne unavujúce (ako to vyzeralo, že nás) reči všetci bojovníci Rady, zdvihol ruky a prepukla v hlasný rev. Ako logika ide, novo venuje hrdina meč by mal byť najdlhšia. O niekoľko minút neskôr sme sa tolerovať v opustenej dedine.

Rune mali stiahnuť každý hráč, pretože hra je naozaj kvalitný projekt. Napriek tomu, že na prvý pohľad sa môže zdať trochu grafický rustikálne, to robil naozaj dobrú kvalitu. Jej najlepšia kombinácia môžete zvážiť možnosti nastavenia maximálnej nastavenia kvality panelu. Tiež sme si mysleli, to bolo celkom jednoduché 2D grafika je vrcholom tohto projektu. Hra je tak rýchly a scenérie uveriteľné zmena seba a premýšľať o monotónnosti nie je nutné.

Stiahnuť hru Rune tiež možné, aby si kvalitný výkon dynamických objektov. Na rozdiel od niektorých statických postáv a krajiny, pohybujúce sa objekty sú vykonané čo najskôr s vysokou kvalitou.

Vývojári opísať ako žánru thrilleru, v ktorom udalosti sa vyskytujú v prvej osobe. Všetky súťažiaci sú uvedené kvalitatívne tak, že aj laik bude schopný pochopiť, bez toho, aby bolo povedané, triedu, do ktorej každý z nich patrí.

V Rune sa bude prehrávať pomocou silnej zbrane. Stále pobyt na území obce, hlavná postava nájde opustenú technická miestnosť. Tu všetci účastníci projektu zahŕňa hlavné druhy zbraní, jej vlastností a výhod. Môžete ľubovoľne kombinovať rôzne pohyby, ktoré môžu priniesť špeciálne kombá. Okrem tohto projektu sa vzťahuje iba na magické zbrane - takmer všetky meče alebo kladivá majú magické vlastnosti.

Pred začatím hru, budete musieť stiahnuť hru Rune, ktorá môže byť vykonané priamo na hlavnej internetovej stránke hry. Ak chcete vy osobne mohli vidieť výhody tohto projektu, môžete buď stiahnuť, alebo už zobrazilo na Rune video trailer, ktorý je podrobne popísaný všetkých výhod!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more