Záložky

Rulimony

Alternatívne názvy: Rulimony

Prihlásený hra Rulimony - browser hra, ktorú vytvoril pre rozvoj zručností a tendencií u detí. Unikátna hra vám pomôže premeniť nudné a bolestivé proces učenia zábavné a príjemné. Viac než 40 rôznych mini-hier nielen rozjasní vaše deti voľný čas, ale tiež priniesť značný prospech.

Rulimony on-line hra určená pre deti predškolského a mladšieho školského veku. Avšak, dokonca aj rodičia nájdu to zábavné a byť schopný hrať Rulimony spolu s ich potomkami. Staňte mimoriadnej obyvateľov rozprávkového sveta je pomerne jednoduché.

Rulimony Online registrácia poskytuje takú príležitosť. Ste povinní vyplniť nasledujúce polia:

 • Názov Detská
 • Heslo
 • E-mail
 • Vek
 • Sex
 • Štát

Pripojte sa do hry tiež ponúka výber Rulimony herné postavu. Potom si dal zaškrtnite, že súhlasíte s pravidlami hry, aby vaše dieťa hrať a Rulimony nie je proti získanie užitočných noviniek. Registrácia Rulimony byť dokončený po tom, čo dostanete e-mail s inštrukciami, ako aktivovať svoj účet a postupujte podľa pokynov.

Majte na pamäti, že na jednom účte, môžete vytvoriť iba jeden znak. Ale ak vaše dieťa chce skúsiť hrať s niekým iným, nikto zakazuje vytvoriť nový účet s iným výberom hrdinu. V tomto prípade bude zábavné zverushki samostatne.

Čo sa Rulimondii obyvateľov? Aký je dopad na hru, ktorú ste si vybrali mačku, alebo, napríklad, líška?

Hra má šesť typov postáv. Každý z nich má svoje vlastné charakteristické črty.

Pes nikdy nesklame, ak chcete skutočnú silné priateľstvo. S jeho letu fantázie a nepokojné optimizmu nebude nudiť.

Hearted medveď bude demonštrovať šírke jeho duše. Nápoveda k tejto sladkej realizácii hýčkaný sen: vidieť celý svet.

Fox svieti so svojím dôvtipom a znalostí. Tento spoločenský človek každý chápe, a uistite sa, že starať.

Bull sa môže stať dušou každej spoločnosti. Miluje svoju rodinu a domáce pohodlie. V hrách, si kladie za cieľ byť prvý, pretože sa vzťahuje k nim veľmi vážne.

Cat - je stelesnením najviac zdvorilý a inteligencie. Nikdy hovoriť proti niekomu, a ich talentov žiariť. A aj keď počítačovej myši priateľský vzťah občas hrá sám.

Obratný Bunny nikdy neváhal a prekvapiť svoje pútavé. Neskorý nie je vo svojich pravidlách, takže je to niekde v zhone vždy.

Tu sa tiež zoznámi s krásnym obyvateľov Rulimondii. Vyberte si, ktoré sa vám páčia a začať hrať hry on-line Rulimony.

Naši hrdinovia sú ľahko pohybovať po virtuálnom svete a môže zúčastniť každej hre. Rulimony online hra pripravená pre účely ekologicky šetrných spôsobov dopravy. Každý nový hráč dostane osobné skateboard. Ale je možné meniť v priebehu času vozidle. Koniec koncov, hra sa neustále rozširuje flotilu. Mimochodom, nielen dopravu, ale aj iné cenné predmety je možné zakúpiť pomocou herné menu Auro. Na začiatku hry budete mať nejaké poplatky, ale viac peňazí dostanete quest.

Rulimony on-line je obrovské mesto s rôznych miestach. Sú oddelené pre verejnosť, obchodné a súkromné. Medzi množstvom budov a rôznych kójí nájdete:

 • Pláž
 • Cafe
 • Školské
 • Club
 • Park
 • Stores

Vážení rodičia, potom, čo vaše dieťa sa bude hrať hry on-line Rulimony, jeho úspech bude bez povšimnutia vami. Postupom času zistíte, že vaše dieťa je lepšie čítať, písať, rozlišovať farby, rozšíriť svoju slovnú zásobu, sa stará o životné prostredie, naučil spravovať osobné financie, ktorý je schopný rozhodovať ľahko nájsť spoločnú reč so svojimi rovesníkmi. Táto hra je určená pre sebarealizáciu obe dievčatá chlapcov. V procese on-line hry vaše dieťa môže rozvíjať pamäť, logiku, postreh, priestorové myslenie, jemnú motoriku, hudobný sluch. Okrem toho, ak sa stanete Rulimony hrať spoločne s deťmi, to prispeje k pochopeniu a súdržnosti.

Hra je k dispozícii zadarmo pre všetky, ale niektoré typy mini-hier, vyžadujú pre svoje objavenie zlatých kľúčov. Verte, že jeden relatívne malé množstvo vynaložené na ich nákup bude kompenzovaný. Zlaté kľúče otvoria ďalšie možnosti a bude dobré prekvapenie pre Vaše dieťa. Poponáhľajte si prosím, svoje deti, pretože si to zaslúži!

Make učenie priniesla potešenie a hrdý na svoje úspechy krovinushku! Kto nemá rád, aby ste vedeli, ako veľmi je príjemné pozorovať úspešný rozvoj ich potomkov. Rulimony hra je na vás čaká a je pripravený stať sa vaším pomocníkom veľmi reálne!

 

Rulimony on-line registrácia