Záložky

Narodenie legendy

Alternatívne názvy: Mythborne

Game Narodenie legendy, kde pohanskí bohovia ožívajú

Len málo ľudí ostáva ľahostajným k fascinujúcim starovekom gréckym legendám, ktoré hovoria o živote olympijských bohov, ich hrdinských činoch, šťastných sviatkoch a milostných príbehoch. Ak veríte príbehom, ľudia zostupovali na zem, ale odvtedy prešli veľa stáročí. Ak sa predtým ľudia opýtali na milosrdenstvo, teraz potreboval Zeus a jeho spoločnosť pomoc a prehliadačová hra Narodenie legendy spája hrdinov pre nastávajúce bitky o Olympus.

Najvyššie bohovia sú ohrozovaní titánmi, ktorí boli raz zlikvidovaní kvôli svojej krutosti Ale vo väzení, neprijali osud a našli cestu k oslobodeniu. Bola otvorená rakva Pandory a vypukli iné svetské zvieratá, choroby a katastrofy, ktoré otvorili cestu pre titanov do horného sveta. Spočiatku sa bohovia pokúšali zvládnuť sami, ale začali trpieť porážkou. Vystrašené pre osud Olympa, vrčili ľuďom krik, aby im pomohli.

Keď začnete hrať legendu pri narodení, nebudete ponechaní sám v tvár zlu. Olympiáni určite pomôžu pri radách, vedomostiach a zbraniach. Spolu budete určite vykonávať zodpovednú misiu a vyraziť do pekla z zlých titánov.

Pridať do tried

Na predstavte si krásu otvorených priestorov, od rozprávkovej krajiny legendárneho ostrova Olympus s nádhernými záhradami a nádhernými paláciami až k pochmúrnym krásam druhého sveta, kde namiesto rieky preteká láva, plány neprestávajú žeravé. Ale aj v tomto nepohodlnom mieste je určitý šarm.

Kým obdivujete farebné pohľady, nezabudnite, že dôležitá misia je vpred. Ak chcete zničiť starých agresorov, vyžaduje sa narodenie legendy a potom výber ľudí, ktorých uprednostňujete:

  • Orakul
  • Mag
  • Paladin
  • Hunter
  • Duelist

Každá postavička má určité schopnosti. Zatiaľ čo niektorí bojovníci dávajú svaly do pohybu a pracujú s mečom, pracujú s nepriateľom na malé drobky, iní ich vrhajú oštepmi a šípmi alebo volajú na prírodné sily s čarovnými kúzlami. Každý sa snaží najlepšie využiť príležitosti, ktoré musíte neustále zlepšovať.

Zatiaľ čo sila hrdinov je v najnižšom štádiu, nepriatelia takisto zodpovedajú tejto úrovni, ale s vami získavajú silu a skúsenosti a preto sa nestarajte o možnosť získať zdokonalené vybavenie a skúsenosti. A keďže sa nemôžete vyrovnať s hordou nepriateľov, budete potrebovať pomocníkov a nájdete ich v krčme. V tých, ktorí chcú byť na vašej strane, nebude koniec a každý sa inzeruje sám, hovorí o osobných talentoch. Ste hlavným rozhodujúcim, kto si v skupine vezme.

Passing levels, dostanete bohatší sortiment pri výbere uniformy, zbraní a potenciálnych pomocníkov. Môžete tiež vytvoriť jedinečné znaky kombináciou vybavenia a zručností. Pokúsite sa vytvoriť univerzálny vojak, ktorý bojuje úspešne v každej situácii.

Užitočné vlastnosti hry

príležitostí pri narodení legendy je naozaj veľa, a to robí to krásne a multifunkčné.

  • Pozvite v oddelení rôznych bohov. Napríklad slávny Achilles.
  • Vykonajte prácu a rady Zeus, Hercules, Perseus, Paríž a krásne bohyne Helena, Atény a ďalšie.
  • Uvete troch hráčov pre tímovú bitku.
  • Úlohy sa postupne stávajú zložitejšou. Špeciálne efekty v bitkách PvE a PvP. Okrem hlavnej úlohy zničenia Titánov sa môžete rozptýliť aj pri rybolove.
  • Je možné, že sa vám bude páčiť jedna z bohyne tak, že ju vezmete. A ak sa ukáže, že je tvrdošijná, môžete sa rozviesť.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more