Záložky

Kráľovský príbeh

Alternatívne názvy: Kráľovský poschod

Keď sa objavila prvá farmárska hra, vo svete hrania sa uskutočnila skutočná revolúcia. Od tohto okamihu prešlo veľa času a poľnohospodárske podniky sú aj naďalej populárne. Nové projekty sa pravidelne zobrazujú. Jedným z najúspešnejších príkladov je hra Royal Story, ktorá je určená pre rôzne vekové kategórie. Keď sa dostanete do projektu, vyskúšate si obrázok, ktorý nie je taký obvyklý pre farmy. Ale prvé veci ako prvé!

Registrácia v hre

Kráľovský príbeh - projekt prehliadača. Preto môžete hrať okamžite bez toho, aby ste museli strácať čas na sťahovanie a inštaláciu ďalších klientských programov. Jediná vec, ktorú musíte oddialiť pred začiatkom hry v registrácii Royal Story. Herné rozhranie je prispôsobené pre rusky hovoriacich používateľov, preto by nemali byť žiadne problémy s registračným procesom. Registračný formulár sa nachádza priamo na hlavnej stránke hry.

 1. V prvom voľnom poli napíšte svoju e-mailovú adresu.
 2. Myslite a zadajte heslo na prístup k osobnému účtu.
 3. Posledná prázdna riadok je pre názov hry.

Ak chcete, môžete hru zadať oveľa rýchlejšie, namiesto toho, aby ste sa zaregistrovali prihlásením pomocou svojho Facebook účtu

herných funkcií

A začnete hrať Royal Story výberom obrazu vašej postavy. Výber je malý - môžete byť princom alebo princeznou. Váš sprievodca projektom bude slávny gnome Max. Povie vám o základných princípoch hry a pomôže sa zaoberať sa všetkými nuansami v manažmente. Z vášho nového dirigenta zistíte, že ste strávili príliš veľa času pod kúzlom. Takže teraz, keď sa prebudíte, musíte v kráľovstve vykonať policajnú činnosť.

A vo väčšine podobných projektov, v Royal Story online musíte riešiť vývoj vlastnej pôdy. Teraz je veľkosť vašej krajiny minimálna a počet budov na nich je obmedzený. Počas hrania si budete môcť prezrieť a obsadiť nové územia, vybudovať nové obytné budovy, továrne na nich, zorganizovať záhrady a ovocné sady.

Kúpte si všetko, čo potrebujete na vývoj v obchode. Všetky produkty sú rozdelené do niekoľkých kategórií:

 • zelenina a ovocie;
 • ;
 • živočíšne a priemyselné tovary;
 • budov;
 • spotrebný materiál;
 • dekorácie,
 • 10 000 rastlín.

V každá kategória - niekoľko podkategórií, takže máte na výber a dosť veľké.

Hlavné herné zdroje

Del v Royal Story online budete mať veľa. Váš hrdina bude musieť riadiť farma zodpovedne: rastliny rastliny, starať sa o ne a zbierať ich včas, kŕmiť zvieratá, vyčistiť územie a budovať nové budovy. Zvážte skutočnosť, že každá akcia vám prinesie jeden energetický bod. Tento zdroj je obnovený v priebehu času a napriek tomu vám odporúčame správne nastaviť priority. Hlavné ukazovatele, ktoré by ste mali venovať pozornosť počas herného procesu, sú:

 1. Zlaté mince - hlavná herná mena.
 2. Rubíny - iný typ meny. Môžu si kúpiť lepšie veci.
 3. Srdce sú najcennejšou menou. Pre nich v herni môžete kúpiť tento exkluzívny.
 4. Úroveň energie určuje, koľko akcií môžete vykonať práve teraz. Pri zvyšovaní úrovne sa počet prípustných energetických bodov zvyšuje.
 5. Keď hráte Royal Story, starostlivo sledujte skúsenosti. Čím viac ho akumulujete, tým skôr prejdete na novú úroveň.
 6. Takzvané uzamykacie body určujú úroveň vývoja vašich budov.

V hre môžete navštíviť svojich priateľov, pomôcť im, získať bonusy a prijať pomoc od susedov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more