Záložky

RomeWar

Alternatívne názvy: Rím vojna

RomeWar on-line - multiplayer online role-playing hra, ktorú vytvoril v štýle tvorby rímskej ríše, s príslušnými okolia a zvykov. Hra obsahuje ako rôzne bitky a strategické prvky, ako on-line hry romewar inú rad možností pri voľbe taktiky a stratégie.

V romewar môžete hrať úplne zadarmo online hry romewar vyžaduje iba internetové pripojenie a inštalované v počítači prehliadači (Internet Explorer (verzia 6 alebo 7), alebo Mozilla Firefox, alebo Opera).

Pre spustenie hry je nutná registrácia v hernom romewar.

Romewar Registrácia je nasledovné: na hlavnej stránke hry, musíte zadať meno (pod ním budete vedieť, ostatných hráčov v hre), vášho hesla svoj e-mail, zadať aj pohlavie, rasu, vyberte (alebo Roman Galii ) zadať riadiace znaky a kliknite na tlačidlo "Sign Up". Všetko, romewar registrácia je kompletný, môžete začať hru.

Ako už bolo spomenuté, hrať hry on-line romewar budete na strane Ríma a Galie. Rimania sú vyspelejšie technológie, sú schopní pestovať celý rad poľnohospodárskych produktov, na extrakciu drahých kovov. Galovia sú sklon k mágii prírody, sú schopní skrotiť divé zvieratá, oni sú vynikajúce lovci a liečitelia.

Aby bolo možné hrať on-line hry romewar tu existuje 23 miest: město rímskej ríše, město Galie, a iné neutrálne krajiny. Začíname hrať romewar, sa ocitnete v meste, alebo mesta Lemonum Tarentum, v závislosti na voľbe rasy. Je žiaduce, aby okamžite nájsť si učiteľa, počtu hráčov, ktorý vám pomôže sa dostať do hry.

Nákup potrebné predmety (zbrane a brnenia) na trhu, pôjdete do kasární získať prvé skúsenosti v boji a rast hladiny. V nižších úrovniach, môžete postupne zvyšovať počet centov v peňaženke o rybolove, alebo pracovať ako žoldnier.

Samostatne, je treba povedať o umení vojny. Presunie tu náhradníka. Predtým, než udrie, budete musieť presunúť moc k dispozícii presunúť bunku smerom k nepriateľovi, ak ste ďaleko od nepriateľa, budete automaticky dostať ranu do chrbta. Keď sa nepriateľ bude na dostrel, musíte dať obraz o jeho kliešť (miesto, kde chcete zasiahnuť). Ak chcete vložiť bloky, dať kliešť v obraze jeho charakteru. Môže byť hit, alebo dať bloky s oboma rukami.

Ďalším rysom hry: v bitke, môžete odstrániť ľubovoľnú položku a opotrebenie. Keď ju zastreliť, samozrejme nie je stratené, a ak šaty, to sa počíta ako pokrok.

Pre každý závod existujú štyri možnosti znakovej dispozícií, ktoré určujú cestu svojho rozvoja. Pre Rimanov to - princíp Gast, Triarius a Saleh, pre Galov - Arverne, Helvetia, belgicko a druida. Každý z nich má svoje výhody (zblízka, alebo útok na diaľku, obrannej stratégie alebo mágie), vplyv na bojovú účinnosť postavy a utvára jeho osobnosť. Tiež, každý z ciest vývoja, vám dá možnosť preskúmať rôzne profesie: staviteľ lodí, kováč, baník, drevorubač, winemaker, sprievodca, kňaz alebo farmára.

Hlavným cieľom tejto hry - je to ekonomický a vojenský vývoj, ako svoju postavu, a ríši ako celku. Vývoj je dosiahnuť rôznymi spôsobmi: z konštrukcie a zlepšenie na rabovanie a útoky na susedov. Hra je navrhnutá tak, že môžete zarobiť peniaze pre rozvoj (napríklad extrahovať zdroje v baniach), a je možné si prenajať za poplatok pracovníkov na vykonávanie práce. Môžete vstúpiť do légie, pod vedením skúsenejšieho hráča, alebo vytvoriť svoj vlastný, dopredu zarábať skúsenosti, povesť, a samozrejme peňazí, pretože budete musieť zaplatiť niečo ako legionári.

Tak, romewar on-line hra, v ktorej môžete

- Heroes bojovať proti počítaču alebo inému hráčovi;

- Zlepšenie ekonomiky v pokoji, ťažby zdrojov, budovanie stavieb;

- Vytvorte si svoj armády, útok, lup a zachytenie otrokmi, alebo zariadiť, aby ochranné skupiny, ktoré chránia civilistov.

 

RomeWar on-line registrácia