Záložky

Nárast Tomb Raider

Alternatívne názvy: Nárast Tomb Raider, Ryža Tomb Ryder

Rise Tomb Raider: Lara Croft v nových dobrodružstvách.

podujatí, v ktorých sa hráči zúčastnili predchádzajúceho deviateho z Tomb Raider, pokračujú v desiatej časti akčnej adventúry s poprednou hrdinkou Lara Croft. Nárast hry Tomb Raider v roku 2014 po oznámení, 13. 11. 2015 sa stal dostupným pre konzolu Xbox 360 pomocou konzoly Xbox One.

Niektorí vývojári, ktorí sa teraz nemôžu tešiť z dobrodružstiev, sa ponáhľali ubezpečiť majiteľov PlayStation 4 a Windows a zabezpečiť, aby si PC od začiatku roka 2016 stiahli Rise of the Tomb Raider, ale pre PlayStation 4 to bude k dispozícii do konca roka 2016.

. Vyzeranie Tomb Raider - vpred cez snehové búrky.

Teraz preslávil slávneho lovca pokladov na Sibíri. Teraz jej cesta leží v meste Kitež "ruskej Atlantis", kde tajomstvo večnej mladosti a života je skryté. Hrdinka cestuje s partnerom Jonah Mayawa.

Jej

dobrodružstiev sa potýka s nebezpečenstvami a prekážkami, stretnutiami s agentmi Trinity, divokými zvieratami a prírodnými katastrofami. Lov a pohyb s pomalým snehom, mrazom a hmlou. Je nevyhnutné študovať zvyky zvierat, aby sa nestratili do tlapiek divokého medveďa alebo vlka a úspešne získali jedlo. Rôzni obyvatelia drsnej oblasti vychádzajú len v určitej časti dňa a s nástupom snehovej búrky sa schovávajú pozdĺž nôh.

Lara môže prežiť pomocou dostupných nástrojov. Zber minerálnych látok, rastlín, kožiek ich premení na oblečenie a lieky. Ďalšie artefakty slúžia na pasce, konštrukcia lukov, lasso, jedovaté šípky.

Hlavným nepriateľom hrdinky je drsná príroda. Snehová búrka alebo lavína môžu zrazu začať. Otvára cestu vysokými snehmi, skáče stromy, plave dobre a beží rýchlo. Tieto vlastnosti pomôžu prežiť, ale v chladnom prostredí je dôležité nájsť zdroj tepla, a to je tiež súčasťou úlohy.

Laraových odevov sa postupne stáva nepoužiteľným znečistením a roztrhnutím a potrebuje materiály na vytvorenie nového. Najťažšia vec však začne, keď musíte vyriešiť viacstupňové hádanky založené na zákonoch fyziky alebo rozlúštiť staré graffiti.

Autori pracovali na realite herného produktu a môžete vidieť najmenšie detaily o objektoch. Krv, špina alebo mokré škvrny na Lara oblečenie vyzerajú autentické a môžete vidieť jazvy a póry na koži. Ak prinášate hlavné body dohromady, budete:

  • Spustiť, plávať, skákať, stúpať atď. d.
  • Prejdite na Pathfinder
  • Zbierajte a používajte položky
  • Vyriešiť hádanky
  • Pri účasti na bitkách
  • Zadajte koncový bod

Adventure Adventure.

Mnohí hráči nemôžu čakať na stiahnutie Rise of the Tomb Raider a choďte na Siberiu. Zatiaľ čo Rise of the Tomb Raider na počítači sa práve pripravuje na vydanie, môžete si vychutnať sledovanie reklám.

Lara zázračne prežije škrupinku, padá z útesu, vyskočí, nájde tajné bludisko a píše na kamenných stenách, otvára priechod do zrúcanín starého mesta, vystavuje sa novým nebezpečenstvám a pasciam, ale robí úžasné objavy. A samozrejme, v rozhodujúcej chvíli ju napadnú ozbrojení súperi a začína prestrelka.

Skoro si môžete kúpiť Rise of the Tomb Raider, a tri dodatky, ktoré spoločnosť už pripravuje na uvoľnenie, pre držiteľov sezónnych priechodov bude zadarmo. Z debutového prívesu je jasné, že hrdinka ryže Tomb Ryder sa stretne s rozprávkovou Babou Yagou. Určite má veľa šokujúcich dátumov a tešíme sa na ne netrpezlivo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more