Záložky

Rise of Nations

Alternatívne názvy: Rise of Nations

To je hra Rise of Nations, vie, že akékoľvek sebaúcty hráč. Toto je skutočná klasika žánru. Táto hra v sebe kombinuje všetky kvality, najlepšie hry vyrobené v žánri historického stratégie sa. Každý milovník veľké víťazstvo a vývojom komplexných virtuálnych stratégií a plánov možno nájsť v samotnej hre. Môžete očakávať, že zástupcovia osemnástich rôznych národov. Každý národ má svoje vlastné bonusy, ktoré sú k dispozícii, aby hráč úspešnom dokončení úloh alebo úlohy. Len budete musieť vysporiadať so šiestimi tisíckami rokov, počas ktorých sú všetky významné udalosti v hre. Okrem toho, budete musieť dôkladne zvládnuť zručnosti bojovanie, špionáž učiť a naučiť sa riešiť problémy svetom alebo občianskych vojen.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť hru Rise of Nations. Ak si budete priať, môžete si stiahnuť a nainštalovať všetky nevyhnutné doplnenie a aktualizácie, pri objavovaní nových máp, neobvyklé a originálne jednotky, rôzne herné kampaň a ďalšie užitočné doplnky.

Hra Rise of Nations apelovať na všetkých tých hráčov, ktorí sú blázni o hrách, ktoré patria do žánru počítačových stratégií na historických dôvodov. Takže, ak si myslíte, že máte na prítomnosť vojenských vedenie tendencií, určite by ste mali vyskúšať v tomto projekte. V tejto hre na vás čaká veľké množstvo nástrojov pre rozvoj ich vlastný národ v úplne odlišných smerov.

Vývojári popísať ako žánrovej príslušnosti RTS. Ako vývojár, mimochodom, ktorú preslávil spoločnosti Big Huge Games. Projekt je považovaný rok narodenia 2003 ďaleko. Táto hra je veľmi kombinuje najlepšie prvky globálnej stratégie. Stojí za zmienku, že v budúcnosti, tvorcovia projektu, ktorý je s ním nakladané aspoň použiť základné myšlienky realizované v Rise of Nation, použijú ako základ pre iné nemenej populárne dnes hru Rise of Legends.

Rise of Nations v národe sú chránené od seba štátnymi hranicami, ktoré predstavujú oblasti, ktoré sú v okolí miest a opevnenia. Podľa legendy hry sa hráči patria do národných hraníc, a na ich území môžu byť ľahko postavený rôznych stavieb a budov. Je potrebné brať do úvahy bod, ktorý nie je možné stavať budovu na území neutrálne a nepatrí. V priebehu hry budete môcť rozšíriť hranice štátov, objavovanie nových teritórií a stavať nové divy sveta.

Pokračovať našu recenziu Rise of Nations by som divov sveta, ktoré predstavujú reálne budovy a pamiatky prevedené do virtuálnej reality. Po ich stavebné hráči dostanú určité bonusy a ponuky, pretože majú špecifické vlastnosti.

Ak chcete vidieť na vlastné oči pravdivosť všetkých vyššie, môžete osobne, aby prehodnotila Rise of Nations videa prívesu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more