Záložky

Rise of Heroes

Alternatívne názvy: Rise of Heroes

Rise of Heroes Online hry - browser based stratégie žánru fikcia modelu zadarmo hrať. Tento úžasný svet , ktoré sa prepletajú orientálne kultúru a stimpankovskie technológie. Tam je miesto, ako vedecké objavy a mágie. Tento originálny kombinácia je vrcholom projektu Gd-tímu. Vývojári vytvorili nebývalú krásu virtuálny svet, kde sa príbeh nerozvíja klasický scenár, ale v úplne iným spôsobom. Ak ste zvedaví, čo sa stalo s tým, že udalosti v starovekom Blízkom východe sa obrátil na druhú stranu, ste srdečne pozvaní na obyvateľa v novom svete. Začal hrať Rise of Heroes, môžete prispieť k rozvoju a prosperite vlastným príkladom štátu, aby sledovať všetky zmeny, ktoré nastanú v priebehu času.

Pripojte sa do hry Rise of Heroes otvára dvere k životu z najpamätnejšia dobrodružstvo. Aby bolo možné viazať účet na ktorúkoľvek zo sociálnych sietí, ktoré vás zaujímajú, musíte navštíviť oficiálne webové stránky, e-mailovú adresu herné informovať a čakať listy heslo. To je celý Rise of Heroes profil! Tie sú teraz plnohodnotným užívateľ, ktorý je tiež vždy a všade byť vedomí, pretože existujúcich informačných bulletinov. Pokiaľ ide o systémové požiadavky pre hru na, potom sa nestanú prekážkou medzi vami a tak návykový zábavné. Pretože hra je navrhnutá tak, aby prilákať ľudí, a nie odpudzovať nich. Preto, systémové požiadavky nie sú príliš vysoké. Hlavná vec je, že je počítač pripojený k internetu, a mal normálne prehliadač.

Pozrime sa, čo robiť, aby sa spočiatku nenápadné vlastníctva rozšírila a stala sa mocnou silou. Takže hra Rise of Heroes vyžaduje nasledujúce:

- Zhabanie cudzích území;

- V nadväznosti na vlastnom pozemku;

- Zlepšenie priemyselnej techniky,

- Výber z hrdinov (guvernér a asistenti),

- Starostlivosť o službu s armádou,

- Hromadenie bohatstva.

Hra je dej je založený na PVR-bitiek, takže máte veľa boja. Potenciálni súperi sú ostatní hráči. Ale medzi nimi nájdete aj dobré spojencov. Boj o územie, mali by ste si byť vedomí toho, že každý víťazstvo je plus pre osobný stav. Koniec koncov, každý štvorcový pôdy zajatý, to nie je len rozšírenie hraníc, ale aj značné odmeny. Tam sú aj strety s NPC. Niekedy môžu spôsobiť veľkú škodu. Musíte sa naučiť vyrovnať sa s týmito znakmi.

Uvedomte si, že veľa z Rise of Heroes on-line závisí na hrdinov, ktoré sú najímanie službu. S ich pomocou budete skúmať globálne mapu sveta, nájsť poklady, rovnako ako skupiny vojakov na nenávidených nepriateľov. Hra má veľa tried a špecializáciou hrdinov. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky, schopnosti, a tým aj funkciu. Snažte sa uistite, že ste slúžil hrdinu rôznych kategórií - takže si zabezpečí úspech všetkých plánovaných operácií!

Rise of Heroes budete hrať pomocou predajňu v hre. Vo svojom sortimente rad vecí. To zvyšuje pre výrobu a vedecký pokrok pre rozvoj štátu a zariadení pre postavy, a tak atď Pokiaľ ide o zbrane k dispozícii, je rozdelený na takých druhov ako obvykle, lepšie a legendárny. Arsenal sa skladá z brnenie, štíty, Bracery, meče, sekery a iné dobroty.

Hrať hru Rise z Heroes - to znamená, že sa postupne používať vyhliadky spojených s projektom. Čím dlhšia je hra, širší rozsah svojich možností. Tie budú určite schopní vytvoriť veľkú ríšu, ktorá oslavovala jeho silu! Predstavte si, že nemusíte desiť malé problémy, budete mať možnosť vyrovnať sa s prípadnými problémami. Hlavná vec - aby sa trochu úsilia! Veľa šťastia! Nechajte stelesňuje všetko plánuje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more