Záložky

Risen 3: Titan Lords

Alternatívne názvy: Reisen 3

projektov, ako je tento, nemôže zostať bez povšimnutia. Útočníci a zvedaví hackeri sa snažia odtajniť aspoň niektoré nuansy. Risen 3 je hra, ktorá na minútu neopustila herný svet. Je celkom logické, že keď sa hráči dozvedeli o začiatku práce na projekte, začali útoky na servery Pirahna Bytes. Ďalším pokusom zistiť aspoň niektoré zaujímavé informácie bol úspech. Po úniku, vývojári nemali inú možnosť, ako osobne povedať, aký typ projektu sa pripravujú a aké inovácie hráči budú musieť pripraviť.

V priebehu oficiálnej tlačovej správy hry Risen 3 na pc tvorcovia projektu povedali, že po dokončení všetkých prác a oficiálnych testovacích fáz sa hráči budú musieť zaoberať svetom manuálnej práce. Všetky akcie vykonané hráčom budú mať svoje vlastné jedinečné následky, takže budete musieť hrať s koncentráciou a veľmi opatrne. Vo vytvorenom virtuálnom svete bude prakticky každý centimeter dostupný hráčovi na výskum. Bude to skvelý projekt podľa pravidiel hry na hrdinov.

Oficiálne vydanie projektu je naplánované na august 2014, takže fanúšikovia žánru majú čas sa pripraviť. Pre rozvoj herných zručností, môžete dokonca pokúsiť sa prejsť predchádzajúce dve časti sú si istí, máte niečo na pamäti v nich. Takéto rozcvičenie pomôže v budúcnosti, akonáhle sa objaví príležitosť na stiahnutie Risen 3, ukázať čo najlepšie.

Prepravte sa, aby sa hlavná pozornosť v hre platila špeciálne na štúdium územia. Ak si myslíte, že vývojári, potom Risen 3 bude môcť hrať všetci majitelia osobných počítačov a konzoly Xbox a PlayStation. S najväčšou pravdepodobnosťou môžete získať prístup k distribúciám hry zo známeho portálu na prevzatie súborov vo formáte Steam.

Development v Risen 3 video sa vykonáva na najlepší grafický engine. Sme si teda istí, že sa na to bude pozerať. Napriek tomu, že sa z času na čas hráči musia vyrovnať s načítavacími obrazovkami, ich vzhľad počas hry sa udržiava na minime. Všetky hlavné udalosti hry sa odohrávajú v Európe, v stredoveku. Počas cesty navštívite aj krajiny Stredozemného mora a trópy. Nie je možné pokračovať v našom Risen 3 recenzii s pripomienkou, že všetky hlavné miesta sú zaregistrované manuálne, takže samozrejme budú vyzerať skvele! Vývojári hovoria, že tento projekt realizuje najväčší svet, s ktorým sa štúdio muselo zaoberať.

Ako protagonista bude vystupovať úplne nový charakter neznámy hráčom. V príbehu na samom začiatku hry majster tieňov absorbuje dušu hrdinu. Hlavnou úlohou hráča, ktorý používa najrôznejšie druhy zbraní v Risen 3, je pomôcť hlavnému hrdinovi, aby sa pripútal k temnej alebo svetlej strane. Vaše cesty budú naplnené rizikom a tajomstvom a na ceste sa stretnete s množstvom nadpozemských tvorov a známych tvárí!

 

Risen 3: Titan Lords