Záložky

zjavenie

Alternatívne názvy: Revelation Online

Game Revelation Online v štýle fantázie.

Chinese developer spoločnosti NetEase v roku 2015 vydala na testovanie na vlastnom trhu nový herný produkt. O rok neskôr sa naša hra odhalenia sprístupnila nášmu kontingentu hráčov, nie ľahostajnému k magickým príbehom Východu, k PvE / PvP a k magickým bojom. K jej výhodám patrí krása krajiny a bezproblémový svet, ktorý musíte prekonať mnohými spôsobmi:

 • V osobnom pet
 • Shown
 • V lete
 • Používanie teleportového systému

Ak chcete okúzliť skúsených verejných hráčov, viac ako 400 vývojárov pracovalo na ich brainchild. Každý kúsok sveta bol starostlivo premýšľaný vo všetkých detailoch a počas testovania účastníci mohli vidieť pre seba. Teraz môžete hrať hru Revelation a očakávať jej obrovské možnosti.

Imerzia vo virtuálnej realite. Akonáhle sa dostanete do nádhernej hračky, môžete obdivovať fantastické krajiny obrovského sveta. V obrovskom priestore sa stretnete s priateľmi a nepriateľmi, budete musieť zastaviť šírenie temnoty, zničiť zúrivých šéfov, pripojiť sa k radám cechu a vziať starý hrad búrkou. Ak chcete začať, musíte si stiahnuť aplikáciu Zjavenie a potom určiť pre seba triedu hrdinu a jeho obraz:

 • Capper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Druide
Ako už bolo spomenuté, existuje niekoľko spôsobov, ako sa pohybovať, ale popularita príletu lietať. V určitej fáze sa objavujú krídla a pomocou ich pomoci je ľahšie preskúmať terén. V niektorých oblastiach sa ocitnete v skutočnom labyrinte výškových budov, pohoria a hustého lesa, príbytku magických zver. Po zvládnutí princípu pilotovania sa táto schopnosť môže použiť aj počas bojov.

V bojovom poli.

Ak ste definovali klasifikáciu znakov, získate to spolu s určitou sadou vlastností, ktoré sa zlepšia. Váš talent bude potrebný pre ďalšie bitky, bez ohľadu na to, kam idete v aréne alebo v dome zlovestných tvorov. Spočiatku je lepšie získavať skúsenosti a zvyšovať talenty na bežných malých monštrách. Keď sa naučili zistiť ich zraniteľnosti, je čas ísť študovať na vzdialenejšie krajiny a ponuré dungeony. Práve tam prebývajú tie najzraniteľnejšie, kruté, ale dosť chytré bytosti. Nepopieraj ich v mazanosti, logike a zručnosti, ale dávajte pozor, aby ste sa nezachytili. Pre podobnú misiu je lepšie zhromaždiť každých 5 až 10 ľudí a potom je ľahšie získať. Za odmenu získate skúsenosti, slávu a užitočné vybavenie. Ak chcete zabezpečiť brilantnejší víťazstvo, zorganizujte pochod od 20 ľudí a na uvedené ceny sa pripojíte k názvu skutočného hrdinu.

Pokračovanie v odhalení hrať, je na čase premýšľať o skvelé kampane, v ktorej cieľom bude zabavenie nových území a hradov. V takej veľkolepé misii sa môže zúčastniť až 8000 ľudí, kde každý dostane svoj podiel na ocenení za úspešné dokončenie prípadu. Keďže bitka sa môže uskutočniť vo vzduchu, pod vodou alebo na zemi, taký masívny masaker vyzerá veľmi pôsobivo.

Pozvozhnosti v službe Revelation Online vám umožnia vybrať si vlastnú taktiku: stať sa agresorom alebo obrancom, životným vedením alebo otrokom. Ak ste si istí svojimi vlastnými schopnosťami, ukážte to v aréne a vyskúšajte ostatných účastníkov. Pridajte sa do cechov, aby ste mohli bojovať a spoločne sa zdržiavať v spoločnom dome. Tu môžete dokonca vybudovať romantický vzťah, a potom v okamihu, kedy sú roztrhané.

Hra poskytuje niekoľko typov riadenia:

 • Kliknutím myši na navigáciu myši
 • C zachytávaním cieľov pomocou klávesov
 • Targetový systém pre zachytenie cieľov.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more