Záložky

Resident Evil: Revelations

Alternatívne názvy: Resident Evil: Revelations, Resident Evil: Revelations Resident Evil

Hra Resident Evil: Revelations - japonská videohra pre prenosné konzoly Nintendo 3DS, je zmes žánrov Akčné-dobrodružstvo a prežitie horor. Projekt bol vytvorený Capcom a je ôsmy hra hlavnej série. Herné kombinuje prvý a štvrtý. Vývoj sa deje na lodi. Pri hľadaní Chris Redfield, ktorý bol naposledy videný na GPS systéme opustenej výletnej lodi poslal Jill Valentine a jej partner v BSAA, Parker Luciani. Budú preskúmať opustenú loď, a to napriek skutočnosti, že tam sú všetky druhy nebezpečenstiev číha. Okrem toho, že na všetkých stranách obklopený nepriateľmi, chlapci náhodou objavili vírus T-Abyss. Ale to, čo sa deje v tomto okamihu sa sami Chris? Robiť jeho cestu cez hory s Jessicou Sherawat (nový agenta BSAA), šokoval jeho kamaráti nájsť - pred nimi teroristická organizácia ústredia Veltro. Samozrejme, že sa musia brániť teroru, a to napriek skutočnosti, že prežitie monštrá bude veľmi ťažké. Tí, ktorí budú Resident Evil: Revelations bude musieť hrať na zhromaždiť všetky svoje sily, aby sa podrobil sérii pripravení na testy. Získanie prvej jeden veľký miesto, zistíte, že nie všetky dvere sú pripravení okamžite otvoria sa pred vami. Herné zahŕňa vykonanie určitej akcie, ktoré vám pomôžu otvorený prístup do nových oblastí na mape. To bude vyžadovať hľadanie prístupových kariet, kľúčov, trhlín rozvádzačov, riešiť hádanky. Choď do toho! Od chvíle, vaše večery sú už malátny!

Ak chcete dostať do hry skôr, než budete musieť stiahnuť Resident Evil: Revelations. Čas, tento proces nebude trvať veľa, a úplne duševne zdraví systémové požiadavky, takže akékoľvek problémy nemali by ste vzniknúť. Akonáhle spustíte hru pred vami v celej svojej vznešenosti ožíva Resident Evil: Revelations videa. Pretože ste mali tú česť sa zaoberá verzii s lepšou grafikou (vydané v máji 2013. na platformách Xbox 360, PlayStation 3, Wii U a PC), nemusíte byť sklamaný. Všetko celkom realistický, tak ponoriť do atmosféry hry môže okamžite.

Takže, budete nielen zavesiť na mieste, ale tiež odraziť veľa monštier. Táto nočná mora pokračuje do nekonečna, pretože rôzne bytosti vyliezť z odvetrávacích potrubí sa vynorí z temnoty, náhle zaútočil a nemilosrdný ako sama smrť. Okrem problémov nikdy nepríde sám. Najčastejšie sa monštrá zaútočí v skupinách a vy budete musieť brániť proti dvom alebo trom jednotlivcom súčasne. Počas bitky, musíme si uvedomiť, že najväčšou slabinou každého monštrá - hlava. No, streľba niektorých slávu svoje telo, môžete dosiahnuť efekt spomalenia. Aby to bolo jasnejšie, čo súperi budú musieť vysporiadať, môžeme uviesť niekoľko príkladov. Väčšina z nich má stretnúť s mutovaného mužskej populácie lodi - sliz (tekutiny). Táto skupina odporcov má mnoho odrôd: štandardné, pazúr, kus, tricorn. Nie menej nebezpečný mutant žena - Ocean šmykľavky, že zrazu vyskočí z vody. Drapáky a iná háveď: Fenrir - nakazený s vlkom, Goby - prešli mutácie rýb Skarmiglion - veľký tvor, ktorý sa používa na vytvorenie žraločia DNA Farfarello - zlepšiť pomocou vírus «t-Abyss» lovec, ktorý sa môže stať neviditeľným a mnoho ďalších. Nestojí na hru Resident Evil: Revelations a bez šéfov. Stretnete sa s rôznymi monštrami. Napríklad, Scagdead, Draghignazzo, Malacoda, atď atď Na finálneho bossa je prehnané ruku a srdce, ktorý sa nachádza v hrudi. Porážka ho môžete konečne nadýchol.

Potom, čo ste sa rozhodli, Resident Evil: Revelations stiahnuť a vykonávať svoje plány, budete musieť premýšľať o tom, ako chcete kontrolovať svoj charakter. Sú mnohí, a Jill Valentine a Parker Luciani a Chris Redfield a Jessica Sherawat a Keith Lumley a Quint Ketcham, a ďalšie. A každý má svoje vlastné charakteristiky - sú výhody aj nevýhody. Jedným z hlavných rozdielov medzi postavami - hrdinovia preferencie určitých zbraní. Po Resident Evil: Revelations zbraň má veľký vplyv na výsledok bitky. Výber znaku, môžete tak získať prístup k niektorým smrtiace triky arzenálu. Všeobecne platí, že musíte pochopiť jedno pravidlo: nič príde sama od seba. Lekárničky a ďalšie bonusy majú vyzerať a neustále dopĺňať muníciu nájdenú tašky munície. Mimochodom, v hre je jedna vecička, ktorá vám bude páčiť - tento skener «Genesis». S jeho pomocou môžete prezrieť zvyšky nepriateľov a získať ďalšie výstroje. No, vitajte na temných chodbách! Zásobiť odvahu a ísť na schôdzku za dobrodružstvom!

 

Resident Evil: Revelations