Záložky

Resident Evil 6

Alternatívne názvy: Resident Evil 6

Resident Evil 6 - počítačová hra v žánri tretia osoba strelec. Hra Resident Evil 6 víta všetkých priaznivcov fantasy sveta hororu. Herné vývojári, spoločnosť Capcom, dať maximálne úsilie s cieľom zlepšiť všetky predchádzajúce diely. Ale, podľa ktorého žiadne ventilátory, deviata časť hry je to oveľa lepšie. Pred vami až do poslednej série pomsta obrovské tzv série Resident Evil. Dokonca aj keď nie ste oboznámení s predchádzajúcou radou, nie je to nič, ako každý nový diel príbehu začína od začiatku.

Samozrejme, že predtým, než začnete hrať, je žiaduce, aby si recenziu hry a vidieť Resident Evil 6, videá na internete. Tým sa značne uľahčí proces hry. A potom môžete navštíviť stránky a hry Resident Evil 6 k stiahnutiu.

Hra Resident Evil 6 je rozvoj fiktívnych udalostí Ameriky. Ale veci sa pohybujú po celom svete.

Spustite hru Resident Evil 6 môžete hrať, akonáhle vybrať z príbehu, ktorý začne hru. Tu je príbeh štyri kampane, tri z nich vo dvojiciach protagonistov, a jeden

• Leon a Helena;

• Chris a Pierce;

• Jake a Sherry,

• Ada Wong.

Leon a Helena - agent tajnej služby Leon Kennedy a jeho partner Helen Harper. Ak si nechcete hrať nové vývoj s novými trendmi. Tu budete upratané, vždy počúvať šumenie prichádza neustále fotografovanie s pár guliek v klipe.

Pearce a Chris - Chris Redfield charakter a jeho asistent Pierce Nivens. Existuje veľa streľby, výbuchov a bojov s obrovskými monštrami.

Jake a Sherry - syn hlavného antagonistu Albert Wesker, vojaci - a vojaci žoldniera a tajná služba Sherry Birkin. Armáda, že sú slabí v porovnaní s prvými dvoma. Budete stále na úteku.

Ada Wong - klasické verzie. Účastník väčšieho procesu na odstránenie monštrá a mutantmi. Existuje mnoho hádaniek a účinky adrenalínu.

V hre Resident Evil 6 zbraň je uvedený vo veľkých množstvách. Dosť Zariadenia pre slušné vzhľadom k bitke.

Hra je dej celkom fascinujúce. Dianím v roku 2012 a 2013. Okolo príčiny túžby prezidenta odkryť tajné americké udalosti v roku 1998. Zabite ho a na základe prvého príbehu hry je viazaná. Hľa, štyri riadky sú úzko späté.

S ohľadom na ručné príšery v tejto časti dostali príležitosť.

Hra Resident Evil 6 v skutočnosti má lepšiu grafiku, s dobrou stvárnenie postáv v hre. A čo je najdôležitejšie, s vynikajúcou stvárnenie zombie a ďalších zmutovaných monštier. Ideálne pre predpínacie desivé situácie. Dobrý výber audio dokonale dotvára celkový obraz hry Resident Evil 6. Zdá sa, že dorazí na skutočné dianie na vás.

Rýchlo rýchlejšie stiahnuť Resident Evil 6 a pokračovať vyhrať hru a dosiahnuť čo najlepších výsledkov víťazstvo.

Veľa šťastia hranie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more