Záložky

Resident Evil 4

Alternatívne názvy: Resident Evil 4

Resident Evil 4 - počítačová hra third-person strieľačka. Resident Evil 4 Hra sa odohráva udalosti v tomto horore. Tam musí byť vždy v strehu. To je súčasťou rovnako ako jeho predchodcovia. Pred vami celá rada hier. A to je len rad obrovské série Resident Evil. Tie čakajú na hrozných príšer, záchranné letu, streľba a výbuchy a všetko, čo pojme hru Resident Evil 4.

Pred herné weby odporúčame dokončiť čítaní tohto preskúmania, a prechádzať predstavoval on-line Resident Evil 4 video. A potom môže ponáhľať hra Resident Evil 4. stiahnuť na webe.

V Resident Evil 4 Hra Hra je veľmi jednoduchá, ale samozrejme, legrace. Vývoj začal v roku 2004. Protagonista hry uvoľní a ochranu amerického prezidenta dcéru. Tento verejný úradník má nejaké nadprirodzené schopnosti, ale je dosť šikovný a silný.

Takže, v hre Resident Evil 4, existujú dva hlavné znaky:

• Leon Scott Kennedy,

• Ashley Graham.

Leon Scott Kennedy - vyzvalitel prezidentovho dcéra Ashley. Štátny zamestnanec a hlavná postava hry. To je vaša postava, a len jemu. Tam je jedna kapitola, v ktorej ovládate malú Ashley, a že to nebude mať špeciálne vybavenie. Hlavnou úlohou jeho Oberig dievčatá.

Ashley Graham - dcéra, ktorý bol unesený náboženským kultom. Slabá postava a protagonista ako záťaž, pretože po Leon ju nájde, musí žiť a priviesť ju domov bez úhony. Ale môžete použiť niektoré tlačidlá pre ovládanie svojej činnosti, alebo skôr usporiadanie. Pomáha tiež svoju postavu - ukázať rady, stúpanie a otvára dvere do zadnej lámanie hrdina.

Ak nemôžete zachrániť dievča z monštier, ale skôr, že sú unesení, alebo ju zabil, môžete odísť z hry. tj tento bicykel zlyhá. To je hlavné - Vašou úlohou je chrániť prezidentovu dcéru.

Pri použití znaku Resident Evil 4 Zbraň je uvedený v dostatočnom množstve a rozmanitosti. Ale je k dispozícii aktualizácia - laserový zameriavač, ktorý výrazne zjednodušiť proces pre vás hry.

Hlavné nepriateľov na vašej ceste tento krvilačný obyvatelia dedín - Ganado. Keď to tak jednoduché živých ľudí a poľnohospodárov. Ale po vírusovej infekcii Las - Plagas, stávajú sa bezduché monštrá.

Hra tiež uvádza dodatky, režimy bonus: "Separate Ways", assigment Ada, «žoldnierov».

Všimol, že sa vývojári rozhodli, že ešte potešiť fanúšikov a dať to najlepšie pohľad na herný plán, aktualizovať ho. Aj keď ešte nie je na úrovni najlepšie, ale lepšie, ako predchádzajúce diely. Zvuk v intenzívnych momentov v hre je celkom desivé, sa triasť po celom tele. Nemôžete ľubovoľne strach.

Stiahnuť Resident Evil 4 na mieste a môže urýchliť oslobodenie dievčat. Po Ashley čaká na vašu pomoc. Nezabudnite, aby nám povedali o tejto vzrušujúcej hre svojich spoluhráčov. Čo by sa cítil všetku závažnosť a riziko vzniku udalosti.

Uži si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more