Záložky

Resident Evil 2

Alternatívne názvy: Resident Evil 2

Väčšina hier z motívu filmu, si blázon populárne medzi hráčmi. Čo môžeme povedať o legendárnom Resident Evil. Všetky filmy v tejto sérii a zbožňoval očakáva. Hra Resident Evil 2 - samostatná potvrdenie tohto. K dnešnému dňu, podľa štatistík, táto hra je najúspešnejší komerčný projekt. Ide o druhú časť gamers predstáv. Podľa najnovších po celom svete rozptýlené viac ako 5 miliónov kópií. A tieto dáta bledne v porovnaní s ako nádherne prijaté a aktívne písať recenzie hráčov, iba zoznámiť s projektom.

Dokonca aj mnohí z najzávažnejších herných kritikov uznáva, že hra Resident Evil 2 možno považovať za najúspešnejšiu časť. Projekt nielen úspešne prešiel všetky najlepšie prvky uskutočnené v prvej časti, ale tiež pridal veľa nových. Po prvé, budú vaše oči ponáhľať kvalitatívne zmenený plán. Tiež, vývojári sa rozhodli pridať k Resident Evil 2 nový druh zbrane. Ďalším prekvapením pre fanúšikov projektu - zlepšenie hrateľnosti. Predtým hráči by sa mohla uskutočniť len na základe dvoch základných scenárov, ale teraz sa ich počet zvýšil na štyri.

V Resident Evil 2 teraz budú môcť hrať v známom mestečku Raccoon. V tejto časti sa hráči budú môcť navštíviť infikovaných mesto a navštíviť policajnú stanicu sa pozrieť do kanalizačných ľudí a vidieť mnoho ďalších miest.

Hra je dej rozpráva o dvoch hlavných postáv, ktorí z osobných dôvodov prichádzajú do mesta. Tvárou v tvár nebezpečenstvu, že sa rozhodnú urobiť všetko pre to, aby sa nakoniec dostať z tejto nebezpečnej miesto živý a nezranený.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť Resident Evil 2 alebo kúpiť CD. Táto časť hry bola prezentovaná na dvoch diskoch, takže projekt sľubuje, že bude veľmi rozsiahly a zaujímavý.

Osobitná pozornosť by mala byť venovaná zvuku. Napriek tomu je hra sprevádzaná atmosférické, strach, štvanie melódií, ktorá je najvhodnejšia do celkovej situácie. Napriek skutočnosti, že projekt bol preč na dlhú dobu, soundtracky k nej až dodnes možno nájsť v hráčoch mnohých hráčov. Niektoré pesničky boli dokonca hral symfonický orchester japonskej.

Akonáhle si môžete stiahnuť Resident Evil 2, môžete si skúsiť preskúmať nové územia. Hra je k dispozícii pre všetky typy konzol a na ľubovoľnom operačnom systéme. A budete spokojní s tým, že každá postava v hre má svoj vlastný príbeh. Tento odtieň bol dokonca zaznamenaný v tlači samostatne.

Ak chcete vidieť na vlastné oči vo všetkých potešenie z tohto projektu, budete musieť pozerať na Resident Evil 2 videa prívesu. To video vám pomôže získať čo najviac úplný a presný dojem z hry a povedzte všetky hlavné inovácie a výhody. Poponáhľajte vidieť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more