Záložky

Resident Evil 7: Biohazard

Alternatívne názvy: Resident Evil 7

Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) nie je pre slabé srdce.

Resident Evil 7: Kúpte Biohazard - najočakávanejšiu udalosť roku 2017 medzi fanúšikmi hýčkania nervov a dostať sa do virtuálneho hororového filmu. Herný projekt, rovnako ako predchádzajúce šesť častí, je súčasťou rozsiahlej mediálnej franšízy, vrátane populárnych filmov, kníh a komiksov Resident Evil, ako aj série zberateľných akčných postáv s postavami sprisahania.

Všetky časti hry, prvé sa objavili už v roku 1996, boli veľmi populárne medzi hráčmi a mali významný vplyv na vývoj hororového žánru prežitia, v približnom preklade to znie ako prežitie nočnej mory. Ako naznačuje názov, hlavnou stávkou je, že hrdina musí prekonať všetky ťažkosti a vyrovnať sa so zadanými úlohami bez toho, aby zostal nažive, a autori sa snažia, aby jeho cesta bola naplnená strachom, príšerami a pokusmi, ktoré chladia krv.

Play hra Resident Evil 7, na rozdiel od predtým vydaných hier, bude musieť byť prvá osoba, vďaka ktorej budú užívatelia schopní realistickejšie pocítiť všetko, čo sa deje na monitore, pridáva vzrušenie, že bude môcť pripojiť prilbu PlayStation. Žáner akčného filmu je vecou minulosti, táto verzia sľubuje, že bude viac zameraná na prežitie v extrémnych podmienkach, s malým množstvom zdrojov a veľkým počtom nepriateľov. Samotný príbeh je celkom krutý a plný hororových scén. Než sa dostanete do sveta strachu a nebezpečenstva, musíte si stiahnuť Resident Evil 7, táto hra je klient, takže nemôžete urobiť bez prevzatia programu. Systémové požiadavky na osobné počítače zatiaľ nie sú známe, autori doteraz oznámili, že hra bude fungovať pod Microsoft Windows, aj keď existujú verzie pre PlayStation 4, PlayStation VR a Xbox One.

Resident Evil 7 funkcií pozemku (Resident Evil 7).

Play Resident Evil 7, pokračujte v príbehu predchádzajúcej časti. Všetky udalosti sa konajú v roku 2017, v štáte Louisiana, kde v skutočnosti nie je žiadne mesto, sa nazýva Delvi. Protagonista Ethan dostáva správy od Mia, jeho manželky, ktorá pred tromi rokmi zmizla, a začal ju považovať za mŕtveho. Prijatým listom sa hrdina dostane do iného štátu, kde sa stretne nielen so svojou milovanou, ale aj strašnou rodinou pekárov. Skladá sa z:

  • Počet hlavy rodiny,
  • manželka Margarity Jackovej,
  • Lukas, syn páru pekárov,
  • Dievčatá so zdravotným postihnutím, pripútanými na kreslo, ju nehovorím.

B Resident Evil 7: Biohazard bude musieť hrať v roli Ethana. Táto postava je konfrontovaná s neuveriteľnými udalosťami, list vedie ho do opusteného domu, tak by mala byť Mia. Dom je zlovestný a predtým, než sa stretne so svojou ženou, Ethan, musíte vyriešiť mnoho hádaniek a nájsť všetky potrebné veci, ktoré rozprávajú príbeh o zmiznutí Mie. Ak chcete pomôcť hrdinovi prijímať hovory od určitej Zoe, mu povie, že po vstupe tohto postavy do tohto domu sa môže dostať len cez podkrovie.

. Časom hráči pochopia, že v tomto panstve sú aj majitelia, sú agresívni a nie mentálne vyrovnaní. Ethan sa musí pokúsiť zabiť ich, aby zostali nažive, ale ukázalo sa, že sú niečo infikované, táto látka ich robí nesmrteľnými. Akcia prebieha nielen v opustenom kaštieli, ale aj na zničenej lodi. A potom padajú do starých solných bánov a samozrejme do laboratória. Vývojári sľubujú hráčom nečakaný koniec.

v Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7), existuje málo zbraní a streliva, takže užívatelia budú vždy musieť rozhodnúť, čo robiť, zlikvidovať zostávajúcu kazetu alebo skryť a čakať na nebezpečenstvo a možno jednoducho obísť nepriateľa zozadu a chvíľu vypnúť pretože protivníci sú nesmrteľní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more