Záložky

Requiem prihlásený

Alternatívne názvy: Rekviem

Requiem Online hry - MMORPG s fantastickou klienta, akcia, ktorá sa koná po apokalypse. Ocitnete sa vo svete, kde mutanti a neustále beží sem a kyborgové. Zničiť, musíme zariadiť krviprelievania. Okrem toho, že sami hráči nemôžu vždy žiť v mieri. Docela často nick medzi potýčok, víťaz, ktorý ide najsilnejší. V dávnych Etergii nemilosrdnej vojny zúri, atmosféra ohrieva zradil. Čoraz ťažšie prežiť. Navyše, silná a odolná Temperiony túžia chopiť sa moci. Vedci sa snažia zastaviť, a pracujú na tajnom projekte. Niektoré oblasti vedy a techniky sa začala rýchlo rozvíjať rýchlo. Cieľom každého hráča - zničiť čo najviac odporné stvory, aby sa zabránilo konečnej katastrofe, ktorá môže viesť k zničeniu celého sveta. Staňte sa rady statočný a to kvôli lepšiu budúcnosť čo najlepšie!

Vzhľadom k tomu, Requiem prihlásený nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta, musíte si byť istí, že váš počítač nebude ťa. Skontrolujte tieto nastavenia:

  1. OS Microsoft Windows: XP SP3 SP2 / 7 SP1;
  2. Pentium IV procesor 2. 0 GHz
  3. Grafický akcelerátor nie je nižšia ako GeForce FX 5600 128 MB, s podporou Pixel Shader 2. 0,
  4. DirectX 9. 0C;
  5. Voľné miesto na pevnom disku 4 GB;
  6. RAM 1,5 GB.

Pripojte sa do hry Requiem prihlásený vám bude oprávnený používateľ, a vždy môžete sa sem vrátiť a stráviť niekoľko krvavých bitiek. Vytvorte jednoducho účet. Requiem Online registrácia nie je povinný poskytnúť akékoľvek ďalšie informácie, s výnimkou vašu e-mailovú adresu. Je tiež potrebné súhlasiť s pravidlami projektu Ingamba. Potom, na e-mailovú adresu bude zaslaný kód pre aktiváciu. Použite ho objaviť unikátny virtuálny vesmír vzrušujúce dobrodružstvo.

Requiem on-line - to je stanovište zo štyroch pretekov, medzi ktorými si vyberú najvhodnejšie. Bartuki (k dispozícii triedy - barbar a šamani), silné a veľmi zjednotený, neprekonateľný v boji zblízka, ale čerpá znalosti mágie. Pomstychtivý a mája pomsta v každom okamihu, ale aj dlho spomínať dobre urobil, a sú ochotní nezištne pomôcť priateľov. Ksenoa (k dispozícii triedy - šípky a čarodejníkov) - závod krehké bytosti sú veľmi silné fyzicky. Avšak, oni obratne používať kúzla a robiť dobrú prácu s bojov v diaľke. Je ti s vysokou inteligenciou a mysli, okrem ich často pomáha agility a ostražitosť. Turan (k dispozícii triedy - bojovníci a Templars) sa môžu pochváliť rovnováhu medzi fyzickú silu a duševných schopností. Obaja sú odolné a silné a inteligentný a dobre učenlivý. Majú jedinečnú príležitosť - schopnosť absorbovať ďalšie preteky. Crooks (k dispozícii triedy - darebáci a warlocks) ideálne slávnych vrahovia. To je najviac arogantný, tigrie rasa. Ich chladnokrvná bezohľadnosť príčinou krv tuhnúť v žilách. Stretnutie s nimi je nielen nebezpečné, ale smrtiace.

Vyberte si vlastnú cestu rozvoja a začnú zlepšovať pomocou genetického inžinierstva schopností, ktorá dáva Requiem prihlásený herné postavu od začiatku. Čím dlhšie budete čerpať - silnejší a stal neporaziteľný!

Zahrajte si hru Requiem Online - priemerná prejsť mnohých štúdiách. Neočakávané udalosti sa často objavujú v noci. Počas dňa sa temné sily spať, a budete mať príležitosť, aby sa nadýchla a len rozhliadnuť. Ak váš statočný srdce túži dobrý zisk, ísť do žalára. Pre úspešný priechod budete odmenení s rôznymi kusmi odevu, a tsennymialfa gammakseony, silnými pažami. Každý monštier zabiť - to je príležitosť získať užitočné položky. Skúste a vaše úsilie bude bez povšimnutia!

PvP systém nie je len chaotické hádka. Tu je všetko dobre premyslené a detailné. Každý účastník má právo podieľať sa na veľké bitky cechu (za predpokladu, že sú členom jednej z nich), spôsobiť nenávideného súpera na súboj, alebo použiť Pla yer Zabi , sa náhle zabiť. A ďalšie prekvapenie, pripravil Requiem hra - cross-servera bitky. Táto súťaž, v ktorej sa obe strany zúčastňuje asi 500 hráčom. Verte mi, je to naozaj úžasné!

Stojí za zmienku, že tvorcovia majú postarané o všetky detaily hrať Requiem prihlásený bolo pohodlné. Napríklad, môžete použiť sled dopravy alebo vzdelávať domáce zviera, ktoré bude skutočný pomocník. Nemožné popísať všetky výhody tejto skvelej hre. Je lepšie začať Requiem Online hry a oceniť svoje výhody! Tie čakajú na dobré skúsenosti a more adrenalínu! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more