Záložky

Remnant Knights

Alternatívne názvy: Remnant Knights

Game Remnant Knights - je vzrušujúca hra v anime štýle, ktorý bol vytvorený v žánri MMO.

Remnant Knights je zadarmo hra, v ktorej akcie vyvinutý na meranie skalár. Ľudstvo bolo zamknuté v tejto dimenzii, ale možno šanca, že sa otvorí portál a ľudia budú zadarmo.

V zápisnici Remnant Knights je nevyhnutné, aby každý hráč, ktorý chce hrať hru Remnant Knights. Pre registráciu v tejto hre, musíte sa uistite sa, že nasledujúce:

1. Nájdite požadovanú hru na internete, ale na oficiálnych stránkach hry Remnant Knights.

2. Kliknite na zelené magické gule, ktoré hovorí, že "Play».

3. Ďalej budete potrebovať, aby dôsledne dodržiavať tri kroky.

4. Stiahnite si hru klienta. To vám objavia okamžite po stlačení "Play».

. 5. Potom nainštalujte hru klienta.

6. A potom, čo budete mať príležitosť dokončiť registračný formulár.

Play Remnant Knights môže každý hráč, ktorý prešiel všetky tri fázy registrácia a kto je jeho počítač má kapacitu bahna ako je uvedené vyššie:

Intel Pentium 4 2. 0 GHz - procesor

1 GB - RAM.

Gefore 5600 128 MB (alebo 128 MB Radeon 9500, Intel GMA 950) - Grafika.

Window XP - OS.

2 GB - Pevný disk (HDD).

DirektX 9. 0C - DirekttX.

V zvyškových rytierov hrať máte také triedy príležitosti

1. Vpred - táto trieda sa špecializuje vo vysokej rýchlosti útoku a vysokej kritické údery, čo je rýchlejšie ako takmer akýkoľvek nepriateľ. Útočníci majú nízku obranu.

2. Dual Gunner môžu ísť na ľahší požiarny útok, aby sa pred svojimi nepriateľmi. Vďaka vysokej rýchlosti útoku a vysokú kritickú možnosť štrajku, Dual Gunner sú neporaziteľní sila, ktorá je rešpektovaný každý.

3. Ťažké Odpaľovacia boli vytvorené zničiť. S ich veľké pole zbraní a útok na dlhé vzdialenosti, môžu vážne zraniť veľkú vzdialenosť ich oponentov.

4. Votrelci sú nádrže na bojovom poli, pomstil sa svojou slušnou útočnú silu. Majú veľmi vysokú úroveň ochrany. Ich cieľom - aby to prežil.

. 5. Elementalists - či už sa jedná o triedu v skupine s niekým alebo sám, oni majú magický útok na vysokej úrovni rôznych prvkov. Napriek nedostatku obranné sily, robia sa na to s magic zvládanie davu zručností a stavových efektov.

6. Kňazov - je liečivá trieda hra Remnant Knights, pochádzajúce z magického kruhu. Chcú pomáhať a podporovať spojencov vďaka hojenie a regeneráciu zabitých v bitke. Kňaz má vyššiu HP v porovnaní s ich kolegami.

Ale Remnant Knights prihlásený si môžete zobrať na cestu jednej z týchto tried len na desiatej úrovni. A ako to, že budete mať otvorené tri hlavné triedy hier.

Remnant Knights zadarmo poskytnúť vám niekoľko možností, ale pre niektoré časti hry budete musieť zaplatiť.

V zvyškových rytierov mať šťastie dosiahnuť vrchol hry a zaujať vedúcu pozíciu. Ste si istí, že na dosiahnutie cieľa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more