Záložky

Red Dead Redemption 2

Alternatívne názvy: RDR2

Red Dead Redemption 2 (RDR2): život Divokého západu.

Nedokázal som sa vyrovnať s prachom po dobrodružstvách v Red Dead Redemption, kedy Red Sleep 2 príde na päty. Ale aj keď developer tvárou v tvár spoločnosti Rockstar Studios usilovne ukladá informácie týkajúce sa sprisahania a ďalšie herné jemnosti, hráči a novinári sa niekedy podarí zhromaždiť ho na kusy. Vďaka výskumu sa stalo známe, že západná osoba z outsiderov je predohrou, alebo ako hovorí Red Dead Preemel. Takýto záver bol urobený, keď autori uviedli, že pracujú na mechanike pohybov Johna Marstona, ktorý, ako vieme, spočíval na svete.

Echo minulosť

Ak si pamätáte, v poslednej časti John opustil svoju ďalšiu kariéru ako kriminálnik a prešiel na stranu zákona. Skôr bol nútený tak urobiť. Čokoľvek by ste mohli povedať, ale rodina je silným nástrojom tlaku, ak ho kvalifikovaná ruka uchopí. Aby sa vrátil do normálneho života, jeho manželka a syn, hrdina musí pomôcť verejným službám chytiť svojich bývalých komplicov. Aby chytil Bill Williamsona, Javiera Esquella a Holanďana, Marston sa ponáhľal cez Západ a prekonal hranicu s Mexikom a dokonca sa dostal pod vedenie Abraháma Reyesa a pomáhal povstalcom.

Ale aj keď bývalí priatelia sú v rukách agentov kancelárie, v ktorých bol hrdina teraz uvedený, nedostal mu sľúbenú slobodu. Stále sú "Golandety" najnebezpečnejšie zo všetkých. Akonáhle ho Ján priviezol do hôr, ale len vyskočil, spáchal samovraždu a súčasne dal slobodu svojho prenasledovateľa. Po návrate do rodiny sa Marston veľmi dlho tešil idylu. Akonáhle bola farma napadnutá armádou agentov kancelárie a hrdina znova musel bojovať. Jeho manželka a syn sa zázračne podarilo utiecť a skryť sa od nájazdníkov, ale sám Ján umiera, pretože tam bolo príliš veľa útočníkov.

Tieto udalosti sa odohrali v roku 1911 a ďalší hráč preniesol hráča v roku 1914, keď Jánov dospelý syn, Jack, pri hrobe svojich rodičov sľubuje pomstiť svoju smrť. Takže je tu nová postava, ktorá nasleduje po stopách Edgara Rossa, aby ho predbehla v Mexiku a zabila v súboji. Teraz je tiež zakázaný a bolo by správne predpokladať, že Red Dead Redemption 2 sa má hrať v jeho mene, ale nie. Ak sa John Marston objaví v rámci, znamená to, že táto hračka rozpráva príbeh, v ktorom je hrdina nielen živý a dobre, ale ešte nemal čas zmeniť svoje priority. Takže ak si stiahnete Red Dead Redemption 2, musíte sa s ním zúčastniť v jeho gangsterských dobrodružstvách, kým stopa histórie nevedie k osudnému momentu.

Čo ešte je známe

Hráči si budú môcť vybrať režimy:

  • Odnopolzovatelskiy
  • Multiplayer

A tiež platformy:

  • PlayStation 4
  • Xbox One

Počakáva sa, že v tomto zozname budú PC sklamaní. Aj v predchádzajúcej hre táto funkcia nebola implementovaná. Hoci hráči neustále žiadajú o možnosť hrať na PC v Red Dead Redemption 2, vývojári čestne tvrdia, že majú malý záujem o to, čo od nich ostatní chcú.

No pochybnosti zostáva, že v Red Dead Redemption 2 (RDR2), používatelia budú mať bohatý výber zbraní, nie menej ako bývalý arzenál, rozdelené do skupín. Bude to lasso, nože, revolvery, pušky rôznych typov, brokovnice, pochodne. Neexistujú žiadne prenasledovania, prestrelky, súboje a misie na spoločné alebo jednorazové spáchanie kdekoľvek. Keď otvoríte obrovský otvorený svet, preskúma. Stretnete sa s novými známymi tvárami, získate trofeje a dokončíte úžasné questy. V divokom západe je to stále nebezpečné, tak pozor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more