Záložky

Recor

Alternatívne názvy: Recor

Igra Recor prevziať zodpovednosť za prežitie seba.

Postapokaliptichesky svet nielen poraziť spisovatelia, a každý má vlastnú predstavu. Nie vždy ohromení predstavivosť vývojárov skúsených hráčov, ale zdá sa, že hra bude Recor to, čo je nutné čakať až do vydania na jeseň 2016

Razrabotchik armatúra Studio a vydavateľ Studios Microsoft Game udržať intrigy, nepovedal podrobnosti o príbehu a ďalších skutočnostiach, ktoré sú predmetom záujmu hráčov, ale vďaka festivalu E3 a predstavila video o projekt sa podarilo niečo naučiť potom.

Produkt

Eto je v žánri akčného a sci-fi pátranie a udalostiam v budúcnosti, kedy po globálnej katastrofe na Zemi takmer žiadni ľudia. Dúfajme, že dátum vydania je odložené, a dotknuté hráči budú môcť premietať Recor čas sťahovania, aj keď spočiatku povolený exkluzívnej verzii pre Xbox One, ale načasovanie pre PC nie je doposiaľ známy.

Borotsya žiť.

Predstavte situácia, že ste sám, a životné prostredie je neprispieva k prežitiu. Tam bol strašný roboti zotročení svet. Boli schopní takmer úplne zničiť ľudí, ale nie všetci stanú sa zlí. Medzi vozidlami, tam sú tí, ktorí aj naďalej pomáhať ľuďom, a chce zachrániť planétu, ktorá sa stala obrovská púšť. Veľký sea odparí, rastliny zomreli, a zvieratá vymreli. Dokonca aj ľudia odišli docela hrsť, a sú rozptýlení po celom svete. To môže byť dlhý čas putovať cez spálenej zeme, a nespĺňajú dušu.

Iz neustálymi búrkami krajina sa mení a je stále ťažšie orientovať. Prekonanie skalnaté územie a pohyblivé piesky, budú hrdinovia stretnúť sa s ostatnými robotmi. Ak je človek bojovať, iní sa pripojiť spoločnosť, a bude pokračovať, kým nedosiahnu ciele.

Predstavlenny vývojári Video rozpráva krátky príbeh. Aj bez príbehu, a samostatné okamihu života hlavnej hrdinky, ktorý cestuje v sprievode psa-robota. Hľadajú iným ľuďom a planéte takým spôsobom, aby zapáliť iskru života, oživiť polí, rieky, lesy a rozmanitosť voľne žijúcich živočíchov.

Vsego na pozemku sú dve hrateľné postavy:

  • Dzhevel predným geroinya
  • Mak spoločník dievča, dog-robot

Mak sprevádzajúce dievča nie je len číslo. Že je nositeľom pozitívnej energie obsiahnutej v rozsahu, ktorý je schopný dať život i automobilov. Tu nájdu jaskyňu, nevediac, že ​​jej nepriatelia číhajú. Musíme konať opatrne, opatrne, pobyt upozornenia.

Neozhidanno roboti sa začínajú objavovať s červenou guľou vnútri tejto zabijácke roboty. Jewel vyzbrojený hák, ktorý obratne hádže a ťahá ich na energetické gule nepriateľa. Mac nestojí bokom, a je schopná chrániť seba a dievča, hodil omračujúci vlna. Ale keď nepriateľské roboty stane príliš veľa, je to naposledy, a produkuje sa sústredí príliš silný náboj. To zabije nepriateľa, ale aj robot pes umiera, zanechal po sebe iba modré gule. Zberom gule, môžete animovať rôzne mechanizmy, takže je to jeden z úloh hry.

Podobrav jej Jewel platí loptu na robota, ktorý je sadá prach v rohu jaskyne, a ožilo. Ale aj Bolshaya nebezpečenstvo číha tesne mimo, a hrdinovia sa s tým vyrovnať, viete, keď si môžete stiahnuť Recor po oficiálnom vydaní.

Zaklyuchitelnoe slovo.

ReCore na PC sa stala najviac očakávalo, a sľubuje veľa zaujímavých zážitkov, ktorý bude:

  • Dratsya s vragami
  • Issledovat vonkajšie mir
  • Pytatsya prežiť v ťažkých usloviyah
  • Ispolzovat k dispozícii oruzhie
  • Vypolnyat kvesty
  • Vzaimodeystvovat s postavami na vyzhivat
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more