Záložky

Reborn Horizon

Alternatívne názvy: Reborn Horizon

Reborn Horizon on-line - bez stratégie multiplayer post-apokalyptickej tému. Tým sa dostanete do sveta fantázie po hrozné rozsahu katastrofy. Tu môžete editovať ich vlastný štát, ktorého úlohou je obnoviť umeleckú technológii a použitia hrubej sily, rovnako ako zásoby zbraní na pobyt na vode. Musíte nielen bojovať o prežitie, boj s viacerými protivníkmi, ale vynaloží všetko úsilie k rozvoju svojho mesta, dostať správne zdroje, pravidelne cvičiť armády zloženie. Vďaka 2,5 D zmapovať všetko, čo sa deje niekedy zdá pravdivé. Vrhol strmhlav do vriacej atmosféry akcií projektu SlipShift GmbH si nevšimnete, ako letovú hodinu po hodine. Všetky vojenské akcie zamerané na dokázať, že vaša civilizácia má právo na existenciu. A veľa záleží na sprievodných vyhľadávanie úsilie. Buďte ostražití, za všetkých okolností, v záujme ochrany ich majetku pred náhlymi útokmi nepriateľov. Vo svete, kde vládne anarchia, veľmi ťažké sa držať, ale ak máte strach z ťažkostí?

Reborn Horizon Registrácia sa dostanete do virtuálneho priestoru, kde globálne otepľovanie a tuched Icemen urobili nenapraviteľnú škodu. Záplavy spôsobili paniku bezhraničnej svetovej populácie. A jediný, kto sa zhromaždili svoje sily bude výzvou prvky a neboja sa stretov s gangmi zúfalej kolegami, ktorí sú ochotní zabíjať pre maličkosť, bude nakoniec cítiť nielen pohodlne v novom svete, ale tiež rozšíriť svoju právomoc. Vytvoriť účet je veľmi jednoduché. Play Reborn Horizon môžete už po vyplniť do príslušných polí nasledujúce informácie: názov hry, login, heslo, e-mailovú adresu. Mimochodom, je potrebné poznamenať, že on-line produkt celkom prijateľné. Systémové požiadavky nie sú šokovaní jeho nebotyčné a hrateľnosť môžu konať na základe priemerných nastavenia počítača.

Do Reborn Horizon hrať, je pochopiť podstatu hry. Na mape mesta, budete stavať a upgrade budov, a mapa oblasti umožňuje prezerať celý svet ako celok a plánovať útok na susedné tábor. Existuje rozhranie ďalšie užitočné funkcie, ako je Svetová rozhovoru, pomocou ktorého môžete komunikovať s ostatnými užívateľmi a informačnom okne a rýchlosti Ups , ktoré zobral všetky dôležité vyhlásenie o nadchádzajúcich udalostiach. Tu je k dispozícii pre urýchlenie stavebných časy alebo doby prípravy.

V Reborn Horizon on-line Budete sa musieť vysporiadať s týmito zdrojmi: Junk, kameň, potravín, energie a populácie. Sledovať stav ich počet by mal vždy, ak sa u vás objavia drahé mesto. Bez prostriedkov pokrok sa zastaví. Ale je potrebné poznamenať, že viac než musíte taky nemala hromadiť zoznam dobrá. V opačnom prípade, prebytok je zbytočný, a ktorí tiež chceli byť príjemné?

Pozrime sa, čo budova by mala byť vo vašom meste. Výstavba hrá významnú úlohu, a stačí dávať pozor na rôzne objekty. Reborn Horizon hra zahŕňa výstavbu týchto budov

- Control Center (vďaka tomuto projektu, ktorý je riadiacim vaše mesto, zhromažďovať dôležité informácie o stave armády, sledovanie pohybu vojakov a vozidiel);

- Shopping-mailová adresa (aby bolo možné nielen bojovať, ale aj zapojiť sa do obchodu)

- Radio stanica (maják, ktorí prežili, prostredníctvom ktorého môžu prísť do styku s vonkajším svetom);
- Kasárne (stanovište bojovníci viac kasárne, tým viac jednotiek môcť najať)

- Shack (bývanie pre obyvateľstvo, čo je cenný fond mesta, pretože obyčajní ľudia - je vaša práca)

- Opevnenie (prevencia, zvýšenie odolnosti sily)

- Scout Tower (kde vojaci nosiť hodinky, aby bolo možné včas správu o nebezpečenstve útoku)

- Montážny závod (umožňuje rozšíriť na územie majetku)

- Bunker (nutné pre skladovanie surovín)

- Shelter (tajné budovy, kde sú cenné materiály skrýva pred nepriateľmi).

No, táto otázka je jasná, a ako sa vysporiadať s nevyhnutnými bojových jednotiek? Reborn Horizon Hra dáva hráčom ovládať dve úrovne technológie. Technológie I : Scout, žoldnier, nahnevaný dav, Sniper. Technológie II : Jeep zničeniu MG , Požičovňa správcu Buldozér Team Artillery Perepretendent. Musíte sa naučiť všetky tieto druhy bojové sily používať vhodné a uskutočniteľné. Pokúste sa zabezpečiť milície bol vždy po ruke! Jediný spôsob, ako možno úspech na bojisku.

Takže, máte čo robiť v tejto zmätené svete. Samozrejme, že to nie je celý zoznam pripravovaných aktivít a lepšiu self-testu prejsť všetky vzrušujúce. Pamätajte si, že budúcnosť je vo vašich rukách! Nechajte si uvedomil, všetky naše plány, a veľa šťastia minút nerozsvieti preč!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more