Záložky

Znovuzrodenie online

Alternatívne názvy: Znovuzrodenie online

Game Reborn - nová fantázia sveta Asgard

Čím viac sa líši sprisahanie hry, tým rýchlejšie zachytáva pozornosť a viac meškaní. Klientská hra Reborn otvára svet Asgard so všetkými jeho zázraky a krásami. Navštívite mnohé bitky a neplníte žiadne úlohy, naučte sa ovládanie mágie, bojujte s kladivom a strieľať luk. Vyprevadzujú vás zvieratá a škriatkovia, opakovane posilňujú vaše zručnosti a smerujú pohyby.

Môžete prestať hľadať hračku, ktorá spĺňa prísne kritériá skúseného hráča, od začiatku hry Reborn, nechcete nechať svoje farebné rozlohy a časť s charizmatickými znakmi.

Poznáme sa s hrdinami a ich asistentmi

Ak je to klientská hra, musíte si stiahnuť Reborn a až potom ísť na cestu cez fantasy krajinu, preskúmať jej početnosť a možnosti. Prekvapením nebudú triedy postáv, ktoré sa stali klasikou pre takéto herné produkty.

  • A stíhač dlhého doletu. Z bezpečnej vzdialenosti zaobchádza s nepriateľmi s časťami šípok, čo pomáha jeho spojencom, ktorí riešia problém v popredí. Chytrým vyrovnaním sa s lukom má často pozitívny vplyv na výsledok bitky. Medzi rysy charakteristík: útok na diaľku, imobilizácia, vyhýbanie sa.
  • Bojovníci sa spoliehajú na svoju silu, a preto sú dobre rozvinuté. Nie je si vedomý strachu a je spoľahlivým spojencom, ktorý je prvý, kto sa ponáhľa do boja. Tieto vlastnosti ho charakterizujú: útok na melee, zrýchlenie, silná ochrana.
  • Mag sa špecializuje na riadenie prvkov, príkazy prírodných javov, teleporty vo vesmíre a spôsobuje škodu nepriateľovi z diaľky. Pretože trénuje nie svaly, ale myseľ, fyzický kontakt s nepriateľom je kontraindikovaný, aby mohol rýchlo zomrieť. Ale v čarodejstve nemá rovnaké. Jeho vlastnosti: útok na čarodejnice z diaľky, teleportácia, krátkodobá nezraniteľnosť.
  • Bard nie je len hrať hudbu - jeho melódie dokáže liečiť rany a dokonca aj vzkriesiť padlých vojakov. Ak vezme iné akordy, nepriateľ klesne. Medzi špeciálne vlastnosti patrí: hojenie, vzkriesenie, posilňovacie schopnosti.

Me potrebné poznamenať, že voľba hrdinu sa otvorí nie skôr ako 20. úroveň iPlayer Reborn. To sa dá pripísať výhodám, pretože až do tohto okamihu sa hráč pokúsi získať rôzne obrazy, skrútiť sa v lýre, vlniť sa kladivom, praktizovať kúzla a keď pochopí, aká úloha je blíž k nemu, urobí informovanú voľbu.

Naznačte svoju postavičku a dajte mu jedinečný vzhľad obliekaním v obleku, výberom farby vlasov, účesu a typu tváre. Postupne sa dať zmeniť vzhľad. Oblečenie nie je tak praktické ako estetické. Rukavice, brnenie, prilba, nohavice, topánky a plášte dážďov posilňujú zručnosti bojovníkov a robia ich silnejšími.

Postavy budú sprevádzať elf - nepostrádatelní pomocníci. Sú rozdelené na dva typy: fyzické a magické. Prví pomocníci a kúzelníci, druhí šípky a bojovníci. Elfovia sa musia neustále vyvíjať, aby lepšie zvládli úlohy, ktoré im boli pridelené: ovplyvňovať útok a obranu, pohybovať sa, hromadiť zdravie a zvyšovať mana body.

herných úloh

V ozbrojení so znalosťami, zbraní a elfov, môžete ísť hľadať dobrodružstvo. V hre Reborn praxe poraziť príšery alebo ísť do Guild Arena a bojovať s ostatnými hráčmi. Na každom mieste, až tri žalári rôznych úrovní a chcú zvládnuť povolanie krejčího, klenotníka, horníka alebo iného z najrôznejších okolností, a potom nebudete odmietnutí požadované.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more