Záložky

Real Race

Alternatívne názvy: Real Race

Real Race hra - simulácia vysokorýchlostných pretekoch na noc obrovských mestských komunikácií. Jedná sa o multiplayer browser hra od firmy Viprojects. Jednota Technology, realistické 3D grafika, inteligentné herné detaily na detail - vďaka to všetko a ďalšie funkcie Real Race online hre môžete vyhrať široké publikum používateľov novej generácie. Tie dni, kedy dlho sa nič iné robiť atrakcie preč. Teraz je tu výborná príležitosť byť transportovaný do virtuálneho priestoru zažiť všetky emócie, ktoré nie sú k dispozícii v reálnom živote. Táto hra simuluje všetky skvelé vlastnosti života strmé jazdci dať ich k dispozícii všetkým záujemcom. Môžete sa tešiť na krásne drahé automobily, lákavé nočné ceste, veľa fanúšikov a odporcov nie sú horšie zručnosti. A to všetko zaváňa veľkých peňazí a vyzerá to, že varí o trestnej činnosti. Daj Vaše srdce zadarmo! Cítiť spech s exponenciálnym tempom, nevšimol nič okolo! Ak to všetko priťahuje vás v každodennom živote, je hrať v Reale Race je určite vás poteší!

Musíte si stiahnuť hru Real Race, ale to je možné len so súhlasom správy. Vzhľadom k tomu, že hra je v súčasnej dobe vo fáze PTA. Dostať to, čo chcete pozvanie k hernom svete sa vám v reálnom registrácii Race. Vyplňte nižšie uvedený formulár, zadajte e-mailovú adresu, heslo, meno hráča a dátum narodenia. Potom musíte prijať užívateľskú dohodu. Po registrácii do hry ozajstný závod je u konca, očakávať list. Užite si aktívny život jazdca s počítačmi, a to aj priemerné konfiguráciu. Po systémové požiadavky pre hru, že nie je príliš vysoká.

V metropolitnej oblasti sa objaví v obraze charakteru, môžete začať na začiatku. Môžete zadať požadovanú podlahu, oprava Pozrite sa, vyberte si štýl obliekania a dokonca aj vaše charakterové vlastnosti. Venujte dostatočnú pozornosť tomuto bodu, pretože v tejto podobe a pôjde pred ostatnými obyvateľmi módne mesta. Začnite svoju cestu ku sláve od konkurencie s fanúšikmi automobilov a rýchlosti. Pamätajte si, že ambície nie sú len vy! Odporcovia bude robiť všetko pre to, aby vyhral. Avšak, musíme veriť, že vyvíja úsilie, budete môcť prekonať nikoho!

Na začiatku hry nemáte prístup k širokej škále strojov. Nič nie je dané. Dobrý koliesko musí byť zarobil. Ak chcete ušetriť nejaké peniaze a urobiť solídne nákup, je nutné vykonať celý rad úloh, ktoré, mimochodom, nie je o nič menej vzrušujúce ako samotný závod. Vaše auto a osobné zručnosti, ako budete postupovať cez hranie na čerpadlo. To bude ľahšie robiť, keď idete do silného klanu. Navyše, tam sú inter-clan turnaja, hráči nie sú k dispozícii samostatne. Víťazstvo v tomto turnaji prináša dobré plody. Takže dôkladne zvážiť všetky "výhody" a "nevýhody", rozhodnúť, ktorý štýl je lepšie zvoliť hrať ozajstný závod.

K dispozícii je aj možnosť ísť do obchodu. V priebehu času, môžete sa stať majiteľom dopravnej spoločnosti. A sľubuje obrovské zisky!

Pokiaľ ide o Autodiely, bude ladenie fanúšikovia príjemne prekvapení. Tu je zásoba mnohých položiek k dispozícii na použitie. Napríklad, turbíny, prívesky, posuvníky, LED diódy, spojlery, atď § Nenechajte si ujsť príležitosť vytvoriť koliesko svojich snov!

Ako už bolo spomenuté, hrať hru Real Race budete mať v meste. K dispozícii je sada objektov s rôznymi funkciami. Takže sme zoznam všetkých dôležitých zariadení. Obchodné zastúpenie určený na nákup strojov a dielov. Administrácia sa používa na zaznamenanie gang. V policajné oddelenie zvládnuť všetky druhy sťažností. Style Lab vhod, ak ste zrazu chcete zmeniť vzhľad. Shop pretekárske oblečenie je skvelé miesto, kam ísť nakupovať. Banka bola založená držať kapitál. Vo Auto-bare bude pre opojného nápoja, ktorí chcú diskutovať o najnovšie správy. Mesto dump založená na zber a likvidáciu predmetov. Závodné priestor - to je miesto, kde sa vyskytujú najhorúcejšie udalosti. Mnoho miest, ale mapa mesta, je to celkom pochopiteľné. Takže nemusíte blúdiť.

Pripojte sa teraz a uistite sa, že je to hra, ktorú vaše srdce sa bude triasť vzrušením! Ukáž všetkým, čo sú schopní! Nech šťastie vám s úsmevom!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more