Záložky

Realm of Mad Boha

Alternatívne názvy: Realm of Mad Boha

Ak máte radi hry v žánru "fantasy", tento projekt je pre vás. Hra Realm of Mad Boha - to, čo potrebujete na relaxáciu vo svojom voľnom čase a stráviť zábavné a zaujímavé. Jedná sa o multiplayer online hra, ktorá nevyžaduje inštalovať žiadny dodatočný softvér alebo klientmi. Takže môžete hrať priamo z vášho obľúbeného prehliadača. Hlavným rozlišovacím znakom tejto hry - komiks žáner, v ktorom je spustený. K dnešnému dňu, hra sa môže pochváliť armádu fanúšikov, ktorá je denne doplňovaný o nové a nových účastníkov.

Ako môžete vidieť z názvu, Ríša Mad God on-line - hra, ktorá sa odohráva v kráľovstve, ktorému vládne šialeného boha. To, samozrejme, ovplyvňuje všetky ostatné obyvateľov kráľovstva. V hre na vás čaká obrovské množstvo úrovní, z ktorých každá si bude musieť počkať na obávanej monštrum. Pretože sa jedná o multiplayer hru, tradície sa môžete spojiť sa s ostatnými hráčmi a pokúsiť sa vyhrať kolektívne úsilie všetkých nepriateľských síl. Projekt rozhranie sa hodí jej náladu - pozitívny, dobromyseľný, komediálny.

Vzhľadom k tomu, hovoríme o on-line hry, je potrebné poznamenať, že na začiatku hry v ríši Mad registrácii Boha je nutná. V tomto bode v rámci projektu žiadna úprava pre ruských hráčov, ale o to, či bola preložená do ruštiny do blízkej budúcnosti, nemáme sa zaväzujú, že hovoriť. Avšak, táto skutočnosť by nemala zmiasť. Ako skúsený hráč, budete mať možnosť vysporiadať so všetkým, čo na vlastnú päsť, a to aj bez slovníka - intuitívne. Pred rokom, hra bola viazaná na Steam.

Ak chcete začať proces registrácie, musí prejsť na príslušný odkaz «Registrovať sa», ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu hernej obrazovky.

Uvidíte registračný formulár vyplnením môžete začať v ríši Mad God hry. Pozorne si prečítajte celú systém nápoved, takže to bude jednoduchšie vyplniť pole formulára. Budete musieť zadať prihlasovacie heslo, a poskytnúť správa systému e-mailovú adresu.

Hlavným cieľom tejto hry, ako je uvedené vyššie, - zabiť príšery. Ak to chcete vykonať, bude každý hráč mať zbrane. Väčšina ovládacích prvkov znamená kolektívnu hru. Za každý úspech pre všetky úspešne dokončil misiu a úlohy účastníkov projektu hráči získajú skúsenostné body potrebné pre nárok na ďalšiu úroveň. Potom hrať hru Ríša Mad Božie je ešte zaujímavejšie, pretože zlepšenej schopnosti charakteru a vzhľadu nových monštier. Kolektívne získavať body oveľa rýchlejšie a jednoduchšie.

K dnešnému dňu, hra je k dispozícii pre všetkých 14 hlavných tried postáv:

Zlodeji.

Archers.

Kňazi.

Wizards.

Knights.

Assassin.

Paladins.

Mystiky.

Nekromanti.

Warriors.

Hunter.

Tryukachi.

Warlock.

Ninja.

Všetky tieto znaky môžu hrať Realm of Mad Boha je zadarmo.

 

Realm of Mad God on-line registráciu