Záložky

Zvar

Alternatívne názvy: Razdor

Prihlásený browser hra Nezhody zadarmo, a preto je k dispozícii pre každého, kto miluje fantasy príbehy a skvelú grafiku. Zároveň neexistujú žiadne špecifické požiadavky na systém: čo je najdôležitejšie, mať pripojenie k internetu a moderné prehliadač. Ak chcete hodnotiť Yourself všetky pamiatky, musíte postupovať na oficiálnom webe hry. Nezhody Online registrácia je vyplniť nasledujúce polia:

1) Názov hry.

2) Heslo (písmená striedajú s číslami - najlepšia voľba).

3) Platnosť e-mail.

4) Zadajte prosím kód z obrázku.

Ďalej je žiaduce, aby si pravidlá hry a dohody užívateľa, ako stlačenie klávesy "registrovať" budete mať na povinnosť dodržiavať všetko, čo bolo uvedené v dokumentoch teraz. Ak sú všetky usporiadané, a kliknete na odkaz drahocenné - Nezhoda Online registrácia možno považovať za kompletnú. Ihneď po tom, si môžete vytvoriť aj jedna až štyri (! ) Postavy (v prípade potreby), z ktorých každý môže mať unikátny vzhľad, zdvihol vás. A znaky, a rozhranie, a svet Nezhody Online hry všeobecne sú proste nádherné!

Takže, akonáhle dokončil etapu registráciu do hry zvaru a určiť počet a hlavné charakteristiky postáv, ocitnete sa v malej útulnej dedinke, takže vás a ponoriť sa do skutočné dobrodružstvo a bojov. Udalosti hrateľnosť rozvoj pomerne rýchlo, takže bude záležať na rýchlosti vašich reakcií a úroveň rozvoja základných vlastností vašej postavy. A oni sú takto:

• Power - vplyv na výšku škody, vaše fyzické poškodenie zdravia na nepriateľa.

• Agility - pomáha, aby sa vyhol útokom nepriateľov.

• Endurance - ovplyvňuje množstvo životov si svoju postavu a absorpcie z nich prichádzajúce poškodenia.

• Šťastie - ovplyvňuje všetky veľmi pozitívnu cestu.

• Spirit - Znižuje magickú damage a má vplyv na množstvo many.

• Inteligencia - spôsobí, že sa magické poškodenie a many.

Ukazovatele výkonnosti zvyšuje s prechodom do ďalšej úrovne. Ak chcete úspešne hrať hry on-line Nezhody, je potrebné zlepšiť všetky štyri druhov damage

1) fyzické - je použitá studená zbraň v boji zblízka,

2) diaľkové - ručné zbrane z diaľky;

3) priamy - aplikuje kňaza kúziel;

4) magické poškodenie - aplikuje pomocou kúzla mága.

Nezhody on-line herný systém má nasledujúce triedy:

• bojovník - útok a obrana pomocou špeciálnych schopností (rýchla reakcia, pomaly kvílenie, špeciálny rack, vytie hnevu, atď )

• kúzelník - útok a obrana pomocou špeciálnych kúziel (ohnivá guľa, kruh ohňa, magické bariéry, teleportácia, atď )

• kňaz - žehná, lieči a chráni;

• Hunter - používa rôzne pasce, pasce spomaľuje, maskovanie, a tak rad snímok

Napriek dojmu, hrať sváru nebude nutné len účasťou v bitkách, vďaka vysoko vyvinutým systémom profesií:

1. Zhromaždenie: drevorubač a rybár.

2. Obrábanie: krajčír, garbiar, sušienka, stolár, kováč.

3. Celkovo - varenie.

Inými slovami, Zvar online hra vám umožní vychutnať a pokojný spôsob života, pre úspešný rozvoj, z ktorých sa vypočítava ako nevyhnutné pre skúsenosti s vývojom charakter. Rozmanitosť a malebné miestnej monštrá hodné obdivu. Podľa tvrdenia hrať s budete jašterice, ktorý je schopný otočiť postavu do kameňa, a nemŕtvych so svojimi kumpánmi a diviakov, hrdina beží po lese, a, samozrejme, vlkov, ktoré zostávajú po uhryznutí nepríjemného krvácania.

Napriek tomu, že bitky sa uskutoční v reálnom režime, hrať hry on-line sváru môžete ľahko a pomalý internet - pripojenie. Koniec koncov, modely postáv sú vložené priamo do boja, takmer bez rozptyľovať hráčov z úžasnej akcie. Neveríte mi? Presvedčte sa sami práve teraz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more