Záložky

Rayman. Spupný Králiky 2

Alternatívne názvy: Rayman. Spupný Králiky 2

Požiadavky na systém:

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 256 MB

Video: 64 MB pamäte

Miesto na disku: 500 MB

Rayman. Spupný Králiky 2 - druhá časť pobočky populárnej arkádovej hry série, kde hlavnú výtržníci boli, stratených zvyškov všetkého druhu rozumu králikov. Mad králiky 2 opäť začína s podivným úniku biomateriálov áno okraje plnené čisté šialenstvo. Nesnaží žiadny konkrétny účel, nechcem chopiť sa moci, nechcem zničiť niečo, oni len chcú demolovať. A hra Reservoir Králiky 2 nám dáva možnosť pripojiť sa k davu šialené ušami. Pokračovanie arkáda šialenstvo dáva šancu preskúmať vnútro tajomného života králikov, života, ktorý sme sa naučili len veľmi málo z prvej hry. Budeme svedkami každodenného života králikov, zarábajú na živobytie tým, že pracuje v dusnej kancelárii, sme sa dozvedeli, že králiky ako obrovský multi-level sendviče. Z Raymana. Spupný Králiky 2 bude vedieť, že hlavné postavy hry sú veľmi radi jesť farebné, farebných motýľov, a pri love pre ne thrash súpera net. U králikov, špeciálne kuchárske zručnosti, pretože sa ukáže, že smažiť kurča, dosť jesť niekoľko pálivej papriky, a potom sa nadýchol kus mäsa.

Herné

Ako prvé časti hry, pokračovanie s názvom Rayman. Spupný Králiky 2 predstavuje rozmanitú sadu mini-hier, kde hlavné postavy, šialené králiky bude robiť neuveriteľné veci výlučne v jeho repertoári. Viac ako tridsať rôznych vývojári hier Reiman. Spupný Králiky 2 snažili dať plný potenciál ich najviac zvrátených predstáv. Predmet kampaň riedi legrační a strašne legrační videa protagonisti opäť vykonať spupný králiky. 2. Pozrite sa na ich pochabosti, a dokonca aj tie ponuré a skleslý muž kedysi tak úsmev. Game 2 Reservoir Králiky nám ponúkajú úplne šialené činnosti, ako je pranie nohavičiek destilácia, posielanie SMS v divadle, nesúci obrovské pyramídy sendviče rýchlosti, závodné slimáky, zvláštne americký futbal a oveľa viac.

Vzhľad

Umiestnenie hernom svete je veľmi rozmanitá a tam je všetko - trópy, husté lesy, močiare, snehom pokryté púšť, temnej jaskyne, strechy mestských sídiel, chemické laboratóriá, technická miestnosť reštaurácia. Niektoré z lokalít herných úrovní skvele parodoval slávnej doprovod. Napríklad tu môžete nájsť dekorácie podobných tým, ktoré sme videli vo filmoch Indiana Jones a oveľa viac. Grafický displej je vyrobený v trojrozmernej cartoon-štýle, plný žiarivých farbách a zábavné tvary objektov. Len opomenutie, ktoré umožnilo vývojárom je, že sa hlavná postava celej rady rolí štatistík. Keď je v prvej hre zo besných králikov, Reiman bol priamo zapojený, v pokračovaní všetkých vavrínoch a takmer všetko je súčasťou herný priestor pridelený absurdné a šialený králiky, ale obrovské množstvo humoru a paródie vyhladzuje a tento nepríjemný okamih.

 

Počítačová hra Rayman