Záložky

Rambova

Alternatívne názvy: Rambam

Ak chcete začať hrať hry on-line Rambova musí prejsť Rambova registráciu. Skladá sa z niekoľkých položiek a trvá len pár minút

1) vymyslieť meno postavy.

2) Zadajte heslo.

3) špecifikuje svoj e-mail.

4) ukazujú, pohlavie a dátum narodenia.

5) v súlade s pravidlami a zákonmi hry.

Registrácia Rambova dokončiť! Vitajte späť!

Prihlásený hra Rambova žiadne konkrétne vzory znakov. Na dosiahnutie cieľa, povolania a zručnosti sú dokonale kombinovať. Môžete sa stať

Zručný remeselník;

Fearless bojovník;

Mocný mág;

Lucky výskumný pracovník;

Treasure Hunter,

Ctihodný obchodník.

Velitelia ťažobných a výrobných prostriedkov. Oni tiež produkujú rôzne predmety a majú viac ako dvesto remeselné materiály.

Vojaci prejsť tisíce miest, kde budú čakať na monštrá. Oni by produkovať cenné trofeje, ktoré sa používajú v rôznych bitkách bojujú techniky.

Magee budú musieť študovať veľa nových kúziel a moci zvládnuť všetky prvky.

Explorers ponúka celý rad pracovných hľadanie, skúmanie v najvzdialenejších kútov herného sveta, rovnako ako hľadanie nových nerastných surovín.

Treasure Seekers dozvedieť sa o svojich dobrodružstvách s tajomnými runami, pozri sochy drakov. V labyrinte skryté nájdu unikátne predmety.

Obchodníci budú mať svoje vlastné obchody, sa bude stavať a prenajímať domov. Okrem toho, obchodníci kupujú a predávajú zdroje a loveckých trofejí.

Rambova online hru - je to jedinečný svet mágie a mechaniky. Tento ostrov, stratený v oceánoch nemohol plne preniesť aj tie najväčšie a najskúsenejší vojaci.

V mnohých častiach ostrova sa ani nevydal. Všetky tieto údolia s lesmi, horami a seashores, hlbokých podzemných jaskýň, ktoré nie je rozptýliť temnotu aj najjasnejšie svetlo lucerny, neboli skúmané až do konca. Nikto nevie, ako vyhrať krvilačné príšery a odporné nemŕtvych - tu sa môžete spoľahnúť na mágiu a bojovú účinnosť.

Zahrajte si hru on-line Rambova neuveriteľne vzrušujúce. U každej úlohy dostanete odmenu. S mŕtve zvieratá patrí tiež odrody cenné trofeje: koža vzácnych zvierat, plazov a nechutné kože perie. Ak budete mať šťastie, môžete sa medzi významné trofeje sa kostnaté dosky s vyrytým magickými runami.

Rambova on-line je plná nielen nebezpečenstvo. Ak budete hrať opatrne Rambova, nájdete veľa zakopaný poklad, plný užitočných a veľmi vzácnych predmetov.

Na sada ložísk ťaží drahokamy, rudy, fragmenty kryštálov, drevo, liečivé korene a byliny.

Ostrov má zatiaľ byť objavený v meste podzemných jaskýň a hlbokého oceánu. Ak chcete, aby preskúmala a aby objavy, potom budete hlavne využívať hrať v Rambova. Koniec koncov, sen každého bádateľa je mesto Greyford - mnohí ľudia chcú nájsť svoju cestu v tomto tajomnom mieste. Podľa povestí, Greyford - jediné mesto, kde pôvodné obyvateľstvo stále žije.

Rambova online hra ponúka širokú škálu možností. Môžete si vytvoriť svoj dom alebo prenájom niekoho blízkeho v každom meste alebo okrese. Sa usadil v dome, môžete si otvoriť obchod, kde budú spracované a extrahovať zdroje pre výrobu rôznych predmetov z nich. Môžete si vytvoriť svoje vlastné zbrane, brnenia, kúzla elixíry a dekorácie. Vyrobené veci, ktoré môžete neustále zlepšovať. Tiež všetko, čo ste urobili v štúdiu, môžete predávať vo svojom obchode, alebo si ho zapožičať na trhu.

Ak si nie ste záujem o vojenskú činností, alebo nemajú radi tvrdú prácu, si môžete vychutnať plnenie úloh, ktoré dávajú podomový obchodníci. Robiť tieto úlohy zvýši vašu povesť. Čím vyšší je výkon, mimoriadne vlastnosti položiek, ktoré možno zakúpiť od týchto obchodníkov.

Pripojte sa do hry Rambova - krok, ktorý prinesie vám bližšie k úžasnému dobrodružstvo čaká v tomto úžasnom svete. Tu sa môže stať najlepšie z najlepších!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more