Záložky

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Alternatívne názvy: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy je deštruktívna hra Rainbow Six obliehania.

Tom Clancy je Rainbow Six Siege hra je taktická strieľačka, hráč, v ktorom koná od hlavnej osoby. Stala sa súčasťou seriálu Rainbow Six a nedávno po beta testoch od septembra do novembra, kedy sa sprístupnil Tom Clancy Rainbow Six Siege na stiahnutie od 1. 12. 2015.

V nej nie je žiadna osobitná história a hlavným cieľom misií je zničiť viac objektov. To je základom hry, ale spôsob, akým sa to stane, je impozantné s realismom. Ak vezmeme do úvahy fyzické zákony, ak narazíte na jednu stenu na jednom mieste niekoľkokrát, vrátite sa do tohto uloženého momentu v hre, to bude vždy klesať rôznymi spôsobmi, ako sa to deje v živote.

Na účet developera Ubisoft Montreal existuje veľa vynikajúcich herných produktov, ktoré zapôsobia na harmonickú kombináciu všetkých parametrov. Grafika, pozadie a hudba, metóda ovládania a užívateľsky prívetivé menu nespôsobujú žiadne sťažnosti. Stiahnite si Tom Clancy Rainbow Six Siege, navyše je možné nielen pre Windows, existujú verzie pre hranie na PlayStation 4, rovnako ako One Xbox.

funkcií najďudobnejšej hry.

Boj proti teroristom sa stal hlavným problémom mnohých krajín. Vedúce štáty vytvorili protiteroristické jednotky, ktoré konajú rozhodne, zručne, harmonicky a statočne. Bez náborov nemôžeme robiť, ale hlavné nádeje sú umiestnené na jednotkách, v ktorých sú štyria ľudia s jedinečnými schopnosťami a úlohami. Ak nie je personál veľmi dobre vybavený, potom v špecializovaných oddeleniach sú vojaci vyzbrojení jedinečnými zariadeniami slúžiacimi na obranu a útoky.

B elitný tím zahŕňa zástupcov z celého sveta:

 • American SWAT
 • British SAS
 • Nemecký GSG9
 • Francúzština GIGN
 • Russian Spetsnaz

. Títo vojaci nemajú rovnaké podmienky v otvorenom alebo uzavretom priestore. Preniknú do akýchkoľvek budov, sú v boji neporaziteľní, sú vyškolení na mieste, aby koordinovali akcie a brali predmety. Využívajú okolie s maximálnym prínosom. Po zvolení úlohy ochrany otočte miestnosť na spoľahlivú pevnosť pomocou dostupných položiek a v skupine útoku prekonajte prekážky. Nebojte sa zlomiť a rozdrviť. Kto potrebuje hlavný vchod, keď ho môžete stlačiť kdekoľvek, cez stenu, podlahu alebo strop. Niekedy je to jediná šanca dostať sa do cieľa a prinášať víťazstvo bližšie.

Keď hráte Rainbow Six Siege na PC, spojte sa s hráčmi, aby sa zúčastnili online bitiek. Čakáte na rozsiahle operácie PVP a PVE a ak vyberiete úspešnú taktiku, nepriateľský tím bude prerušený. Bots v hernom priestore budú dokonca viac ako skutoční hráči, a na ich protiklad, vytvorí ideálnu stratégiu.

systémových požiadaviek.

Ubisoft ponúka Rainbow Six Siege spoločnosti Tom Clancy ziskové odporúčanie kúpiť a získať okrem hry aj manuál s podrobným popisom všetkých operácií, jedinečné sfarbenie zbraní, mapy a dokonca aj hlavné nepriateľské sily. To vám pomôže dôkladne študovať hru, pripraviť sa na všetky prekvapenia a úspešne vykonať operácie.

Dab Clancy's Rainbow Six Obliehanie bolo založené a ľahko spustiť, potrebujeme celkom demokratické systémové požiadavky:

 • OS: Windows 8. 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • Procesor: Intel Core i5-2500K alebo AMD FX-8120 Eight-Core (3. 3 GHz (odporúčané), 2. 6 GHz (Minimum))
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 670 alebo AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2 GB)
 • Zvukové zariadenie: kompatibilita s DirectX 9. 0c
 • Miesto: 10 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more