Záložky

Rail Nation

Alternatívne názvy: Rail Nation

Herný Rail Nation - je bezplatný prehliadač-založené hra, v ktorej sa ocitnete v malej ospalý mesto s vlakovej stanice. Začnite svoju cestu s manažérskych malé firmy železníc. Rail Nation on-line cieľom je " Rozvíjať a rásť ! "A funkcie veľa rôznych práce vyrábame výrobku alebo technologických materiálov zlepšiť dopravu!

Než začnete hrať hru Rail Nation , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesor - 2 GHz, 1 GB RAM, grafická karta - 128MB Rail Nation Registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " Register teraz ";

2. Zadajte platný e-mail;

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

. 5. Vyberte « Register ».
Rail Nation on-line vám predstaví malého železničného mesta. Travian Games vytvorili strategická hra prvotriedne Rail Nation on-line , ktorá začína v romantickom veku železnice.
Hráč začína ako manažér malej železničnej spoločnosti na prepravu tovaru pomocou lokomotívy "para", " Dizel " a "Electric". Play Rail Nation je celkom zaujímavé, pretože je priebeh hernej mechaniky. Víťazom hry Rail Nation bude jeden hráč , ktorý bude vytvárať najprestížnejšie železníc! Kolo hry končí asi štyri mesiace, ktorý zahŕňa celý rad zmien do prehliadača hry Rail Nation on-line .
V Rail Nation hrať nechcete nudiť, pretože prísť na víťazstva, budete musieť dokončiť rôzne úlohy. Po prvé, váš malý parný vlak môže prepravovať tovar z jedného mesta do druhého Rail Nation on-line . Každé mesto potrebuje suroviny pre rozvoj a rast. V blízkosti rastliny produkujú alebo procesné materiály. Napríklad vlaky na hry Rail Nation , by malo niesť dreva pre tesárske práce, a potom urobíte dosky, ktoré prinášajú do mesta. A prečo sa náklad uhlie z baní na spiatočnej ceste herné Rail Nation ?
V Rail Nation vždy radosť hrať, pretože grafika Hra je vyrobený na najvyššej úrovni! Herné Rail Nation je tiež náročné a zábavné obchodnej simulácie. Vaše rastúce flotila by mala byť zachovaná, rozšírený a modernizovaný. Nové produkty vyžadujú rôzne výrobné reťazce; technológie by mali byť preskúmané a rentabilne Rail Nation on-line . Každá akcia má svoje následky: hráči získať viac trás, viac sloty lokomotívu alebo vylepšené možnosti pre generovanie príjmov.
Ale nie vždy budete rozvíjať hladko Rail Nation on-line : nárast cien uhlia počas vojny, štrajku v dôsledku straty produktivity, a poškodené lokomotívy. Ale sú tu v hre Rail Nation niektoré príjemné prekvapenia, ako sú aukcie, špeciálnych ponúk a súťaží. To vedie k interakcii s ostatnými hráčmi - to je hra Rail Nation on-line viac vzrušujúce.
Tvorca hry Travian Games pripisuje osobitný význam pre multi-funkcie Rail Nation on-line [_2_ ]. Ostatní hráči sú stále vplyv na zásadné zmeny v ekonomike hry. Musíte súťažiť o zdroje a je dôležité, že si vyberiete múdro odbory v hre Rail Nation , pretože spoločnosť môže poskytnúť dôležité bonusy. Účastníci sa môžu tiež spolupracovať na optimalizácii výrobných reťazcov, alebo použiť peňažné investície ovládať rastliny v hre Rail Nation . Rail Nation on-line - tento vzrušujúce nové hry na svete, pripojte sa k nám!

 

Rail Nation