Záložky

RAID: Shadow Legends na PC

Alternatívne názvy: Raid, Raid Shadow Legends

RAID: Shadow Legends je MMORPG v štýle Dungeons Dragons s viac ako 500 jedinečnými hrdinami a bojovými taktikami.

Keď začnete hrať RAID: Shadow Legends na PC, ponoríte sa do histórie jedného tímu. Štyria nebojácni hrdinovia bojujú ako jeden, aby zničili draka a zobrali mu bohatstvo. Hrdinovia Galek, Ethel, Kael a Eilen. Všetci majú rôzne schopnosti – mág, bojovník, strelec a kopijník, no dokonale sa dopĺňajú a podporujú. Je pravda, že konečný šéf sa ukazuje byť príliš silný. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažili, drak sa zdvihne do vzduchu a zo svojho hrdla vychrlí plameň... Nikto neprežil.

Tu sa končí prehistória a pred vami sa objaví arbiter, strážca herného sveta. Prihovára sa vám: „Kráľovstvo Teleria umiera na vojnu a spory. Bezbožní priaznivci Sairoth šíriliTma z východu na zvyšok územia. Ako strážca Telerie som urobil maximum, ale sily mi dochádzajú. Teraz budete pokračovať v mojej práci. Obnovím jedného zo stratených hrdinov. Na viac nebudem mať dosť síl. Odteraz vám bude podriadený. Vyberte, koho chcete obnoviť. "

Vaša hra začína v tejto fáze. Tu je výber jedného zo štyroch:

  • Eilen (Elhain) - vysoký elf, lukostrelec, zručnosti: presná strela (útok na nepriateľa. Ak bol útok kritický, spôsobí ďalší úder, nebeský šíp (útočí na jeden cieľ, potom na všetkých nepriateľov). Ak cieľ zomrie, udelí bonus za kritickú šancu 30 percent za 3 ťahy), Údolie smrti (útočí na všetkých nepriateľov 2 r.) a aura poskytujúca bonus spojencom.
  • Kael (Kael) - temný elf, kúzelník, zručnosti: úder temnoty (útok na nepriateľa. S pravdepodobnosťou 80 percent aplikuje jed 2,5 percenta na 2 ťahy), kyslý dážď (útok na všetkých nepriateľov. Za každého zabitého nepriateľa naplní svoju vlastnú stupnicu ťahu o 25 percent, rozpad (útočí na náhodné ciele 4 r. S pravdepodobnosťou 40 percent aplikuje jed 5 percent na 2 ťahy) a auru, ktorá dáva bonus spojencom.
  • Galek - ork, bojovník, zručnosti: crosscut (útočí na nepriateľa 2 b.), Hellraiser (útok na všetkých nepriateľov. Udeľuje si 30% rýchlostný bonus za 2 ťahy, prekliata sekera (4-krát zaútočí na náhodné ciele. Má 30% šancu na uloženie 30% trestu za obranu na 2 ťahy. Ak sú na cieli viac ako dve penalizácie, s 30-percentnou pravdepodobnosťou uvalí obranný trest 60 percent za 2 ťahy) a auru, ktorá dáva bonus spojencom.
  • Ethel (Athel) - posvätný poriadok, kopijník, zručnosti: úder na mieste (trikrát zaútočí na nepriateľa. Na posledný zásah s pravdepodobnosťou 75 prts. uvalí slabosť 25 percent na 2 ťahy), čepele bohov (útok na všetkých nepriateľov, šanca na kritický zásah + 15 percent), osvietenie (uvalí na seba útočný bonus 25 percent za 2 ťahy. Ak zdravie klesne pod 50 percent, uvalí na seba 30 percentný bonus k obrane na 2 ťahy. Potom ide) a aura dáva spojencom bonus.

Arbiter pokračuje vo svojom príbehu a prináša vám aktuálne informácie. Pred vami je vaša bašta. Tu môžete vyvolať a vylepšiť hrdinov, ktorí budú bojovať proti silám temnoty. Prvého hrdinu ste si už vybrali, no na splnenie misií budete potrebovať sily ďalších štyroch hrdinov. Použite Mysterious Shards na privolanie hrdinov v Portáli. Hneď ako privoláte prvého hrdinu, Arbiter vás pošle za dobrodružstvom, konkrétne vykonaním kvapkadla, cestou rozprávajúcou príbeh zo sveta Teleria. V prvej vetve kampane musíte poraziť kráľa Banneret, nájsť ho a zistiť pravdu: prestúpil veľký kráľ Taiba na stranu temnoty.

Postupným absolvovaním kampaní sa naučíte históriu sveta a očistíte ho od špiny. Nie je to také jednoduché, ako by sa po vašom prvom víťazstve mohlo zdať. Ďalej, nepriatelia budú len silnejší a temnota bude len nahnevanejšia. Takže sa pripravte na povolanie nových silných hrdinov a použite ich v boji. Na privolanie používame úlomky:

  • tajomné vyvolávacie črepy - tie najjednoduchšie, z ktorých môžete vyvolať prevažne zelených hrdinov, občas modrých;
  • starodávne úlomky vyvolávania - zo starých úlomkov s vysokou šancou môžete vyvolať modrých hrdinov, tiež veľmi mizivá šanca privolať fialových a oranžových hrdinov;
  • tmavé úlomky vyvolania - zvýšená šanca na privolanie fialových a oranžových hrdinov, ako aj vysoká šanca získať hrdinov temnoty;
  • Sacred Summoning Shards – môžu byť vyvolané s vysokou pravdepodobnosťou fialovej a oranžovej farby. Najlepšie črepy na privolanie najvzácnejších hrdinov.

Aký je najlepší hrdina v Raid Shadow Legends?

Toto je filozofická otázka. Hra má veľké množstvo rôznych postáv pre rôzne potreby s rôznymi zručnosťami, schopnosťami a vlastnosťami. Poviem viac, niektorí hrdinovia ukážu svoje prednosti až pri spárovaní s iným hrdinom. V tomto začnete rozumieť až po určitom čase v hre.

A tak otázka znie, ktorého hrdinu sa oplatí stiahnuť a ktorého nie? Jedným zo spôsobov, ako na to prísť, je otvoriť samotného hrdinu a kliknúť na ikonu s hodnoteniami v spodnej časti jeho portrétu.

Toto sú odhady tohto hrdinu samotnými hráčmi. Hodnotili to pre každý z možných typov dungeonov a bitiek. Hodnotenie je možné ponechať až po načerpaní maxima na 6 hviezdičiek. Takže toto hodnotenie je celkom presné. Ale všimnite si, že to veľmi závisí od artefaktov, ktoré má hrdina na sebe. Žiaľ, tieto informácie tu nie je možné zobraziť. Vývojári hry ukazujú iba základné súpravy.

Ďalším spôsobom je komunita hráčov. Často tam nájdete hodnotenia a zoznamy najlepších hrdinov. A tu budú vždy zdieľať sady artefaktov, ktoré sa oplatí zbierať. Ale v tomto prípade sú takéto hodnotenia veľmi subjektívne. V konečnom dôsledku je rozhodnutie na vás.

Nové aktívne propagačné kódy:

s1mple - od 01. 12. 2021

Upozorňujeme, že počas jedného dňa nemôžete zadať viac ako jeden aktívny propagačný kód.

Systémové požiadavky

Minimum
OS: Windows 7 alebo vyšší (iba 64-bit), macOS High Sierra alebo vyšší
Procesor: Intel Core i3
Grafické zariadenie: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Pamäť: 4 GB RAM
DirectX: Verzia 11
Miesto na disku: 5GB
Odporúča sa
OS: Windows 7 alebo vyšší (iba 64-bit), macOS High Sierra alebo vyšší
Procesor: Intel Core i5
Grafické zariadenie: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Pamäť: 8 GB RAM
DirectX: Verzia 11
Miesto na disku: 8GB

Ako stiahnuť Raid Shadow Legends na PC / Laptop?

Stlačte tlačidlo trochu vyššie a postupujte podľa pokynov. Budete si musieť stiahnuť inštalačný súbor Plarium Play. Otvorte ho a nainštalujte do počítača. Nezabudnite si vytvoriť účet. Budete ho potrebovať na spustenie hry a uloženie skóre. Upozorňujeme, že dnes nemôžete začať hrať bez spúšťača Plarium Play.

Udalosti

Nová zábavná udalosť „Chase for s1mple“. Počas akcie musíte vstúpiť do hry na sedem dní a zbierať darčeky. V deň 7 dostanete legendárneho hrdinu Alexandra Lukostrelca rasy Vysokých elfov. Bol vytvorený na obraz legendárneho hráča Alexandra s1mple Kostyleva, ktorý sa stal najlepším hráčom CS:GO. Toto nie je univerzálny hrdina a môže byť užitočný iba v určitých bitkách proti zlobrom. Ale získať to bude tiež pekné. Akcia potrvá do 28. januára 2021.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more