Záložky

Ragnarok Online

Alternatívne názvy: Ragnarok Online

Ragnarok Online - MMORPG hra zábava s klientom v štýle anime-fi žánru. Herný svet je vytvorený Gravity Interactive, ktorá je pre jeho rozvoj vypožičaný myšlienku z Južnej Ameriky komici spisovateľ Lee Myon-Jin. Dej je založený na škandinávskych mýtov. Historické okamihy sú organicky tkané do vývoja. Ragnarok prihlásený dostatočne premyslená a vyvážená, a to vďaka kombinácii rôznych funkcií možno ľahko vytvárať konkurenciu na mnohých internetových založený zábavu. Čo presne sú výhody? Rozhranie je veľmi jednoduché a pohodlné. Príjemná hudba sprevádza po celú dobu svojej akcie. Údaje trojrozmerných postáv, vysledovať ručne, jasný, originálne. Umiestnenie vďaka svojim 3 D grafiky sú realistické a veľmi krásne. Možnosť vybrať si cestu vývoja radosti aj tých najnáročnejších užívateľov. Hra je nabitá 30 hodiny! Okrem toho, že sú jedinečné. Mnoho faktorov prispieva k zlepšeniu nálady. V skutočnosti, v Ragnarok prihlásený možno skrotiť a vychovať maznáčika nájsť dobrých priateľov, a nájsť lásku rodiny. Nuda je neznáma veselé obyvateľov rozprávkovej krajiny! Koniec koncov, oni sú čakal, nielen nezodpovedné zábavu, ale aj vážna vec!

Ak chcete nainštalovať klienta, musíte sa najprv zaregistrovať Ragnarok Online. Ak to chcete vykonať, vyplňte príslušný formulár a zadať e-mail, heslo, jazyk, pohodlné pre vás, rovnako ako poskytnúť osobné údaje (meno, dátum narodenia, adresa, PSČ, mesto, krajina). Potom je nutné prepísať slová, ktoré vidíte na obrázku, sa prihlásiť k odberu zaujímavých novinkách a ponukách a, samozrejme, súhlasím s Podmienkami a Ochrana osobných údajov Project. Sa aktivuje iba svoj účet pomocou listu, ktorý bude odoslaný na zadanú e-mailovú adresu. Stiahnite si a hrať Ragnarok prihlásený, môžete, za predpokladu, že systém spĺňa nasledujúce požiadavky:

- Operačný systém Windows 98SE, ME, 2000, XP;

- CPU Celeron 500 MHz;

- Video NVIDIA rady GeForce ® 2, ATI ® Radeon ® 7500 alebo Intel ® i810G;

- Kompatibilný s DirectX 8. 1 zvuk;

- 128 MB RAM;

- Voľné miesto na pevnom disku 2 GB

Samozrejme, hrať Ragnarok prihlásený Musíte byť informovaný všeobecne, ako sú konflikty, ktoré porušujú stály tok života. Čo opäť nie je možné rozdeliť ľudí, bohov a démonov, akonáhle uzavrel prímerie na tisíc rokov? Skutočnosť, že drobné potýčky začala z túžby zhromaždiť čo najviac fragmenty kameňa Ymira. Podľa legendy, môžu tieto fragmenty prevencii srdcových obrie kvapku magické bariéry udržať rovnováhu medzi svetmi. A fakt, že sa to môže stať na kontinente naznačujú, časté Midgardsorma zemetrasenie a cunami. Každý, kto sa chce dostať pred súpera a zbierať toľko čiastočiek cenný artefakt. Znovu Peaceful bezstarostný život v minulosti. Aj keď to stále musí byť pokryté vášeň dobrodruhov?

Začal hrať hru Ragnarok prihlásený nováčik, budete čerpať a stále viditeľná postava. Cesta vývoja je závislá na zvolenom povolaní. Profesie z prvej úrovne - je to šermiar, Mage, Archer, Merchant, Thief, pomocník. Druhá úroveň profesionálneho rozvoja pre Šermiar, napríklad, Knight a Crusader pre kúzelník - kúzelník a šalvia pre Thief - Assassin a Rogue. No a preto prejsť do tretej úrovne, stať profesor Sage, Rogue - Stalker, atď

Je potrebné poznamenať, že Ragnarok Online hra vyžaduje sledovať vývoj základnej aj profesionálnej úrovni. Professional - je súčasná úroveň triedy znakov. Rozvoj základný vplyv na zlepšenie týchto počiatočné vlastnosti: sila, obratnosť, vytrvalosť, inteligencia, zručnosti a šťastie. Vy sami distribuovať body medzi týmito parametrami. V priebehu doby, hrdina získava nové zručnosti, skúma množstvo užitočných kúziel, takže sa cítia istejšie.

Kamkoľvek idete, zlé príšery a snaží sa rozbiť plány. Ale nebolo by mali byť schopní zničiť tieto prekážky v jeho ceste? Navyše si môžete vybrať medzi nimi domáceho maznáčika, ochočeného a živiť v ich vlastným spôsobom, takže nakoniec vždy nasledoval v pätách a pomohol v kritických okamihoch.

Ragnarok prihlásený poskytuje možnosť preskúmať obrovské územia. Budete navštíviť mestá ako Aldebaran, Payon, Pronteře a Geffen. Neznámy, kde presne, ale niekde žije so svojím partnerom. Cestovanie na rôznych miestach, musíte veriť, že dlho očakávaná schôdzka sa bude konať. Budete radi hrajú veľkú svadbu, ísť do rezortu a potom mať deti. Teraz ste nikdy pozhaluetes osamelosť!

Je nemožné, nehovoriac o "vojnu o Impériu." To je niečo úžasné! Ale aby sa ich zúčastnili by sa mali pripojiť k cechu. Spoločne budete pripojiť sa k bitke o kontrolu nad zámkov. Potom, čo vyhral bonusy sú rozdeľované spravodlivo, takže nikto sa neurazil.

Ragnarok hra je na vás čaká! Vitajte na chladnom svete, v ktorom sú rozptýlené všetky otravné problémy monotónnosť každodenného života! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more