Záložky

Rage of Titans

Alternatívne názvy: ROT

Prihlásený hra Rage of Titans alebo jednoducho (ROT) - mix real-time stratégia s RPG. Bola založená v roku slávnej Dota žánru (DotA štýlu hry), Rage of Titans on-line veľmi rýchlo sa stal úspešným vo svojom odbore, a už bol vybraný pre World Cyber ​​Games (medzinárodné majstrovstvá kiberigram). Unikátny herný systém, rada postáv, rôzne spôsoby ich rozvoja a opozíciou v priebehu hry - "Rage of the Titans" fascinuje a okamžite očarí. Skôr než dáte si absorbovať tento fantasy svet, samozrejme sa zaregistrovať Rage of Titans. Nič zložitejšie je, že nie je a trvá len niekoľko minút. Ak to chcete vykonať, vytvorte si účet na GameNet, zadaním e-mailovú adresu a heslo. Mimochodom, používatelia social network "Vkontakte" zápis do hry Rage of Titans nie je nutná, jednoducho povoliť.

Tým, že sa rozhodli, ako sa dostanete na Rage of Titans on-line registrácia a úspešne dokončená, začať vytvárať svoju postavu. Budete mať k dispozícii veľký výber postáv (viac ako tridsať tucet + niekoľko desiatok v obchode), z ktorých každá je rádovo 9-10 charakteristík (rýchlosti útoku, inteligencie, a tak Counterspell ) A božské schopnosti, ktoré môžu byť zmenené v priebehu hry, rovnako ako rozvíjať pomocou runy. Ak chcete hrať hru Rage of Titans online, rozhodnúť, ktorý z nepriateľských rás sa k vám - Svätej alebo Fallen (ľudí a démonov). Každá postava má svoj vlastný semi-magickú zbraň - lietajúci dýka, štít, nebeský sviečka, vystrelil šíp, atď Podrobnejšie vlastnosti hrdinov, môžete zistiť tým, že ide cez možnosti: - ". Heroes" "Game"

S tým, čo v tvár tým, ktorí sa rozhodli hrať Rage of Titans? Tu je niekoľko herných módov, z ktorých každý prináša jeho "využitie" vašej postavy:

- V režime kapitánovho, môžete si vytvoriť svoj charakter, a na mape to bude len (žiadne iné hráča)

- Definícia príkaz Automatický režim (na základe náhodného výberu postavy) vám prinesie skúsenosti v iných režimoch nemá zárobku;

- Režim "všetci hrdinovia" sa otvorí pred vami Všetci hráči zúčastňujúci sa (samozrejme s výnimkou platenej)

- Režim "dvojičky" sa týka ekvivalentná (rovnako protichodných) znaky;

- A, samozrejme, Rage of Titans hrať s roboty sú k dispozícii.

Rage of Titans online hra špeciálnym dynamikou. Reakcia je veľmi dôležité (pre postavy, samozrejme), taktika súperov často predvídateľné súboja ísť bez prestávok, ktoré skutočne priťahuje a udržuje napätie. Vyzbrojení magické zbrane, magické artefakty Zaim (lietajúci koberec, napríklad) a výberom spojencov, musíte si vybrať bojové pole a vykonajte jednu z čestného misie (zničiť nepriateľskú strom, alebo mu niekoľkokrát). Hra Rage of Titans online poskytuje hráčovi na výber z dvoch polí pre bitky (2 karty s hrou 5 × 5) - "Valley of Heroes" a "Eye of Titanu." Každý môže získať určitú časť bonusov: peniaze, skúsenosti, zlato, modernizovať vybavenie, nové zručnosti, získať vlastnosti.

Hrať hru Rage of Titans on-line, budete môcť plne a úplne bez peňažného vkladu, robí in-game menu. Je možné zarobiť na víťazstvo. Okrem toho, že je (WINS) v dostatočnom množstve, môže váš hrdina zúčastniť aukcie a získať užitočné artefakty.

Graficky spracovaná hra a hudobne pôsobivé, a všeobecne to všetko vo veľkom množstve. Takže si myslím, hrať online hry Rage of Titans budú spokojní nielen fanúšikovia Doty.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more