Záložky

RAGE: Kampaň Edition

Alternatívne názvy: RAGE: Kampaň Edition

Procesor: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2 GHz

RAM: 2GB

Grafická karta: GeForce 8800/Radeon HD 4200

Miesto na disku: 25 GB

Rage: Kampaň Edition - špeciálna rozšírené vydanie populárnej počítačovú hru, ktorá kombinuje prvky niekoľkých populárnych herných žánrov. Hra Wrage je prchavý mix medzi prvá osoba strelec, uteká závodných vozov a vyrovnávací systém v najlepších tradíciách klasickej hry na hrdinov. Unikátny dynamická atmosféra hry nás prevedie Reydzh svet zažil globálnej katastrofe, kde je hlavným cieľom každého z jeho obyvateľov -, aby zostali nažive. Základom pre hernom svete odfotil vesmír post-apokalyptickom svete je popísané v populárnom hollywoodskom filme "Mad Max", kde je všetko rozhodnuté silou zbraní a rýchlosti zvyškov zhromaždených častí vozidiel.

Plot

Rage, hra, ktorá ukazuje všetky hrôzy post-apokalyptickom svete, prežil strašné globálnu katastrofu. V roku 2004, vedci zistili, naprostá veľkosť meteorit rúti plnou rýchlosťou k planéte Zem a stretnúť sa s nimi nevyhnutné. Vlády všetkých krajín sveta sú spojené v spoločnom projekte s názvom "Ark", keď množstvo podzemné skladovanie ustanovenia, streliva a vybavenia, tam je tiež ponorený kapsule s ľuďmi, ponorených do bezvedomia. Budú musieť znovu ľudskej civilizácie po katastrofe. V roku 2029, asteroid narazí do povrchu planéty a väčšinu svetovej populácie je zabitý, zničený celé mestá. Zvýšené po dopade asteroidu prach pokrýva nebesia a svet začína "nukleárnej zimy." O niekoľko rokov neskôr, sa usadí prach a Arkdwellers vybrané na povrchu znovu vybudovať svet civilizácie. Len milovaný človek zvykom, aj tvárou v tvár spoločnému nebezpečenstvu, je ťažké spojiť a predstavitelia rôznych prístreškov začať krvavú vojnu o nadvládu na planéte vpravo. To bolo v tomto okamihu hra Reydzh otvára pre nás ako pre hlavnú postavu príbehu.

Stalkers

Rage, hra, kde zber smeti pasienky jedným z najviac zábavné a potrebné školenia. Pre najviac sa rozdeliť, bude všetko, čo nájdete byť banálne nezmysly, ktoré potom môžete predať za málo peňazí, ale občas narazíte aj užitočné veci alebo časti týchto užitočných vecí. História sveta od katastrofy a časové priame rozprávanie odráža veľmi zle, a dokonca našiel knihu nebudete ani chytiť film vďaka, že sa hodí len ako banálne papierového odpadu, ktorý sa bežne používa v Reydzh podpaľovanie chladnej púštnej noci.

Údržbár

Rage v súčasnej dobe malej crafting systém, a keď bude dosť nudiť nekonečné prechádzky do pustatiny, a nie zastaviť streľbu s obrovským množstvom krvilačných nepriateľov, potom môžete posedieť v odľahlom kúte a robiť niečo zo svojho koša zdvihol. Takže si môžete urobiť malý bojový robot alebo guľometnej veži, čo môže byť veľmi užitočné vysporiadať sa s nepriateľmi, aj keď v tomto prípade nemusí byť potrebné, je účasť na streľbách. Rage: Kampaň Edition - verzia populárnej hernej platformy určené špeciálne pre Mac OS, kde okrem klasického single-player kampane boli pridané ďalšie dve balenia dodatky, vrátane «Anarchy Edition» a «Sewers".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more