Záložky

Quake 4

Alternatívne názvy: Quake 4

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 512 MB

Video: 64 MB

Miesto na disku: 3 GB

Quake 4 - počítač sheter first-person sci-fi tému, pokračovanie jednej z najpopulárnejších virtuálnych strelcov. Je pozoruhodné, že grafický engine hry Quake 4 vyvinutá inými dlhovekosť virtuálny priestor hry Doom 3. Modifikovaný systém má niektoré vážne výhody. To znamená, že Quake 4 sa stal k dispozícii rozsiahlejšie lokality, vďaka spracovaniu nového systému osvetlenia, rovnako ako svetlé a tmavé textúry. Počas jedného priechodu hry boli pridané interaktívnych videí, z ktorých niektoré hráč bude môcť zúčastniť priamo, ale väčšina z nich bude povolené.

Plot

Plot Quake 4, ktoré môžete hrať ako jeden a multiplayer módy, pokračuje príbeh ľudskej rasy konfrontácie Stroggov cudzím votrelcom, začaté v druhej časti hry. Protagonista hry, jedna z hviezd špeciálnej jednotky výsadkárov "Rhinoceros" menom Matthew Kane, zaslané ako súčasť skupiny pre protiútoku na centrálnu planétu Stroggov. Iba dva týždne uplynie medzi posledným prípade druhej časti seriálu a Quake 4. Bude musieť hrať väčšinou v nepriateľskom tábore, kde ste poslali velenie Krajina federácie. Hlavnou úlohou pre jedného hráča kampane v Quake 4 - preniknúť do srdca centrálneho planéty a zničiť Stroggov hlavné komunikačné centrum, rovnako ako vrchný vedenia. Napriek zmätku v radoch nepriateľa, spôsobené konaním prvej podvratné skupiny, nepriateľ je veľmi koncentrované a silné, a nebude ľahké sa dostať do srdca nepriateľskej planéte, kde pevne zasadené uzol centrálne komunikačné Stroggov kolektívnej inteligencie ovládajúci všetky vojakov. Kampaň pre jedného hráča je rozdelená do troch samostatných kapitol, ktoré obsahujú celkom 31 jeden herný úrovni. Prvá epizóda Quake 4, ktoré hrajú na budete opýtaný pri vojakov pristátie na planéte Zem Stroggov, kde bude vašou hlavnou úlohou bude bezpečné pristátie, ktoré bude treba rýchlo zničiť všetky planetárne obranné systémy. V druhej epizóde kampaň pre jedného hráča hra Quake 4 nás vyzve na pokrytie hlavy taktickej čaty zaslanej vystúpiť z centrálnej komunikačný uzol nepriateľa. No, tretí diel Quake 4, je hra, v ktorej budeme mať v centre diania, aby stál na čele Zemi federácie sily, posledný rozsiahle varenie kop, ktorého cieľom by bolo úplné zničenie ústrednej štátnej správy a úplné odňatie Stroggov nich každý druh koordinácie.

Multiplayer

Multiplayer bitky veľmi pripomínajúce slávnej bitke pri tretej časti seriálu, len oveľa dynamickejší a farebnejšie. Vysoká rýchlosť a dynamika on-line bitkách do značnej miery dosiahnuté vďaka použitiu viac kompaktná veľkosť veľkosť karty herných postáv a charakteristiky pohybu. Tu sa vývojári rozhodli nie je odchýliť sa od klasického modelu a modelu prijal všetky pohyby hráčov z tretieho dielu, ale bez inovácií nebolo vykonané, a pridal ďalší krok - preklzu, ktorý v dobe predĺženej taktickú Arsenal.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more