Záložky

Cesta Hero

Alternatívne názvy: hrdina hry

Warrior cesta Online - bezplatná multiplayerová online hra, vyrobený v žánri RPG dorazil k nám rovno z ďalekej Číny. Online hra Warrior cesta je pozoruhodné, je skutočnosť, že jeho základom je historická minulosť svojej vlasti. Podobné výrobky v prakticky žiadny modernej igroproma a v podstate väčšina z nich spoliehajú na rôznych vymyslených svetov.

Pripojte sa do hry Warrior cesta je pomerne jednoduché a jasné každému, kto chce skúsiť hrať hry on-line Warrior cesta. Stačí len zadať a aktivovať svoj účet prostredníctvom e-mailu a voila svoje užívateľské meno, heslo - Registrácia Warrior cesta cez.

Cesta hrdinu on-line hry nie je jednoduché. Ako už bolo spomenuté, historickej minulosti, ktorý slúžil nastavením pre hru bola vykonaná s náležitou starostlivo, aj keď s určitými rozdielmi. Bolestne fantastický vzhľad impozantný brnenie a obrovské meče, ale to nie je teraz. Hra sa odohráva v dobe troch kráľovstvo - znovuzrodenie samuraja éry a rozkvetu konfucianizmu v Číne. Mimochodom, zaujímavý rys hry je to, že v priebehu hry budete musieť preštudovať základy konfucianizmu a čínskej histórii v tej dobe, a to aj zložiť skúšky v týchto predmetoch. Súhlasím, pekný mimoriadny pohyb.

Stručne povedané - je v hre zástupcov troch ríš zápasiť s každým iný pre možnosť usporiadať územia a stavieb, ktoré poskytujú obyvateľom ich stav a správne príjemné bonusy.

Zaujímavosťou hry je úplná absencia záväzného charakteru a triedy. Rozvoj svojho avatara je len vo vašich rukách, a schopnosť každej triedy a každý štýl boja sú vám k dispozícii kedykoľvek. Jediné veci, ktoré vás prinútili myslieť - takže je to na dopyt hybridný triedu, ako je dobre známe, inter-class zostatok bol vytvorený nie je náhodný a nie nadarmo, a to znamená, že postavy idú presne podľa jednej vetvy budú požadovať viac ako zástupcovia vývoja hybridný.

Je zaujímavé, že v ďaleko Čína je veľmi ostré rozpory sa týkajú hier, čo znamená, že ak ste zadali pri registrácii ich sexuálnej žena, a potom hrať hry on-line spôsob, Warrior, čo môžete len znak žena. Tu je taká rozmar čínskej vývojári môžu výrazne pokaziť herný zážitok pre všetkých mužov, ktorí milujú vytvárať ženskej postavy a naopak. Cesta Hero hry online nie je unavené rôzne triky, aby nás ohromiť vývojárom, ktorých cieľom je prilákať už skúsených hráčov do svojich sietí.

Zaujímavým aspektom tejto online hry je mať topánok hru hneď po vybalení z krabice. Je to veľmi jednoduché vzhľadom k tomu, že niektoré úlohy, ktoré mimochodom mnohí blázni, spôsobí, že zabíjanie niekoľkých tisíc monštrá a robiť to sami, hoci to je možné, ale to bude trvať obrovské množstvo času. Väčšina skúsenostné body získal znak pre úspešné plnenie úloh. Okrem hlavného questu linky je rodina, klan, a samozrejme denné questy.

Pet milenci milujú domáce zvieratá systém implementovaný v hre "na zdravie". Môžete získať montáž alebo ktorí sa s vami podeliť o poučenie a čas od času sa na patch veci asistenta. Zahrajte si Warrior cesta oveľa lepšie s priateľmi, a tu je dôvod, prečo.

Sociálna zložka hry je na úrovni. Okrem obvyklých klany, hráči môžu pripojiť v rodine. Najvyššia úroveň rozvoja a kariérneho rastu - titul cisára, ktorý, súdiac podľa nastavenia, hra iba tri. V Warrior cesta môže hrať bez znalosti čínštiny.

Hra dokonale lokalizované do ruštiny a je v procese testovania open beta. Nepoužívajte tmoliť, nainštalovať hru a stať sa jedným z najmocnejších imeratorov Three Kingdoms.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more