Záložky

Cesta hrdinov

Alternatívne názvy: Cesta hrdinov

Ig Hero cesta: epické a štýlové.

Svet fantázie so svojimi drakmi, elfmi, démonmi a ďalšími fantastickými bytosťami sa stal známym a známym. Milovníci tohto žánru prešli tisíckami ciest, obklopených jednorožcami a víly, a preto je dosť ťažké ich prekvapiť. Čas od času sa však vývojári začínajú skrývať skvelým nápadom a teraz, pred hráčmi, sa zdá, že existuje známy svet, ale s novým prelínaním zázrakov.

K taká zábavná prehliadačová multiplayerová hra Cesta hrdinov. Obsahuje všetky uvedené stvorenia, mágia tiež neodišla, ale tajná zložka steampunk sa objavila. Teraz, okrem bežných zbraní pre takéto scény, existuje ďalšia kategória strelných zbraní. Retro brokovnica sa pozerá na dvojitý meč a personál kúzelníka je celkom kreatívny. A ako je odôvodnené jej vystúpenie v tomto kráľovstve, pochopíte, keď začnete cestu hrdinu hrať. Zvyšok sa bude musieť zaoberať takými vecami:

  • Vytvorte Hero
  • Vybavte ho štýlovými zbraňami
  • Pri starostlivosti o farmu
  • Ak sa zúčastňujete bojov s ostatnými hráčmi
  • Výrobcovia démonov a ich šéfov

Hrdinovia a ich schopnosti.

Podľa tradície má každá hračka príležitosť vybrať si hlavného herca:

  • Mag dômyselne prepája vzorce mágie a nasmeruje ich proti nepriateľovi.
  • Vojazník je najsilnejší, spôsobuje smrteľné rany a dlho odoláva nepriateľským útokom.
  • Hunter s ostrým okom, ktorý vám umožní sledovať korisť a poskytnúť rýchly a presný zásah na terč.
  • Ubihitsa nemilosrdný voči démonom, ktorí roztrhávajú mesto. Môžete sa na ne spoľahnúť za každých okolností.

Po výbere obrázka si môžete zahrať hru Hero's Way. Rozvíjajte zručnosti toho, s ktorým ste sa rozhodli ísť do mesta Twilight City, ktoré vládol hlavný pán, ale nikdy nebol schopný chrániť obyvateľov pred armádou rebelujúcich démonov. Teraz len jeden spôsob, ako mobilizovať sily a rozhodne odmietnuť. Ďalšie akcie nie sú neočakávané. Ako vždy v takýchto situáciách je potrebné zlepšiť hrdinu. Existujú rôzne spôsoby, a každý z nich je dôležitý vlastným spôsobom.

Čo by mali byť vojaci? Samozrejme, silné, vytrvalé, rýchle, agilné, apt, mazané. Všetky tieto vlastnosti budú vylepšené v mnohých bitkách a questoch, ale najprv nájdete cestu registrácie hrdinu. Posilniť charakteristiky ťažených alebo získaných počas vývoja objektov, ktoré by tiež mali zlepšiť. Určite budete potrebovať všetky druhy zbraní, silné brnenie, tvrdené čepele. Dokonca aj štáby čarodejníka prechádzajú určitým vývojom a existujú rôzne druhy. Pestovanie a úsilie budú vždy tam, kde je hlavná vec aktívnej účasti na podujatiach.

V iPlayer Cesta hrdinu poskytuje systém gildov a ak sa pripojíte k jednému z nich, získate silnú podporu od iných hráčov. S nimi sa môžete zjednotiť na nebezpečné výlety do žalára. Ak sa s drobnými démonmi dokážete sami vyrovnať, potom ich šéf len čaká na šancu rozdrviť osamelý. Chcú prekonať hlavného démona a získať užitočné zdroje, je lepšie konať spoločne. Stále môžete ísť na arénu a konať v súboji, preukazovať ostatným výhodu.

Also, byť v cechov, aby sa zaoberal záhradníctvom. Všetci ste správne pochopili, že rozvoj farmy je zahrnutý do zoznamu úloh hry. A ak sa o ňu postaráte bez zodpovednosti, ako sa priblížiť k účasti na bitke, dostanete veľmi dobré bonusy. Na záver by som rád zdôraznil, že hra vyšla krásna, premýšľavá, dynamická so zaujímavou škvrnou sci-fi spolu s bežnými prvkami fantasy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more