Záložky

Dogs of War

Alternatívne názvy: Psy Wars

Multiplayer online role-playing game Dogs of War ponúka k hre v skutočnosti, že zajtra môže počkať, naozaj je naša planéta. Rozdelenie pozemku kvôli bohatstvu zdrojov - horiace tému za všetkých okolností, a tu v The Dogs of War on-line sa bude zaoberať dôsledkami tohto prerozdeľovania a chaos s ním spojené.

Predtým, než hráč - príbeh pádu banánovej republiky Corazon, na svojej bývalej prosperujúce a nezávislé, a teraz - roztrhané Mercenaries spoločnosti "Enigma", na čele s krutým a ambiciózny Alfredo Pressnera. Proti jeho režimu spočiatku nikto nemohol, ale nakoniec zorganizoval dve celkom silné skupiny - Freedom Army (AU) a League of Mercenaries (LN). Každá z týchto skupín ochotných položiť anti-totalitnej vlády Corazon v ich rukách. Kto uspeje? Kliknutím na tlačidlo "play Dogs of War" a učiť sa.

Ale najprv, samozrejme, požiadavky na systém. Tak, aby mohli hrať hru on-line The Dogs of War, počítač musí spĺňať nasledujúce požiadavky:

Procesor alebo Athlon • Procesor Pentium III 800 MHz

• RAM - 256MB

• grafická karta - 3D-akcelerátor s 64 MB pamäte

• Zvuková karta kompatibilná s DirectX

• Aplikácia DirectX od verzie 9. 0

• voľného miesta na pevnom disku 1. 2GB

Browser hra Dogs of War prihlásený podporovať akýkoľvek.

Pripojte sa do hry Dogs of War, ako také vyžadujú len málo, pretože väčšina z nich môže použiť automatické prihlásenie cez účty na serveri Facebook, VKontakte, Spolužiaci, poštové služby. ru alebo Google.

Ak stále patrí k tejto vzácnej skupiny hráčov, ktorí nemajú také účty, potom použite bežnú formu "registračných Dogs of War". Najprv je potrebné zadať e-mailovú adresu, vytvoriť heslo a potvrďte ho, rovnako ako v prvej fáze registrácia môže prihlásiť k odberu noviniek. Ďalej, na novej stránke zadajte prezývku - názov herné postavička, vybrať si pohlavia, pre ktoré budú frakciu hrať postavu - Liga Žoldnieri (erb s škorpióna), alebo armádu slobody (v zbrojení s päťcípou hviezdou). Tiež budete spýta 13 mužských avatarov 12 samica a pre charakter v závislosti od krajiny, mať súhlas užívateľa - na túto tému v Dogs of War on-line registrácia je dokončená.

Cesta nováčik žoldnier začína s vojenskú výcvikovú základňu, tu si môžete zacvičiť na mieste a vykonať niekoľko jednoduchých misií. Po tom, ako sa naučiť, a potom postupujte podľa pokynov a musí sa rozvíjať svoju postavu požadovaným spôsobom.

Budete mať k dispozícií radu zbraní pre revolúciu - od nožov, pterodaktylové a Makarov pištole (s touto zbraňou začnete hrať Dogs of War), na pancierovými päsťami a chemických zbraní. Munície v hre sú nepriestrelné vesty, plynové masky, helmy atď, rovnako ako čipy, energie a ďalšie veci, ktoré budú uľahčovať osud vašej postavy v tejto ťažkej dobe.

Na začiatku hry musíte zabiť normálne davy (dezertéri, partizáni, Indiáni, banditi) - to je dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze a skúsenosti prvý.

Mimochodom, iné ako peniaze, hra je ďalším dôležitým zdrojom - diamantmi. Pre nich, môžete si najať tím bojovníkov, existujú dva druhy z nich:

• Forward

• sniper

Po druhé sú drahšie, ale ak ste už zabil pár dezertérov, potom si to môžu dovoliť.

Psy vojna online hra s turn-based bojového systému. Budete mať vždy čas vybrať zbraň, vypočítať trajektóriu a nie tráviť viac energie, zničiť nepriateľa. Potom, čo strávil veľa času na základe prípravy, pripravený na cestu do iného miesta vašej frakcie, čaká na nové úlohy a samozrejme, konfrontácia s hlavnými nepriateľmi - žoldnier spoločnosť "Enigma" a vojakov nepriateľskej frakcie.

Takže ak pripravení bojovať za slobodu a zvrhnutie diktátorského režimu, a potom stlačte hrať hry on-line The Dogs of War a pripojil sa k radom žoldniera jedného z oslobodzovacích hnutí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more