Záložky

Prototype 2

Alternatívne názvy: Prototype 2

Prvá časť hry prototyp bol prijatý hráči pre "na zdravie". Projekt je veľmi jasne ukázala, ako môžu ľudia žiť, obdarený špeciálnymi schopnosťami "obyčajných smrteľníkov", brutálnych mutantov a monštier. Verejnosti pozornosť od prvej minúty hry nitované protagonistu - Alex Mercer, ktorý sa svojím charizma a prinútiť schopní vyvážiť všetky hry. Mimochodom, s hlavnou postavou, a je pripojený prvé prekvapenie pripravené Prototype 2 ks. Ak sa znovu dúfať, že stretnúť sa s obľúbenou Mercer, potom sa vám bude mierne sklamanie - namiesto toho teraz bude musieť hrať agresívne black dôstojníka, ktorý stratil svoju rodinu, pretože vyruší údajne vydal Alex.

Vo všeobecnosti je potrebné poznamenať, že hra Prototype 2 na jednej strane veľmi podobne ako jeho predchodca, ale na druhej strane sa zdá, že je úplne unikátny a ojedinelý projekt. To len paliva verejný záujem. Viac agresívne nálada nútení sústrediť sa na hru, pozorne sledovať všetky akcie postáv a ich analýzou.

Ako bolo uvedené vyššie, hra Prototype 2 na počítači sa zmení protagonista - volal cynický Negro James Heller. On sleduje iba jeden cieľ - pomstiť sa všetkým, ktorí sa tak či onak spojené s tvorbou a šírením vírusu v celom štáte. Po prvé, James, samozrejme, chcel sa pomstiť Alex, ale po stretnutí s Mercer tiež nepriaznivo ovplyvnené vírusom. Ihneď prekonať niekoľko stupňov mutácie Heller, oslobodený od akýchkoľvek morálnych noriem, je poslaný na plnenie svojho poslania.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť musieť stiahnuť Prototype 2. Urob to rýchlo a jednoducho tým, že navštívite stránky obchodu Steam, kde je inštalačný súbor je len v hodnote 30 dolárov. Po vytvorení projektu môžete spustiť hru. Ak ste hrali prvý diel, budete určite všimnete, jeden veľký rozdiel - krátko po štarte z herného hrdinu má väčšinu zručností a schopností, ktoré Mercer dostali iba po vykonaní určitých úloh. Ak chcete zachyteného videa z Prototype 2 prívesu úplne jasné, že James prerasno môže bežať na stenách, lietať v oblakoch a hádzať autá ako tenisové loptičky. Možno si predstaviť len to, čo sila Heller bude mať aspoň uprostred hry!

Hra Prototype 2 bude demonštrovať, ako chuť k jedlu môže mať superman. Myslíte si Vy osobne, ako James prehĺta korisť vcelku a súčasne pre plne vezme si jeho tvar, túto funkciu, mimochodom, nám umožňuje realizovať väčšinu šialené stratégiu. Takže, prehĺtanie nejaký strážca poriadku, môžete, vyzbrojený pištoľou, beží od základne bez povšimnutia. Jedol monštrá vzhľad sa nemení, ale posilniť ich schopnosti.

Pri pohľade na snímku pre prívesu videa hry Prototype 2, nechtiac udrel o rozsahu projektu.

 

Prototype 2