Záložky

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Alternatívne názvy: Prince of Persia: The Forgotten Sands

Hra Prince of Persia: The Forgotten Sands - je 3D slasher, vytvoril Montreal «Ubisoft Montreal» v polovici roka 2010. Aj keď táto hra je druh pokračovanie Prince of Persia: Sands of Time, to má svoj vlastný príbeh a hrateľnosť. V hre Prince of Persia: The Forgotten Sands hrdina musí prechádzať rôznymi úrovňami hry, prekonať alebo sa vyhnúť pasce a hádanky sa hádať, pretože bez neho, bojovať proti nepriateľom. Všetko, čo náš hrdina môže vykonávať akrobaciu vďaka a držanie určité schopnosti. Okrem hrdina rozvíja svoje zručnosti a rôzne parametre a vytvárať skúsenostné body.

Ak začnete na Prince of Persia: The Forgotten Sands hrať, uistite sa, že hlavná postava sa postupne dostáva veľa rôznych schopností. Napríklad, zástanca princa Razia ho tzv elementárne sily učí.

Všetky schopnosti v Prince of Persia Forgotten Sands zodpovedajú štvrtej hlavných prvkov. To je cez tieto schopnosti sa môžu zúčastniť bitiek, použite akrobaciu a riešiť hádanky. Čo je to schopnosť

• letectvo - leteckým vír vytvorený okolo princa, môžete vyradiť súpera. Pomocou zrýchlenie skok, Prince môže výrazne priblížiť k nepriateľovi z diaľky.

• Sila vody - pomocou ľadu výbuch celého získať veľké škody. Zmrazenie voda sa používa pre akrobatické pohyby.

• Pozemné sily - s pomocou rockovej výzbroji nejakú dobu, môžete získať ochranu pred nepriateľskými útokmi. Pamäť pôda dočasne obnoviť objekty, ktoré nie sú už prítomné.

• sila ohňa - pomocou ohnivé stopy Prince môže poškodiť nepriateľov. Fiery vlna ležanie z nepriateľského hrdinu.

Je hra a tento krém ako "rollback času." Prípustná hráč akákoľvek chyba (smrť hrdinu, pády z výšky, a tak ) Môže vrátiť hodiny sa dostať do bezpečného miesta v hre, alebo pokračovať v hre od posledného uloženia.

Ak sa ani rozhodnúť, či chcete stiahnuť Prince of Persia: The Forgotten Sands, potom by ste mohli používať internet požiadať o video z Prince of Persia: The Forgotten Sands. Vidieť rôzne prívesy a promo video môžete určiť sami, či sa jedná o rovnakú hru, pre ktorú chcete stráviť viac ako jednu hodinu hry. To samozrejme prispieva k vynikajúcej grafikou.

Mnoho videá ukazujú, ako nádherné žiariace na obzore, žiarivé slnko. A uvidíte krásne vytvorený účinky výbuchov z natáčania zbrane a lietania okolo vás a vrhá sa k najbližšiemu horiace šípy. To všetko je jednoducho očarujúca, a to najmä v kombinácii s veľkou herný zvuk.

Ak ste hráč, ktorý rád dynamické hry, v ktorej sa podieľajú na celom rade rôznych bojových záchvatov, rovnako ako riešiť rôzne hádanky a dostať sa z pasce rozmiestnené po celom hry Prince of Persia Forgotten Sands je určite poteší. Hrať to, môžete si oddýchnuť a zároveň, skontrolujte si svoje reflexy a schopnosť využívať nielen zbrane, ale aj akrobatické prvky a rôzne získané schopnosti.

Príďte na oficiálnych stránkach hry, objednať disk alebo stiahnuť elektronickú verziu hry a pripojiť sa fanúšikmi Prince of Persia Forgotten Sands.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more