Záložky

Primal Carnage

Alternatívne názvy: Primal Carnage

Herný Primal Carnage je multiplayer online hru, ktorú musí hrať ako tím. Samozrejme, môžete sa pokúsiť hrať olinochku, ale zvyčajne to vynúti hráčov chýbalo. Táto hra bola vytvorená v štýle strelca alebo tretej strany. V Primal Carnage hre musíte vziať jednu zo strán: zo strany osôb alebo dinosaurami.

V hre Primal Carnage registráciu podľa sily akéhokoľvek užívateľa. Za účelom registrácii v hre Primal Carnage Budete potrebovať:

1) Zadajte svoju e-mailovú adresu.

2) heslo.

Hrať hru Primal Carnage budete výberom triedu. Hra má nasledujúce klasifikačné triedy:

- Ľudia. Majú nasledujúce špecifiká:

1. Žoldnieri sú kvalifikovaní, ale sám o sebe budú zvládať.

2. Vedec - oni používajú sniperku, omračujúce zbraň.

3. Commando je žoldnier, ktorý používa palebnú silu. Používa útočnú pušku, granátomet.

4. Ranger je sprievodca, ktorý sa schováva v džungli. Zbraň Ranger - táto brokovnice.

. 5. Trapper je skutočný lovec. Catcher zbraň je zbraň, ktorá strieľa sieť.

6. Pyro - jeho charakter je ťažké udržať, je veľmi popudlivý. Pyro zbrane - granát.

- Dinosaury. Tam bolo len šesť, a oni sú veľmi dravé a veľmi nebezpečné

1. Tyrannosaurus Rex. To je veľmi ťažké triedy. Môžu spôsobiť obrovské škody a čo najviac zranenia. Ale jeho veľkosť mu zabránila boji, takže je ľahkým terčom. Jeho útok - je to skus a trample.

2. Raptor. To je trieda, ktorá môže neustále útočiť na nepriateľa. Raptor Attack - úder pazúry a skus, a hádzať.

3. Dilofozavr. Táto trieda je trieda podpora. On môže zaútočiť na nepriateľa zblízka i zďaleka. Jeho hlavný útok - jedovaté uhryznutie.

4. Pteranodon. Táto trieda je skutočná inteligencia. Vyzerajú dole a hovoria, ostatné dinosaury, kde sú ich nepriatelia. Primárne útok Pteranodon - to hrýzť a priľnavosť.

. 5. Karnotavr. Táto priemerná trieda pevnosti. V bitke, oni používajú ich jedinečnú rýchlosť a svoju váhu poraziť nepriateľa. Útok z tejto triedy - a skus silný hlavičky.

6. Spinosaurus - nový dinosaurus, ktorý je náhradou za slávneho T-Rex. Vyzerá ako Tyrannosaurus, ale to je oveľa silnejšie údery.

V Primal Carnage online hre hrať, ako budete v normálnom režime, a možnosť využitia roboty a herné singpleera.

Hra Primal Carnage on-line by mala byť až do piatich tried. Môžete ich použiť ako tím. Dinosaury možno ovládať iba od tretej strany, ale ľudia z prvej.

Zaregistrujte sa on-line hry Primal Carnage zadarmo a užiť si čas strávený. Staňte sa jedným z bojujúcich strán a vyhrajte úplné víťazstvo.

Uistite sa, že šťastie je vždy s vami, a čo je najdôležitejšie, on-line hra Primal Carnage vždy zdvihnúť náladu a odviesť z každodennej rutiny.

Veľa šťastia vo svete hier bitky Primal Carnage on-line!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more