Záložky

Total Domination

Alternatívne názvy: Total Domination

Hra Total Domination sa líši nezabudnuteľnou grafikou, vysoko kvalitným hlasovým herectvom a širokými možnosťami interakcie medzi hráčmi.

Systémové požiadavky

Systémové požiadavky potešia všetkým: s cieľom vyskúšať si ruku v post-apokalyptických bitkách budete potrebovať iba počítač a internet. Úvery sa prijímajú ako daň z počtu obyvateľov tohto sektora. Viac ľudí - viac peňazí.

  • Kryštály - možno získať zvýšením úrovne a dokončením úloh. Je to univerzálny zdroj, pre ktorý sú získané všetky ostatné.

Technologies

Technologický strom sľubuje hráčovi poklad vedomostí a prepravu príležitostí. Každá nová technológia sa otvorí až po štúdiu všetkých predchádzajúcich na pobočke. Niektoré z nich sa nedajú študovať bez budovania určitých budov. A preto sa veľa budov v tomto sektore nemôže stavať, kým nebudú študované určité technológie.

Building

V hre je veľa rôznych budov, z ktorých každá plní svoju úlohu. Celkovo existuje 5 typov zariadení, ako aj možnosť rozšíriť sektor a využívať služby Black Market. K dispozícii kategórie budov:

  • Resource - akékoľvek budovy spojené s získavaním uránu, titánu alebo kreditov.
  • Command - koordinačné centrá rôzneho druhu.
  • Vojenské základne a továrne na výrobu vojenského vybavenia.
  • Ochranné - obranné konštrukcie, ako sú steny, brány, veže a zbrane.
  • Dekoračné - ďalšie užitočné dekorácie sektoru. Napríklad robot opravár.

Troops

Prehrávač je k dispozícii 4 typy jednotiek, z ktorých každá ponúka výber obrovského počtu jednotiek:

  • Infantry.
  • Armorované vozidlá.
  • Artillery.
  • Aviation.

Proces hry

Total Dominance online vám umožňuje rozvíjať vlastný sektor získavaním zdrojov, budovaním budov a vzdelávacou technológiou. Úspešné rozdelenie existujúcich síl im umožní rozšíriť ich majetok a posilniť armádu. Na mape sveta, okrem sektora, existujú aj sektory iných hráčov, rovnako ako voľné miesta, ktoré môžu byť okradnuté alebo chránené pred rabovaním. V hre Total Domination - istý zdroj dodatočných skúseností a dokonca aj vojenských jednotiek. Preskúmajte a zaútočte na doplnenie svojich zdrojov. Keď vstúpite do klanu, dostanete ďalšie bonusy. Nakoniec existuje veľa šancí, aby jedna osoba udržala svoju pozíciu na bojovom poli?

Jak vyhrať bez daru?

Táto hra poskytuje možnosť získať ďalšie virtuálne "buchty" za skutočné peniaze. Niektorí hráči sú s touto príležitosťou veľmi spokojní, iní však kategoricky odmietajú investovať niečo do herného sveta. Môžem vyhrávať bez darcu? Áno. Stratégia Total Dominance sa môže hrať zadarmo. Nielen hrať, ale aj vyhrať. Aby ste to dosiahli, potrebujete trpezlivosť a vedomosti o všetkých vlastnostiach hry, jej ekonomike a stratégii vedenia vojny. Ale hlavnou zbraňou vo vašich rukách bude diplomacia. Komunikujte s ostatnými hráčmi, vyhľadajte priateľov a spojencov, pripojte sa k klanu a žiadni darcovia vás nebudú môcť poraziť.

Výrobka Total Domination zapôsobila svojim post-apokalyptickým sprievodom a rozsahom. Táto stratégia poskytuje rozsiahle príležitosti na interakciu medzi hráčmi: musíte nájsť spojencov, zabezpečiť svoj sektor pred nepriateľmi, napadnúť odvetvia konkurentov, obchodovať so susedmi. V hre Total Domination sa odporúča hra pre fanúšikov MMO hier.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more