Záložky

Masters

Alternatívne názvy: Masters

Lords on-line - bez multiplayer fantasy hra na hrdinov s unikátnou bojový systém.

Lords prihlásený hra sa nevzťahuje na hry, ktoré vyžadujú veľmi výkonný počítač hrať, a je prístupný z ľubovoľného internetového prehliadača. Ak chcete hrať na pánov, budete potrebovať:

· Pripojenie k internetu

· Internetový prehliadač Internet Explorer alebo podobné nedávne zmeny [ _1_]

· Flash Rlayer najnovšiu verziu.

V súčasnej dobe, s cieľom zlepšiť prístup k hernej klient hry vyvinuté - špeciálny program, ktorý sa bude musieť nainštalovať na svoj počítač. Na ceste z hernej tvorcovia sľúbili vykazuje samostatne.

Pripojte sa do hry podobné Lords príjem vo väčšine on-line hry, takže sa nemusíte brať veľa času a nebude spôsobovať veľa problémov. Ak chcete začať hrať na Masters, budete musieť vyplniť len v určitých oblastiach:

· Napíšte požadované meno,

· Ak chcete zadať heslo a zopakovať to,

· Ak chcete zadať adresu poštovej schránky

· Ak chcete vybrať pohlavie vašej postavy,

· Súhlasím s podmienkami tejto zmluvy, a prečítajte si pravidlá hry [ _1_]

· Zadajte prosím kód z obrázku.

Registrácia Lords možno nebudete potrebovať, pretože pre tých, ktorí chcú zistiť, ako veľmi sa im páči hru je možné testovať bitku.

Lords prihlásený hra je dva bojujúce tábory:

· World Dene

· Elgot svet.

Nemožno poraziť nepriateľské generálov svety hľadajú jeho pomoc. Tie sú vyzvané, aby sa stal jedným z týchto veliteľov stranou, pre ktorú budete bojovať.

Keď začnete hrať hru Lords prihlásený, zistíte, že táto hra sa najlepšie zo všetkých populárnych hier tohto žánru. Vaša armáda sa bude skladať z tvorov, z ktorých každý drží svoje taktiky v bitke, môžete si kúpiť nasledovníkov a riadiť, rovnako ako nezabudnite, že na správne vyrovnanie síl v tejto oblasti často závisí na víťazstvo alebo porážke.

Ak chcete hrať túto hru online, páni, musíte vybrať, ktorý zo štyroch pretekov bude patriť k vašej postave:

· Elfovia

· Škriatkovia

· Undead

· Démoni.

Vaša postava sa bude rozvíjať, zvyšovať jeho hladiny v priebehu bojov. Zabíjať monštrá, budete odmenení vzácnych artefaktov. Milovníci bitky s ostatnými hráčmi, samozrejme, poteší masívne bitky na riadenie kľúčových bodov zdrojov, nájazdy do nepriateľského územia, boji jeden na jedného.

Hra Lords on má jedinečný bojový systém s vizuálne zobrazenie všetkých bojových techník a pohybov každého znaku. Okrem toho, každý boj je zaznamenaný a následne si ho môžete zobraziť z ľubovoľného miesta, ako z jeho armády, a od nepriateľa armády, videl pre seba to, čo taktiky svojich nepriateľov použiť.

Môžete zvýšiť svoju armádu stúpencov, ktoré sa skladajú zo štyroch tried:

· Warriors

· Kúzelníci

· Arrow

· Charmers.

Každá trieda má svoj vlastný spôsob rozvoja, so súborom znalostí je rozvoj zručností, nových kúziel k dispozícii, a dokonca aj meniť vzhľad nasledovníkov.

Okrem toho bude každý hráč bude spokojný s guľovou miesta, ktoré v hre viac ako jeden tisíc. Môžete obdivovať nádherný západ slnka v elfov krajín alebo sa otriasla hrôzou pri pohľade na jeho nohách na území démonov.

Hra má obrovskú škálu oblečenia, amulety, artefakty, zbrane, kúzla a lektvary. Ich kombináciou, môžete vytvoriť jedinečný a naozaj nepremožiteľný armádu.

Dobre navrhnuté úlohy vám pomôže rozvíjať svoj charakter, a bude tiež dať možnosť, aby si vzácne a silné trofeje. Počet úloh sa neustále zvyšuje.

Lords Online registrácia bude otvorená pred vami svet, z ktorého nechcete prísť čoskoro preč.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more