Záložky

Posledná bitka

Alternatívne názvy: Posledný Combat

Posledná bitka online - multiplayer role-playing logická hra vo fantasy štýle.

Prihlásený hra Posledná bitka nestanovia presné požiadavky na systém, ak máte pripojenie k internetu a prehliadač.

Pripojte sa do hry Posledná bitka spýta na prezývku - meno vašej postavy, buďte opatrní, pretože nemôžete zmeniť svoju prezývku. Potom budete musieť zadať aj mail, heslo a určiť pohlavie charakteru. Posledná bitka Online registrácia uzatvára na zvolenie požadovaného preteky a zadaní kódu z obrázka, aby sa uistil, že nie ste topánok. Nezabudnite si vziať súhlas užívateľa.

Posledná bitka online hra vám ponúka výber z dvoch pretekov:

- Noble elfidy

- Brave nekrolandtsy.

Na tomto mieste v hre zástupcov oboch rás o rovnako. Ohľadu na to, čo závod si zvolíte, bude závisieť na rozhraní hry, ak budete hrať hry on-line Posledná bitka. Elfidy hľadajú svetlo a dobrotu, a nekrolandtsy - na zlé zničenie. Preteky sa veľmi líšia vo vzhľade, ako aj ich brnenie a streliva. Okrem toho, rôzne sady oblečenie sa zoznámi s postavami rôznych pohlaví.

Posledná bitka online hra má veľmi originálny bojový systém. Vystavenie tri po sebe idúce čipy (kamene alebo lebky) rovnakej farby, boj proti obchodu rany. Preto je výsledok bitky závisí nielen na úrovni bojovník, ktorý je buď kúzelník, alebo bojovník, a to nielen na jeho brnenie a zbrane, ale aj z logického myslenia prehrávača a zručnosti, s ktorými disponuje dostupných zdrojov. Preto sa odporúča, aby hráči si prezrieť, ktorá je živá diskusia o možných taktík a stratégií, ktoré môžu viesť k víťazstvu v bitke.

Súboje sú dve možnosti:

- Duel. Môžete bojovať jeden na jedného s charakterom vašej úrovni.

- Chaotic bitka. Tento boj slúžil špeciálne aplikácie, a všetci, ktorí mali po dobu jednej minúty sa chcú zúčastniť bitky, náhodne rozdelení do dvoch tímov.

Ak zabudnete počas boja viac než tri zákruty, budete diskvalifikovaní. Pre víťazstvo si získať skúsenosti a peniaze.

Okrem toho, za vraždu charakteru hráčov v férový súboj, môžete získať medailu, zvýšenie určité vlastnosti. No, ak nie šťastie, medailu môžete kúpiť diamanty.

Váš charakter, kedy budete hrať v poslednej bitke, sa vlastný majetok, v ktorom môže rásť bylinky pre liečenie lektvary a elixíry, ktoré zvyšujú silu (to bude ich vlastný kuchár s mažiari). Elixíry môžu piť len pred bojom. Realitné môže ešte dodať špeciálny sochu na úpätí ktorý si potom nájsť vzácne elixíry. Ak taký povyk, že nie ste spokojní, štandardná sada elixíry a lektvary si môžete kúpiť v špeciálnom obchode. Okrem toho, v meste nájdete mnoho rôznych inštitúcií s rôznymi funkciami potrebnými k úspešnému hrať v The Last Battle. Tento

- Shop

- Nákup,

- Laboratórna

- Krcma

- Bank.

V obchode si môžete kúpiť veľa vecí, a brnenie, ale niektoré z týchto položiek budete môcť obliekať dosiahla iba určitej úrovne. Okrem toho, že je potrebné opraviť zbroj, alebo zbierať si z trosiek, ktoré zostali na bojovom poli po porazeného súpera.

Keď budete hrať online hry Posledná bitka, potom budete mať možnosť vstúpiť do Únie, ako dohôd s ostatnými hráčmi, a questy - úlohy s množstvom chytrých hádaniek a skrýva ohrozenie života charakteru.

Maximálna úroveň rozvoja postavy v túto chvíľu - jedenásty. Hra je v beta testovaní.

Posledná bitka Registrácia sa otvorí pred vami malý, ale vzrušujúce vo svete, v ktorom nielen silu a úroveň, ale logika môže pomôcť k dosiahnutiu víťazstva!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more