Záložky

Posledná bašta

Alternatívne názvy: Posledná bašta

Browser na základe on-line hra posledná bašta v sebe skrýva obrovský svet plný dobrodružstva fantázie. Tento nádherný hračka nie je potrebné inštalovať niektorý z jej špeciálnych funkcií z počítača alebo mobilného telefónu, pretože to funguje na platforme WML. Inými slovami, hrať hry on-line posledná bašta, stačí pripojenie k internetu a moderné prehliadače typu Opera.

Pripojte sa do hry ako posledná bašta vyžadujú vyplnenie nasledovných oblastiach:

1) Vaše užívateľské meno (názov hry).

2) Názov reálnom.

3) Mesto Vášho pobytu.

4) Vaša podlaha.

5) Race, v ktorom budete hrať.

6) Efektívna e-mail.

Na rovnakej stránke - Registrácia posledná bašta - stručne predstaviť päť pretekov s drážkou

1. Ľudia - majú priemerné vlastnosti, ale sú bojovníci od prírody.

2. Elfovia - v tepoch veľmi rýchle a presné.

3. Gnómovia - vždy obrnené (brnenie vlastnej výroby), a nie slabé bytosti.

4. Škriatkovia - mocní bojovníci vo svojich beatov. Olovo v tejto oblasti.

. 5. Hobiti - najmenší rast narodec, ale veľmi uvorotlivy.

Ďalej stlačením tlačidla "do hry" fáze posledná bašta on-line registrácia možno považovať za úspešne dokončený.

Jeho prvá hra, úlohu dostanete hneď na začiatku - starý rybár v obci. Len nezabudnite pred spustením úlohy na získanie zbraní. Ak chcete urobiť, postupujte presne na sever - do mesta Stoungard na tamoshnem obchod.

Bez ohľadu na vašu voľbu rasy, bude prítomný hrdina a rozvíjať päť nasledujúcich charakteristík:

• Luck - ovplyvňuje schopnosť skóre kritický zásah ("crit" spôsobí maximálne možné škody) a vzácnu príležitosť bytové predmet (môžete buď nájsť alebo zraziť s monštrami).

• Power - ovplyvňuje efektivitu vášho útoku a obrany.

• Agility - umožňuje hrať hry on-line posledná bašta, uhýbať nepriateľským útokom.

• Endurance - ovplyvňuje odolnosť hrdinu, pokiaľ ide o zdravie a jeho schopnosť dovoliť jej tým vznikli akékoľvek náklady (zásob).

• Intuition - vplyv na presnosť úderov.

Plus, posledná bašta online hra má svoj vlastný morálku! Avšak, tu pôsobí ako materiálnu hodnotu. Rovnako ako v reálnom živote, morálka sa delia na:

) Pozitívny → vám umožní kúpiť veci v obchodoch za nižšie ceny;

B) → negatívny vplyv na zdvihu, spôsobené silou zbraní.

Vďaka posledná bašta questy hrať, určite to bude oveľa zaujímavejšie, pretože ich úspešnú realizáciu môže získať skúsenosti, peniaze, alebo rovnaké morálku. Trochu peňazí: hra mena sa nazýva "dinárov." Aj keď váš účet, akonáhle začnete hrať posledná bašta, a budú účtované 50 dinárov, v budúcnosti, "žiť pohodlne," bude musieť pracovať alebo zúčastniť sa platených bojov.

Ak sa obávate, že v dôsledku dopravnej nenáročné, budete mať kam obrátiť, nebojte sa: hrať plocha je dostatočne rozsiahla, aby umožnila hráčom cestovať a nájsť veľa v tomto zväzku dobrodružstve. To isté platí pre zbrane: Posledná Bastion prihlásený dáva pomerne široký výber zbraní a streliva, a je nepravdepodobné, že cíti opovrhovaný v tejto oblasti.

Ak kedykoľvek býva v obrovskom hernom svete zvanom Arden (len vás sem poslať poslednú baštu on-line hry), ktorý chcete skontrolovať jej histórie, môžete navštíviť miestnu knižnicu pre štúdium sú kroniky. A okrem toho, že môžete očakávať mnoho ďalších tu najrôznejšie zaujímavé. Príďte a presvedčte sa sami!

 

Posledná bašta on-line registrácia