Záložky

Plný Pi

Alternatívne názvy: Plný P

Plný Pi on-line - je prehliadač online dobrodružstvo hra, ktorú vytvoril v štýle ironického komika, post-apokalyptický thriller s množstvom rôznych s humorom vypracované mutantov zombie a monštrá.

Plot je tento: svet katastrofa po výbuchu Hadron Collider nútení preživší bojujú o svoje životy v atmosfére súdneho dňa. Zhodou okolností, vinník, čo sa stalo, je vaša postava, ktorá teraz putuje na meniaci sa svet, rozlúštiť spleť sprisahania hádanky a ničiť hrozný mutované tvory. Potom, čo prežil Plný Pi, budete musieť zachrániť celé ľudstvo.

Systémové požiadavky sú zanedbateľné, ako tejto browser hre. Je možné prehrávať z ľubovoľného počítača s prístupom na internet, nevyžaduje predbežnú inštaláciu. Aby bolo možné hrať hry on-line Plný Pi, budete potrebovať bezplatný Plný Registrácia Pi.

Pripojte sa do hry plnej Pi ide takhle: on-line hry, kliknite na tlačidlo "Play", zadajte svoje prihlasovacie meno (vaše meno v hre), vyberte pohlavia a typ postavy.

Ďalej musíte vytvoriť, alebo neskôr nemôžu byť prihlásení s rovnakým prihlásenie. Kliknite na tlačidlo "Registrovať" tlačidlo, zadajte svoj e-mail a heslo. Na toto Pi Plný registrácia je dokončená. Teraz si môžete zahrať hru on-line Plný Pi.

Hra vám dáva na výber z troch typov mužských postáv a tri ženy, ktoré sa líšia vo svojich vlastnostiach.

  • Výkon - svalnatá výhoda a Amazon
  • Stunt Bestia a používa v boji trik
  • Máme intelektuál a múdra poznanie zvýšiť ochranu

Vstavaná hra Full Pi on-line, a to predovšetkým na plnenie úloh a questov bitky proti počítačovým monštrami alebo ostatní hráči. Robiť prácu, budete dostávať odmenu zbrane a užitočné veci. Úlohy sa vykonávajú v prísnom slede.

Bitky v hre prebiehať postupne, každé kolo je časovo obmedzená. Ak nemáte čas, aby sa ťah, budete umiestnená v náhodnom útoku a mŕtvice ide do súpera.

Táto on-line hra Full P má dva typy lokalít: bojové a mier. V boji budete chodiť miesta pre úlohy, ktoré sú plné zombie a mutantov, bude ich zničenie zvýšiť úroveň a doplniť arzenál zbraní a zásob. Tiež tu môžete nájsť cenné veci, ktoré môžu byť následne použité alebo predávané pre výrobu zbraní.

V mierových miestach bojov sa konajú, vrátiš sa kúpiť potrebné veci v boji, alebo niečo, čo nemusíte kupovať návod na výrobu novej veci a získať nové pracovné príležitosti predať.

Plný Pocas online hra ponúka širokú škálu na výber zbraní, je súčasťou sady oblečenie pre každý znak. Zbrane sa dá kúpiť, môžete si nechať zabiť za monštrum, alebo to urobiť sám podľa pokynov. S ohľadom na ochranu určitej brnenie chráni proti niektorým druhom poškodenia:

  • Fyzikálne
  • Fire
  • Ballistic

Tiež pre víťazstvo nad nepriateľom, budete mať k dispozícii:

  • "Ukrashaki" , ktoré zvyšujú schopnosť charakteru;
  • Raskhodka Doplnkové zbrane a brnenia (útočník, stimulanty, granáty, bomby)
  • Fitch schopnosti (nadprirodzená postava objaví po nehode), ktoré vám pomôžu hrať v herni Full Pi. Môžu spôsobiť poškodenie nepriateľovi, rovnako ako liečiť majiteľa

Ak chcete pomôcť znak, môžete si vybrať jednu z troch satelitov domáce zvieratá: Raven - vhodnejšie pre ochranu znaky Vargan - pre napájanie znaky Kisss - pre obratný. Na vyšších úrovniach môže byť v plnom Pee hry skrotil nové satelity, ak je potrebné zdroje. Všetky zvieratá s každú úroveň zvyšuje svoje schopnosti, čo zvyšuje šance na charaktere a pomôcť mu v boji.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more