Záložky

Voyage online

Alternatívne názvy: Dobyvatelia

Prihlásený hra Dobyvateľ je jedna z tých hier na hrdinov, ktoré na prvé zoznámenie s nimi podporovať spustenie prehrávania. Možno, že to podporuje slogan - "prišiel, videl a podmanil si", a možno atmosféra hry, nastaviť v kľúčových východných tradícií, a jeho veľkolepé grafika za predpokladu, online hry Voyage popularity a lojality k publiku miliónov. Relatívne nedávno pristúpili Conquerors hrať a používatelia webu - objavil kvalitatívne Russified verziu hry.

Bližšie zoznámenie s dobyvateľmi, začneme s požiadavkami systémových vývojárov. Mimochodom, budete musieť stiahnuť a nainštalovať herný klient. A preto, predstaví na zozname "želanie" do konfigurácie počítača:

• Procesor - Intel Pentium 1 GHz

• RAM - 128 MB,

• grafická karta - 16 MB.

1 -

• voľného miesta na pevnom disku. 5 GB

• Dostupnosť širokopásmového pripojenia k internetu na 64 kbit / s

Registrácia Online hry Dobyvateľ vykonáva na svojom oficiálnom webe. Budete potrebovať prezývku, e-mailovú adresu, heslo, osobné údaje a kód na kontrolu "na topánok." To je vaša Dobyvateľ v on-line registrácia. Tak choďte do toho.

Akonáhle bude vaša registrácia potvrdená Conqueror online, postupujte podľa kroku výber znaku. Plavba on-line hry, v ktorej existuje šesť tried postáv:

• Monks

• Ninja

• Archers

• Šermiari

• Warriors

• Kňazi (oheň a voda)

Trieda Monks - je pravdepodobne najviac humánne charakter triedy, ktoré sa podieľajú na sebapoznanie a rozvoj vnútorného duchovného sveta. Ich obrana a zbrane - svätá korálky, ktoré musia byť nabitá.

Trieda ničitelia Ninja - šikovné a nebojácne bojovníkov, im ich útok s rýchlosťou blesku, a schopnosť súčasne bojovať dve zbrane dáva väčšiu výhodu.

Archer class pre tých, ktorí sú zvyknutí na boj na diaľku, počkajte a lov.

Trieda Šermiari, naopak - pre znalca bitky, ktoré nie sú o nič menej zbehlí ako Ninja, možno tiež ovládať zbraň oboma rukami.

Bojovník class - trieda fyzicky pripravený. Iba bojovník nesie ťažkú ​​zbroj a vydrží najsilnejšie nepriateľa v melee.

Kňazské trieda je zastúpená dvoma protiľahlými vetvami

• Kňazi Fire

• Vodné kňazi.

Kňazi vody - je to pokojný ochrana kúzelníci používajú kúzla, hoci dobre riadené a konvenčné zbrane.

Kňazi oheň - mystické bytosti, ktoré využívajú silu svojich kúziel pre deštruktívne akcie.

Tak, zoznámiť sa bližšie s parametrami navrhnutých tried môžete vytvoriť postavy a ich jedinečný a neopakovateľný. Mimochodom, individualizácie hrdina tu je všetko v poriadku, môžete zmeniť svoje vonkajšie parametre, na princípe tzv prispôsobenie - tento princíp na všetkých zvláštnych čínskych on-line hračiek.

Voyage online hra je zaujímavá pre svoje životné prostredie - tu okrem obvyklej migračné davy môže tiež spĺňať jednu zo štyroch šéfov, príšery s veľkými písmenami, aby som tak povedal. Hovorme im katastrofálne zviera, Snow Banshee, Dragon teratómu. Lov týchto monštier je vždy prioritou, ako pre nich, môžete získať podstatnú bonusovú cenu.

Čo sa týka bojového systému, hrať Conqueror Live, jednoducho v tom zmysle, že by nikto nemal byť požiadaný pred útokom, to znamená, že zásada voľného PvP (bitky medzi hráčmi). Ale ak si nie ste zástancom takého spôsobu boja, potom sa prosím obráťte na súboj, a bojovať vznešene. Okrem jedinej bitke, hra je k dispozícii triedny boja, klan bitky a cechy dobyvatelia.

Vo všetkých vyššie budete hrať hry on-line Conqueror na úroveň 120, dobre, ďalšie budú nasledovať proces znovuzrodenia. To naznačuje možnú zmenu klanu a exteriéru, nové zručnosti a omnoho viac. Stručne povedané, motivácia na dlhú dobu hrať hru on-line Plavba celkom dobré. Presvedčte sa sami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more