Záložky

Point Blank

Alternatívne názvy: Point Blank

Dnes vám predkladáme vytváranie vývojárov NCsoft, ktorý sa preslávil v prvom rade nepochybné on-line hit Lineage 2. To Point Blank online hra v tíme Schutterovi prvej osobe on-line. Hra sama o sebe je pripomínajúce zaujímavú syntézu dynamické charakteristiky streľby "Quake" a taktická zložka vlastný Counter-Strike. Tam je málo, že sa rozhodnú svoje abmundirovanie a stav. Hlavná vec je schopnosť strieľať čo najpresnejšie, pretože oddych po virtuálnej smrti uvedené len 5 sekúnd.

Aby bolo možné hrať hru on-line Point Blank, musíte byť odovzdané registrácia Point Blank. To si vyžaduje pomerne dosť, a to:

1. Zadajte svoje meno v hre (prihlásení).

2. Zadajte nové heslo.

3. Zadajte svoju e-mailovú adresu.

4. Zadajte všeobecné informácie o sebe (pohlavie, vek, atď )

. 5. Choď sa pozrieť, že ste skutočná osoba a nie topánok.

6. Potvrďte svoj súhlas so všeobecnými pravidlami hry.

Po Point Blank kontrola je dokončená. Aby bolo možné začať hrať Point Blank je potrebné nainštalovať hru na počítači.

: Ako to urobiť,

1. Na úvodnú stránku Point Blank on-line Prejdite na "Stiahnuť hru."

2. Potom sa inštalácie spustite program "Zapuskator" po štarte, ktorý začína stiahnutím inštalačného programu.

3. Spustite inštalačný súbor a online hry Point Blank spustí v počítači nainštalované.

Inštalácia a registrácia hru Point Blank vykonávané úplne zadarmo.

Developers Navrhujem, aby sme sa ponoriť do atmosféry z bojových operácií na rôznych miestach, vrátane reštaurácií, múzeí Chinatowns, vinutia tunely v podzemí, kde bude vlak autá prekĺznuť okolo vás. Takže hrať hry on-line Point Blank fanúšikov unavené zaujímavých miest čoskoro.

V hre ste pozvaní, aby sa stal bojovníkom bojujúcimi stranami. Skupiny - ako klasické hry tohto žánru. Je to teroristi a komanda. V Point Blank hry a zabije milovanú skrze nás od iných podobných hier arzenál strelných zbraní. Pištoľ, pevné disky, brokovnice, pušky a granáty. To všetko a omnoho viac vám k dispozícii. Tiež si môžete zmeniť vzhľad vašich zbraní (napríklad - zlato Kalashnikov pušky) a zariadenie pre reálne peniaze, rovnako ako body skóroval v hre.

Napriek podobnostiam s inými podobnými projektmi on-line hra Point Blank je ešte jedna vlastnosť, ktorá je pre fanúšikov hurikánu strieľanie premení v obrovské plus. Zosnulí hráč takmer okamžite obnovená na základe svojho tímu a pokračuje v boji. To robí hru viac dynamickejší a nedáva vám nudiť sa na obrazovku počítača, rovnako ako svojich priateľov a nepriateľov sa snažia nalákať monotónne priateľovi - ďalšie prepadnutia. Nie je čas a príležitosť, aby sa pasú na nepriateľa s ostreľovacia puškou. To je hra pre tých, ktorí milujú a vedia, ako strieľať rýchlo.

Dokonca aj keď ste na týchto hrách nový, nebudete mať ťažké sa prispôsobiť herné atmosféry a riadenia. Vzhľadom k dynamike hry, okamžite zvyknúť si na tempo a začať zabíjať svojich nepriateľov bez trochou opatrnosti. Hra rozhranie je tiež to, aby si dlho zvykať. Na stránke štruktúry hry nájdete predajňu zásoby, čaká zoznam hráčov, obrovský zoznam klanov a ďalšie užitočné informácie.

Dúfam, že vyššie uvedené informácie je zrejmé, že Point Blank online hra je práve pre vás. Takže sa nemusíte strácať čas. Začnite hrať Point Blank teraz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more