Záložky

Point Blank

Alternatívne názvy: Point Blank

Dnes vám predkladáme vytváranie vývojárov NCsoft, ktorý sa preslávil v prvom rade nepochybné on-line hit Lineage 2. To Point Blank online hra v tíme Schutterovi prvej osobe on-line. Hra sama o sebe je pripomínajúce zaujímavú syntézu dynamické charakteristiky streľby "Quake" a taktická zložka vlastný Counter-Strike. Tam je málo, že sa rozhodnú svoje abmundirovanie a stav. Hlavná vec je schopnosť strieľať čo najpresnejšie, pretože oddych po virtuálnej smrti uvedené len 5 sekúnd.

Aby bolo možné hrať hru on-line Point Blank, musíte byť odovzdané registrácia Point Blank. To si vyžaduje pomerne dosť, a to:

1. Zadajte svoje meno v hre (prihlásení).

2. Zadajte nové heslo.

3. Zadajte svoju e-mailovú adresu.

4. Zadajte všeobecné informácie o sebe (pohlavie, vek, atď )

. 5. Choď sa pozrieť, že ste skutočná osoba a nie topánok.

6. Potvrďte svoj súhlas so všeobecnými pravidlami hry.

Po Point Blank kontrola je dokončená. Aby bolo možné začať hrať Point Blank je potrebné nainštalovať hru na počítači.

: Ako to urobiť,

1. Na úvodnú stránku Point Blank on-line Prejdite na "Stiahnuť hru."

2. Potom sa inštalácie spustite program "Zapuskator" po štarte, ktorý začína stiahnutím inštalačného programu.

3. Spustite inštalačný súbor a online hry Point Blank spustí v počítači nainštalované.

Inštalácia a registrácia hru Point Blank vykonávané úplne zadarmo.

Developers Navrhujem, aby sme sa ponoriť do atmosféry z bojových operácií na rôznych miestach, vrátane reštaurácií, múzeí Chinatowns, vinutia tunely v podzemí, kde bude vlak autá prekĺznuť okolo vás. Takže hrať hry on-line Point Blank fanúšikov unavené zaujímavých miest čoskoro.

V hre ste pozvaní, aby sa stal bojovníkom bojujúcimi stranami. Skupiny - ako klasické hry tohto žánru. Je to teroristi a komanda. V Point Blank hry a zabije milovanú skrze nás od iných podobných hier arzenál strelných zbraní. Pištoľ, pevné disky, brokovnice, pušky a granáty. To všetko a omnoho viac vám k dispozícii. Tiež si môžete zmeniť vzhľad vašich zbraní (napríklad - zlato Kalashnikov pušky) a zariadenie pre reálne peniaze, rovnako ako body skóroval v hre.

Napriek podobnostiam s inými podobnými projektmi on-line hra Point Blank je ešte jedna vlastnosť, ktorá je pre fanúšikov hurikánu strieľanie premení v obrovské plus. Zosnulí hráč takmer okamžite obnovená na základe svojho tímu a pokračuje v boji. To robí hru viac dynamickejší a nedáva vám nudiť sa na obrazovku počítača, rovnako ako svojich priateľov a nepriateľov sa snažia nalákať monotónne priateľovi - ďalšie prepadnutia. Nie je čas a príležitosť, aby sa pasú na nepriateľa s ostreľovacia puškou. To je hra pre tých, ktorí milujú a vedia, ako strieľať rýchlo.

Dokonca aj keď ste na týchto hrách nový, nebudete mať ťažké sa prispôsobiť herné atmosféry a riadenia. Vzhľadom k dynamike hry, okamžite zvyknúť si na tempo a začať zabíjať svojich nepriateľov bez trochou opatrnosti. Hra rozhranie je tiež to, aby si dlho zvykať. Na stránke štruktúry hry nájdete predajňu zásoby, čaká zoznam hráčov, obrovský zoznam klanov a ďalšie užitočné informácie.

Dúfam, že vyššie uvedené informácie je zrejmé, že Point Blank online hra je práve pre vás. Takže sa nemusíte strácať čas. Začnite hrať Point Blank teraz!

 

Point Blank on-line registrácia