Záložky

Pockie Saints

Alternatívne názvy: Pockie Saints

Pockie Saints on-line - masívne multiplayer role-playing hra žánru fikcia, sledovať v 2D formáte. Pôvodné projekt NGames, kedy je to možné cítiť svätý. História tejto hry rozpráva príbeh o tom, ako boli bohovia stvorili o 12, teraz ovládať mimoriadnu svet. Z chaosu vesmíru raz narodil o Bohu a Ježišovi boha chaosu Creel. Ale čoskoro je jasné, že nemôžu existovať na zemi, pretože je to jednoducho nesedí ich obrovskú silu. Beznádejný svet začal rúcať. Ježiš sa rozhodol podvádzať, ako sa zbaviť súpera. Akonáhle sa podpori prútený košík sväté víno a chytil moment. Ježiš napadol Creel urobil tak, že mu bol vhodený do sveta smrteľníkov. Ale toto víťazstvo neprinieslo požadovaný efekt. Na vrchole hory Henan Creel obrovský strom vyrástol a stal sa naplnený chaotické sily drásajúce ľudí. Ježiš čoskoro zistil, že nie je schopný vyrovnať sa s vedením sveta a vytvoril 12 bohov, a požiadal, aby nebol ľahká úloha. Každý z nich mal prevziať zodpovednosť za jednej časti roka. Takže tam bolo súhvezdí zvanej Blíženci, Váhy, Vodnár, Rak, Škorpión, Ryby, Baran, Lev, Strelec, Býk, Panna a Kozorožec. Človek narodený v znamení jednej ceste alebo iný, dostane určité právomoci a požehnanie bohov. Čo sa stalo v dôsledku udalostí, sa môžete dozvedieť, počnúc Pockie Saints hrať. Tešte sa na úžasné dobrodružstvo vo svete neuveriteľné a nepochopiteľné. Aký osud by ste si vybrali pre svoju postavu, bude mu určite bude schopný ovplyvniť to, čo sa deje okolo, a rastie, až kým nedosiahne požadovanú výšku. Tvrdohlavo vlastnou cestou, už ste niekedy otvoyuete príležitosť ovládnuť celý svet!

Play Pockie Saints môže niekto, kto sa zaujímajú o tento produkt on-line. Systémové požiadavky sú pomerne skromné ​​na výbornou hrateľnosťou sa konala na počítačovom médiu s parametrami. Všetko, čo je potrebné, aby sa presunúť do herného priestoru - to Pockie Saints záznam. Musíte vyplniť formulár písomne ​​nasledujúce informácie: číslo pasu, heslo, zopakujte heslo, e-mailovú adresu. Majte na pamäti, že skutočnosť, že vytvorenie účtu, súhlasíte s podmienkami tejto zmluvy.

Na začiatku hry Pockie Saints umožňuje zvoliť zodpovedajúcu triedu. Aký je rozdiel medzi bojovník, mág a vrah? Poďme sa pozrieť na vlastnosti existujúcich tried. Výkonné Postava bojovníci im umožňuje slúžiť ako ochranné sily. Sú vždy pripravení prijať línii ohňa na seba kamarátov v tejto dobe mohla zaútočiť na nepriateľa. Tam sú tie odvážne osobnosti elitnej Ríše. Assassin je považovaný za najrýchlejší a najnebezpečnejšie. Ich pohyby sú ostré a blesky. Dokonca aj tie odvážne nepriatelia sa bál vrahov. Zástupcovia tejto triedy sú navrhnuté tak, aby zničiť všetky zradca ríše. Magee vybavený špeciálne čarovné môcť, s ktorou môže aj zničiť nepriateľov a liečiť spolubojovníkov. Na bojovom poli, skvelý pomocník. Každá z týchto tried má svoju vlastnú zručnosť strom, v ktorom sa rozvíjať. Voľba pre triedu, ktorú bude ísť do vopred určenej dráhe.

Okrem schopností postáv, existujú aj iné vlastnosti, ktoré sú spoločné pre všetky. To, napríklad, sila, múdrosť, obratnosť, zručnosť, vytrvalosť a ďalšie parametre. Mali by ste sa pozrieť na zvýšenie rýchlosti prenosu dát, ak chcete byť úspešní v Pockie Saints on-line. Od narodenia na vás bude sponzorovať Boha pod znamení, kde ste sa narodili. Mimochodom, je povedať, že s každou úroveň, ktorú otvoria nové možnosti, ak ste hneval opatrovníka. Takže, dosiahnutie úrovne 10, bude mať možnosť získať medailu, s pomocou ďalších atribútov sa zvyšujú. Majiteľ medailí v blízkosti získať silu Pána Boha.

Čo iného je dobré v hrateľnosti je skutočnosť, že Pockie Saints Budete hrať v spoločnosti zvierat. Na začiatku budete mať domáceho maznáčika, a je potrebné, aby bol podľa vašich predstáv. Domáce zvieratá - dobré asistenti vo všetkých svojich záležitostiach. Mimochodom, nezabudnite ich aktualizovať a sledovať ich úroveň rozvoja.

Môžete sa stať svätým teraz! No, čo sa hra stále ponúka niečo podobné? Nenechajte si ujsť príležitosť, ako sa pobaviť a stráviť čas spolu nasýtený Pockie svätých! Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more