Záložky

Hráč neznámych bojových terénov

Alternatívne názvy:

HráčUnknown Battlegrounds Game Battlefield.

hráči Unknown Battlegrounds, ktoré sa stali k dispozícii v marci 2017, prekonali všetky záznamy o predaji. Len za tri mesiace ho kúpilo 7 miliónov ľudí, čo prinieslo značný zisk spoločnosti. Vyvinula svoju kórejskú spoločnosť Bluehole pre takéto platformy:

  • Windows
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Projekt sa narodil vďaka Brendanovi Greenovi, ktorý prišiel s herným smerom "Battle Royale". Všetko to začalo, keď pracoval v iných spoločnostiach na rôznych projektoch. Potom, čo videl úspech technológií, ktoré používal, Brendan rozhodol, že nastal čas na sólový výkon. Jeho hra je multiplayerová strieľačka, realistický simulátor prežitia, kde každý bojuje všetkými dostupnými prostriedkami.

Prežiť za každú cenu.

Hráč

Play PlayerUnknown je v hre súčasne aj tisíce hráčov, ktorí sa zúčastňujú jedného alebo družstva. Skript je jednoduchý stoviek účastníkov, ktorí sa na rôznych miestach hodili na pustý ostrov. Jedinečnosťou je, že sa rozhodnete, kedy opustíte lietadlo. Účastníci nemajú nič, čo by pomohlo splniť misiu, ale všetky tieto položky sú na ostrove a stačí ich nájsť.

Je ľahké povedať

, len to nie je tak ľahké dokončiť úlohu, pretože iba jeden prežil alebo skupina môže stať víťazom v prípade tímovej hry. Mimochodom, odmena v prípade sólového výkonu je oveľa štedrejšia ako v prípade dvojice verzií. Musíte nájsť súpravy prvej pomoci, zbrane, len veci, ktoré by mohli byť užitočné. Všetci hráči ich lovia a stojí za to nájsť cache, ako začne skutočná bitka a prúdi do bitúnku.

Ale to by nemalo vydesiť tých, ktorí chcú stiahnuť Battlegrounds PlayerUnknown. Naopak, každý bude schopný ukázať, čo je schopný v podmienkach neustáleho konfliktu. Tu je všetko dôležité a schopnosť maskovať na zemi, schopnosť meniť miesto a cielené streľby.

Zariadenia, prístroje a zariadenia.

Aj

zbraní je kompletné, ale stále to potrebujete. Ale na stroji môžete pripojiť veľa užitočných kusov z superpriestoru a zvýšených zásob do hasiaceho systému. Výber streľného arzenálu takto:

  • Pistole
  • Automatické stroje
  • Vintovki
  • Arbalety
  • Shotguns
  • Karabíny
  • Strojné zbrane

Ale okrem palebnej sily je studená zbraň, a ak nie je po ruke, dokonca aj panvica a poker.

Podporuje aj prilby a vesty s rôznou silou. Ostatné oblečenie je tiež plne prístupné, takže obliekajte s chuťou. Ak nevyzdvihnete nič z voľného menu, pozrite sa do obchodu a kúpte si niečo viac štýlovo tam za skutočné peniaze.

Pokračovanie v hre Battlegrounds neznámeho hráča Hráč, príde sa zoznámiť s výberom vozidla. Nie je veľa modelov áut a charakteristiky nie sú veľmi odlišné a kapacita je v rozmedzí 2-5 osôb. S ostrým obrátením sa môžu prevrátiť a tiež veľmi prekvapujú pohybom pod vodou.

Zostáva sa rozprávať o zóne v Battlegroundoch hráča PlayerUnknown. Akonáhle pristaneš na ostrove, vidíš sa na mape s tromi oblasťami. Vašou úlohou je zostať v bielej zóne, vylúčenie z jej súperov. Kruh sa postupne zužuje, takže stupeň napätia stúpa, pretože každý chce to isté ako vy. Okolo bieleho označeného modrého územia. Toto je zóna odcudzenia, kde účastník počas svojho pobytu na ňom pravidelne dostáva škody, čo stimuluje činnosť. Tretia zóna je červená, takzvaná oblasť ostreľovania. Navigujte v oblasti, ako chcete, ale zostať nažive.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more