Záložky

PLANEWARS

Alternatívne názvy: PLANEWARS

Prihlásený hra PLANEWARS - troch-dimenzionální prehliadač MMORPG hra. Máte záujem predovšetkým v tom, že rozsah možností a shell program, v blízkosti úrovne klientskych programov, čo je dôvod, prečo PLANEWARS online hra je považovaná za novú generáciu. Pripojte sa do hry PLANEWARS banálne jednoduchý: "pošty", "heslo" a PLANEWARS registráciu. A vitajte, ste jedným z "návratu" na obnovenej Zemi. Vzdialenej budúcnosti, v skutočnosti re-vytvorený svet, nové zákony existencie a prežitia na každom kroku - v tejto realite hry vtiahne vás PLANEWARS on-line.

Tak PLANEWARS dokončení registrácie a softvérové ​​rozhranie pred vami. Zoznámte sa s hry, samozrejme, počnúc výberom znaku - podlahy (tu je všetko jasné) a frakcie (Ríše alebo anarchisti). Prvý - disciplinovaní usurpátoři druhej - zadarmo a ideologickej pútnici snažia oživiť svoju planétu usadzovaním a miešanie rás. Mimochodom, PLANEWARS on-line hra, ktorá je stále vo fáze vývoja a čoskoro sme sľúbiť, že liečiť vytváranie nových závodov. Do tej doby, aj čerpadlo svoju postavu, môžete tiež pripojiť frakcie pirátmi.

Začíname hrať hry on-line PLANEWARS, aby vaša postava vstupuje do kozmickej lode vybavené guľometom nenáročný. Ďalej, v procese zhromažďovania skúsenosti a peniaze, môžete posilniť vaše kozmická loď celý rad modulov a zariadení, rovnako ako pridať zbraní kapacity (10 z čoho vyberať zbrane).

Význam hry cieľov je vyhrať monštrá a nepriateľov, a tým hromadiť body vojenskej slávy a Quilpie (peňazí). Možno získať aj inými spôsobmi, napríklad extrahovanie prostriedky alebo čistiace podpalubia lodí svojich súperov. V procese vyrovnania vaša postava, hráč má možnosť pozorovať, ako sa okolité svety vyvíjajú, zmiešané rasy a ekumenickej aké príležitosti, pretože toto.

Aké legendy nám ponúka PLANEWARS hry on-line? Je - raz Krajina dosiahla takú úroveň vývoja, ktoré ľudia prestali existovať vo fyzickej rovine, a dosiahla nové úrovne, nie fyzicky. To im umožnilo nadviazať kontakty s ostatnými cítiacich rás a cestovať paralelnými svetmi skrze portály, ktoré sú špeciálne prestavaných portobashnyah. Čoskoro po putovanie svetom a vyvrcholil vo svete ľudia skutočne prestala existovať. Avšak, po storočia, dosť cestovať na iné svety, chceli sa vrátiť do svojej domovskej planéte, ale to nebolo tak jednoduché ... Opustené a smutný hráč objaví na planéte Zem. Prakticky zničil civilizáciu, a beží zlomok Cruel imperiálne. Sú proti anarchistami slobody.

Pre fanúšikov priestor v PLANEWARS RPG hry bude mi potešením, pretože len zriedka v ľubovoľnom prehliadači na báze on-line hra toľko pozornosť na grafickom prostredí. Vynikajúci štúdie 3d modelov umožňuje plne zažiť realitu situácie. Takže hrať PLANEWARS dvojnásobne vzrušujúce pre tých, ktorí sa radi podieľali na herných vo všetkých ohľadoch. Tu v bojoch a zábavy základnej sadzbe. Bojujúce frakcie bojujú za svoje lode preč z krajiny, v stratosfére priestore alebo v priestore. A je to všetko sprevádzané príslušnou scenériu.

Vývojový tím sľubuje, že čoskoro hrať hry on-line PLANEWARS stane ešte zaujímavejšie. Zvýši počet zbraní (až 50), a ako sme sa zmienili, vytvorili desať úplne odlišné svety, z ktorých každá patrí do samostatného závodu. A to všetko na vysokej úrovni, 3D-modelovanie. No, teším sa na úplné dokončenie priestoru podloubí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more