Záložky

Planét Zhelezyaka

Alternatívne názvy: Planét Zhelezyaka

"Planet Zhelezyaka. Žiadne minerály, žiadna voda, žiadna vegetácia, obývanej roboty "- slogan zo slávnej karikatúry presne popisuje svet hry Planet Zhelezyaka on-line. Jeden malý, ale veľmi dôležitý detail - miestna roboty sú vybavené výkonným kvazitronnym mozgu, a tak nemajú obávať žiadnych vesmírnych pirátov. Roboti sú budovy, renovácie, vojna, sabotáž a sabotáž vykonaná, a jednoducho robiť si srandu zo seba. Oni prestavali celú planétu, pre pohodlie a priestrannosť obrátil ju do obrneného a zosilnené duté gule. Musíte sa riadiť tieto pracovité, šikovné, bojovné, pútavé a vysoké mechanické bytosti, ktoré vám prinesie veľa radosti a potešenia.

Prihlásený hra Planet Zhelezyaka bude fungovať aj na počítači "konfigurácia kancelárii": Pentium 4 2,33 GHz, 256 MB RAM, grafická karta s 128 MB grafickej pamäte.

Pripojte sa do hry Planet Zhelezyaka trochu bizarné, ale veľmi jednoduché. Vyberte si náš typ robota - jeden zo štyroch. Zadajte ASO (tzv. e-mailu tu), vymyslieť názov hry - Aydenik, uveďte polaritu (vaše rovnosti žien a mužov), zadajte PIC (heslo). Pripojiť Planet Zhelezyaka vyžaduje, aby ste prácu e-mailovú adresu, bude zaslaný aktivačný kód. Zaviesť znaky z obrázku bezpečnostný kód, prečítajte si a potvrďte náš súhlas s pravidlami hry.

Po aktivácii účtu Planet Zhelezyaka on-line registrácia je dokončená.

Hra Planet Zhelezyaka on-line - nádherný svet, nezvyčajné pre mužov. Časové jednotky nie sú ľudské a robotické: ešte, tiky, tekálnych, tzv aktuálny rok a deň - tuk. Celá planéta je pokrytá obrovskými hromadami šrotu, z ktorých pracovití roboti extrahovať hlavný zdroj - kus železa. Z nich v zbrojnica zbierať rôzne zariadenia - vecičky, ako obranných a útočných akcií.

Databáza Informačné centrum riadenia použiť vykonávať všetky základné operácie, rovnako môžete zobraziť informácie o udalostiach v hre a herný výkon. Hlavný index - váš sklon, tým vyššia je, tým vyššia je vaše poradie.

Workshopy databáze každý večer vydala novú várku robotov. Môžete si tiež najať cudzinca, ak jeho nestačí. Planét Zhelezyaka online hra pokračuje tak dlho, ako si môžete vyrobiť a udržiavať svoje roboty. Nepriatelia budú brániť vás, aranžovanie sabotáž, útočia a kradne kus železa. Silné obranné roboty, high-tech vecičky a vojenské pútavé vám pomôže v ťažkom boji o titul vodcu najlepších robotov.

Ak chcete hrať hru Planet Zhelezyaka on-line, budete potrebovať správne štúdium vlastností robotov. Ich hra do štyroch skupín, ktoré sa líšia počtom rôznych kvazitronov elektronického mozgu. Farba kvazitronov určuje nielen farbu robota, ale jeho bojové vlastnosti a technické parametre.

Kvazitrony Red Raiders majú - veľmi bojovné roboty. Orange - dobre chránený ťažké deferorov. Zelená kvazitrony z robotov Spicer univerzálnych skautov a sabotérov a modrej vybavený indzherikov špičkové technológie.

Keď zvládnete základy manažmentu, pohrajte sa v obrane a útoku, prejdite na zvláštne miesto - Drôme. Tu si začne hrať hru on-line Planet Zhelezyaka v plnej sile - súťažiť s ostatnými hráčmi sa pohybujú do hodnotenia schody. Tu máte všetky príležitosť dokazovať zručný majster srandista vtipný a odvážny veliteľ vašich robotov.

Play Planet Zhelezyaka vám pomôžu v hre chat - Chatter, rovnako ako herné fórum.

Kopanie tím skutočných robotov (boj, obrana, sabotérov a inžinierov), pozvite svojich priateľov a známych na ich spojenie a začať hrať Planet Zhelezyaka preukázať všetky jeho chlad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more